Отговори
# 330
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,фиданки.
Ели,мерси слънце,за хубавите думи. Hug Hug

А сега да ви почерпя WinkДнес ставам на 30г.
                                                                                                  за всики,които са на белтъци![/size]
 

за момичетата,на бобови!                         И за тези на въглехидрати     

     
и за плодовите!

На всички желая лек и усмихнат ден.По-късно пак ще пиша. Hug Hug HugСега отивам да честитя РД на милата ми сестра,и тя става на 30г Peace

# 331
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ани, миличка, ама вие близначки ли сте?
Е тогава честито и на двете! Да е жива и здрава и сестра ти. А ти, както каза Ели да се все така добра и отзивчива, все така усмихната. Пожелавам здраве и любов на цялото ви семейство! Хайде сега и аз да започвам с подаръците:


А това пък е за Цвети! Честито, мила, снощи така се развълнувах, че забравих да ти поднеса подаръче!  Embarassed


steli76, браво на теб! Страшен герой си ми ти! Направо добре че си ти да ни отсрамваш името. То и аз сега се държа, ама е рано да се говори, все пак вчера ми беше първи ден.  Joy
elinor80, janeta*, irinka29, мама на Викито, Emili*,  lulumba, Valentinche  Hug Hug Hug   
А ако съм пропуснала някой, съжалявам!  Embarassed   bouquet  Hug

Хайде сега, момичета аз отивам да работя!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 09:07 от Stelxen

# 332
  • Мнения: 78
Здравейте фиданки Hug Ани съжелявам зя спама Blush и Честит Рожден Ден Пожелавам ти много здраве-то е най-важното,любов-защото е наи-цения дар и  пари за да ти е по-леко  bouquet С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!  Hug МНого положителни емоции и весело изкарване   на ели и lulumba лек воден ден утре мислено ще съм с вас момичета  bouquet ( аз ще правя лунната диета на никулден)   Цвети лека бременост и от мен това е от мен   Лек и усмихнат ден на всички newsm51 newsm51 newsm51 Hug

# 333
  • Мнения: 99
Еха с какви хубави новини започва деня Hug
Ани честит ражден ден миличка и на твоята сестра също. Да си жива и здрава, щастлива и много обичана майка и съпруга. И дано днес Алекс да е добре и да изкарате един спокоен и чуден рожден ден newsm51 bdbaloni baloni
Цвети миличка и аз дълго като Стели76 се връщах и препрочитах отново но явно е че говориш за нова бременност.....Леле това е супер новина миличка. Направо нямам  думи-желая ти лека, спокойна и прекрасна бременност до финала. И на този финал еднно здраво и спокойно бебче, което заедно с бъдещата кака да топлят душата и сърцето и на мама и на тати EFP  preggo   ylinfant newsm51 smile3525...Така ме развълнува новината и да си призная и аз като Лулумба ми се иска трето дете...но малкия е още много малък, но живот и здраве след 5-6 г. се надявам да имаме трето детенце, защото да си призная това е моя детска мечта и дай боже да я сбъдна и след няколко години да бъда мама на три слънчица.

# 334
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен!
ЦВЕТИ ЧЕСТИТО и лека бременност
АНИ
Честит рожден ден, бъди жива и здрава, обичана, желана и много щастлива!Честит юбилей и на сестра   bouquet и бързо оздравяване на Алекс

Хубав ден и целувки на всички!

# 335
  • Мнения: 484
Фиданчици,добро утро!! Embarassed
АНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!ПОЖЕЛАВАТ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ НА СВЕТА!!!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА СЕСТРИЧКАТА ТИ!!



Бях ти обещала торта



ЦВЕТИ,страхотна новина!!!!Честито и лека бременност ти пожелавам!! Hug

И да си изпрося боя с тигана ще си призная,че снощи бях съвсем нережимна  Embarassed.Ходихме на гости(е аз лбях си приготвила всичко) и май само грахта в руската салата беше режимна.Но пък хапнах много малко,че цял ден тичахме по лекари и ми беше уморено.Но поне разбрахме какво ми е,имам цистит,който е тръгнал нагоре към бъбреците и ми изписаха хапчета,забраниха ми куп неща и най-вече да гладувам.То на мен само плодовите дни ми идват по-нанагорно,но ще си похапвам повечко плодове и пак ще си бъда режимна.
Сега отивам,че малкия плаче и после ще се върна да си допиша  Hug Hug

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:28 от irinka28

# 336
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,благодаря ви за пожеланията и милите думи.  bouquet
irinka28 благодаря за тортата.Страхотна е. Hug
Аз тъкмо напълних пилето ,после ще започвам салатките,а Крис ще ми купи тортата,като се връща от работа.Уж вчера щяхме да я купим,ама той в последния момент реши,че ще е днес.
На всички лек и режимен ден. Hug Hug Hug

# 337
  • Мнения: 99
Еха момичета подфорума вече не е с цвят кафе newsm68
Иринка и аз за това си мислех,че може да ти е защото така както ми го описваше ми беше познато. Когато бях бременна в 4-я месец с големия си син и получих същите оплаквания като твойте и по стечение на обстоятелствата(начало на учебната година в Свищов) закъсняха резултатите от пуснатата стерилна урина(установи се че има бактерии в урината) и след няколко дни вече ме затресе температура и болка в единия бъбрек. Оказа се че възпалението е минало на горе по пикочните пътища да бъбрека. Изписаха ми антибиотици, витамини и смед няколко дни всичко мина. И най-важното е много, много течности-вода и чай. Направи си чай от шипки в 1.5 л. шише и вземи и толкова минерална вода и цял ден пий колкото се може повече от тях за да помагаш на бъбреците да се чистят. Ако имаш въпроси питай и стискам палци бързо да ти минава, че от опит зная колко е гадно и болезнено newsm51
Иринка моля те прати ми ЛС с мнение за начално училище тук във Враца, че малкия нали есента ще е първи клас и съм в чуденка къде newsm78

# 338
  • Мнения: 1 367
Добро утро,мацки!
Ани!Честито,мила,на теб и на сестричката ти!Да сте здрави,обичани и много,много щастливи!Нека всичките ви мечти станат реалност!
Ели,в случай,че забравя утре,успех с водния ден!
stelxen,хич не съм за браво аз.Не свалям и не свалям.Мисля да изкарам двете седмици,все пак съм почнала,а после да направя или първата програмка от курса на Жани,или протеиновата за 10 дни.Намерих я в Наръчник за красиво тяло и отслабване снощи.Била за 10 дни,не е тежка.
Иринка,поредната прекрасна торта!
На всички,които не съм споменала поименно,приятен ден и много усмивки!  bouquet

# 339
  • Мнения: 242
здравейте фиданкииииии[/color]
леле, колко е хубаво днес тук при нас   Laughing
след страхотната новина от цвети, сега супер двоен юбилей!!!!!
ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ, АНИ    Hug   Hug   Hug        newsm38   newsm67   smile3510
да си много щастлива и всичко за което си мечтаеш да ти се сбъдне.
благодаря за вкусната почерпка, ей сега ще се възползвам  - аз днес съм на белтъчини

# 340
  • Мнения: 219
Здравейте мацки  Wink

Ани, честит рожден ден, пожелавам ти много здраве и любов, а всичко останало, което желаеш, да имаш средствата да си го купиш   Hug Весело изкарване и чакаме снимков материал  Whistling Честито и на сестра ти, разбира се, вярвам, че връзката м/у 2-те е много дълбока, да ти е жива и здрава и много да се цените и обичате!
Едно скромно подаръче от мен  Mr. Green


Благодаря ви момичета за честитките. Все още се хваля с половин уста, нали знаете как е в началото. Но се надявам, че всичко ще е наред и началото на август ще имам още една рожба и Юлето ще е вече кака. Аз също искам 3 деца, но 3-тото ми се иска да е след 4-5-6г поне, но тези исках да са на близко, пък и не ми се ходи на работа нещо  Blush Макар, че напоследък е голямо тичане (дори тази сутрин минах почти без почивка около 6км по мой изчисления, после ще нося един комп, пък не са най леки да му се не види, ама няма как, като не съм казала на колегата, искам първо да ида на лекар). Дано не искат този път 1г на заплатата, че тъкмо минах на ниската, за да взимам повече и сега пак ще мина на голямата. Ама това да е.

А за махането - няма да се махам я, кой ще бие с тигана иначе  Mr. Green Даже мисля да си я продължа диетката, ама се чудя. Иначе предната ми бременност беше мн лека, 1 път не съм повръщала и нищо, но станах много тежка, та този път ще внимавам с това. Но ако и 2-рото е като 1-вото, то ще имам най кротките деца на света, но не ми се вярва (пък и трябва да е лъвче). Та така, искаме да е момиче, ама и момче да е няма да го върнем  Laughing Чудя се кога да ида при доки, че бебка е на преглед на 19, ама то после почти няма работни дни, та се чудя да пробвам ли да ида другата седмица за направление, пък после ще видим. Но има време ще го мисля.

Стели, не се предавай, ще свалиш! Или си дай почивка до празниците и след тях направи 10дни протеинови, ударно дето се вика, и подкарай 90 дневната от начало. Или пък по друг начин, не знам и аз, но вярвам в теб!

Днес и аз съм на белтъчни, и по принцип не си падам по дюнери, ама все за тях говорите и си взех един. Тъкмо го хапнах, ама нещо не ме засити, що така? Хем голям беше. Както и да е, лек и режимен ден на всички.  Hug Hug Hug

Ели, ще издържиш, споко, не ти е за първи път де, имаш воля, а и я виж каква завидна фигура си постигнала  Hug

# 341
  • Мнения: 99
Цвети много се радвам, че се появи и ни разказа повече подробности. Че тъкмо щях да кажа, че хвърли снощи бомбата и изчезна и ние тук останахме в чуденка дали...., или....и какво точно става. Браво мила, възхищавам ти се за силата и смелостта да гледаш две деца с толкова малка разлика. Малкият ми син е на възрастта на Юлето и не си представям как бих се оправила и с бебето и с растящото коремче...Браво миличка, ти си явно невероято силна жена. Ние със сестра ми се породени и то с много малка разлика-1г. и 2м. Просто се чудя и до ден днешен на мама как е смогнала с толкова много грижи на куп-та аз съм била бебе на 5мес. когато тя е забременяла със сестра ми. Това за третото дете-много, много ми се иска живот и здраве след няколко години(4-5-6г. както ти си написала) да имаме още едно слънчице. Ние със сестра ми винаги сме искали да имаме още едно с нас-момче, момиче..без значение.....но мама така и не роди трето дете и аз още от тогава съм замечтала да стана мама на 3 деца. Ами целувам те миличка и ти желая лека и безоблачна бременност и всичкото щастие на света да ви споходи newsm51 txtloves

# 342
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте фиданки,
аз съм готова с вечерята.Преди малко ми се обадиха kръстниците,че ще дойдат довечера. Wink
А като говорим за деца,аз пък се чудя майка ми как се е оправила с нас двете.Но някои хора казват,че две деца се гледат по-лесно отколкото 1 дете.А разликата на мъжа ми и брат му(незнам какъва ми се пада. newsm78) е само 11 месеца.И ние искаме още 1 дете,ако може момиченце,но когато му дойде времето.
А сега ето и кафенцето Peace

# 343
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте момичета!
Как е положението? Аз се държа вече втори ден съм на протеиновата диета. steli76, аз правя точно тази десет дневната, но ако има ефект смятам да я продължа 14-15 дни. После ще се отдам на празниците и от януари съм Дюканка.
Хайде чао за сега и гушки за всички!  Hug

# 344
  • Мнения: 1 367
Помръднаааа!!!!Най-после кантарът помръдна!!!Бързах да дойда и да споделя с вас!Май приближаващият МЦ е оказал влияние,защото днес дойде и ето,че имам резултат цял килограм!
stelxen,тази протеиновата диетка я дават за тънка талия  Laughing И аз като я направя,ще имаме талии като на оса с теб  hahaha
Цвети,мила,дали е разумно да пазиш диета сега?Ти си прецени,но аз не бих рискувала.По-скоро бих се хранила разделно или по-често,но по-малки количества.Най-важното е да се чувстваш добре.И аз се възхищавам на куража ти да имаш второ детенце толкова скоро.Ти наистина си много смела жена!  bouquet
Иринка,как си,мила?
Ани,весел празник и много положитени емоции доечера ти пожелавам!И между другото,подаръкът на Цвети е...мммм.... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт