Отговори
# 45
  • Мнения: 1 367
Жани,страхотна новина!пожелавам на сестра ти лека бременност и прекрасно здраво бебче!
Ох,докато се похваля за минуса и....прегреших....много... newsm45 smile3511
Цял ден гризках плодове и вечерта прегреших,бях гладна.Уж съм така само преди МЦ,пък още имам време,не знам какво се случи.Скарайте ми се,че да не правя вече така,моля ви!
Редактирам се,защото току-що прочетох,че и Мама на Викито ще става леля!Честито!И на зълва ти пожелавам всичко най-най-най.....  bouquet
Вече нали е вторник?Имаме годишнина от сватбата.Осем години,малииии.....И още седем преди това!Почти половината ми живот....

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 00:40 от steli76

# 46
  • Мнения: 484
Момичета,вие защо не спите  newsm78
Аз вече отивам.Лека нощ на всички!!  bouquet

# 47
 FlutterАми при мен е още 23.30 - по принцип си лягам между 12 и 1 часа. Wink

# 48
  • Мнения: 242
мама на Викито,
Ти само с тази диета ли отслабна толкова килограми.  #CrazyИ за колко време? Направо ме шашна с лентичката ти. #Crazy #Crazy #Crazy


да , почти само с нея.ама от първия курс  ...аз сега я повтарям. включих към края и лунната диета , ама основата е от предишните 90 дена.
благодаря  steli76   Hug  всички много се вълнуваме вече , а има още толкова много време

# 49
  • Мнения: 242
честита годишнина!!!!!!!!
бъдете още много време все така щастливи     newsm51

НАЗДРАВЕ

# 50
  • Мнения: 1 367
Много благодаря!!!Ще празнуваме вероятно тримата с детето.Аз нали съм на белтъци утре /днес вече де/,та ми се върти в главата една пържолка с гъбки...ще видим.

# 51
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,фиданки
днес съм на плодове.Ето и сутрешното кафенце Peace



steli76 Честит ви празник!!!

# 52
  • Мнения: 188
Добро утро!
steli76 Честита годишнина, още много дълъг семеен живот  изпълнен с любов
Вчера плодовия мина много добре на тиква а вечерта хапнах и един портокал.Днес съм на варива+въглехидрати, за обяд ще оризче а за вечеря задължително нещо сладко.

Хубав и спорен ден от мен Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 4 899
Честит празник на всички, имали повод да празнуват тези дни   bouquet  bouquet  bouquet!
С пожелания за много любов, хармония и детски смях във вашия дом  Hug !
Честита годишнина на Стели днес!
Бъди винаги толкова обичана, както в деня преди толкова години, колкото празнувате  днес!



Не съм се разписвала отдавна, само хвърлях по един поглед отвреме на време, но много работа ми се струпа напоследък, че и командировка, на която развалих режима  Embarassed . Сега пак съм в релси, но да видим кога ли ще дойдат резултатите  Tired !

Emili*, явно аз съм изпуснала нещо да прочета в темичката, но как така варива+въглехидрати в един и същи ден? По нова схема ли я караш и как точно? Сподели, моля те!

Ани, с удоволствие ще се почерпя от неустоимото кафе, което си сервирала рано-рано  Hug !

# 54
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Kally May аз ще ти отговоря преди Емили.С нея сме по една нова схемичка,която е моя идея.Иначе варивата и въглехидратите са в отделни дни. Peace
Stelxen,Drunvala   къде сте? Hug

# 55
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добрп утро, момичета!
При мен нищо ново. Карам си вече 4ти ден без режим и определено се отпуснах психически. Готова съм вече за нови подвизи и от утре съм с Ани и Еми.
Много хубави новини и доста минусчета има в темата.
На лелите:   bouquet честито!
На минусовите девойки: браво!  Hug Гордея се с всички вас!
Valentinche, браво и на теб за медалите!   bouquet Ти си нашата гордост.  Hug
Ели, Роси, вие къде се изгубихте!  Hug
Иринка, минава ли вече пръстът?   bouquet
Хайде на всички момичета лек и минусов ден! И от утре и аз съм тук. Сега отивам да работя, пак!  Peace

# 56
  • Мнения: 102
Здравейте момичета, Аниблагодаря за невероятното кафенце, пийвам си го в момента с голямо удоволствие.
Какво да Ви кажа за мен, режимствам си, но имам малко прегрешения два дни затова вземайте тигана и бухалката и ми се поскарайте.
Роси притесняваш ме, добре ли си?
Stelxen как си, и ти се губиш? Опс ти вече си писала докато си публикувам отговора  Simple Smile
Ирка радвам се, че пръстчето е вече по - добре, че се бях запритеснила. Иначе съм тук, чета Ви редовно, но нямам много време да Ви пиша, за което се извинявам.
Жани суперррр, това е страхотна новина, пожелавам лека бременност на сестричката ти.
мама на Викито честита радост и на Вас в семейството, просто чак аз се развълнувах, но то е защото и аз май вече копнея за нещо подобно да ми се случи.
Steli76 честита Ви годишнина, още много по - толкова годинки да завъртите и да се много щастливи.
Днес съм на въглехидрати, любим мой ден. Намерила съм си и един страхотен шоколад, да видим дали ще се обрина отново.
 Hug на всички момичета, които не съм споменала.
Ани слънце дръж се и оправяй болното гърло.
Valentinche ти си нашата гордост, честити медали независимо какви са. Радвам се много за теб  Hug

# 57
  • Мнения: 219
Здравейте мацки  Hug
Леле, колко хубави новини. (до сега писах в другата тема с бебшорите, дето вече стават на годинки, та мн празници и там).
Жани, мама на Викито, честито! Много се зарадвах и за 2-те, дори ми се насълзиха очите. Пожелавам и на 2-те сестрички лека бременност, да не я усетят, а след около 9м едни прекрасни кротки и добри дечица (е и поне малко диви, все пак са деца Simple Smile ). Много се зарадвах на тези новини!

Честита годишнина на Стели, да се обичате и уважавате още много пъти по толкова години!


Иринка, добре, че вече минава. Може и да не падне нокътя!

А сега и аз да се похваля Simple Smile Тази сутрин кантара показа още 1кг свален! Вече съм 58кг, а днес ще ям мусака с тиквички (да видим дали ще ми хареса, че както обичам мусака...). И тия 3 дена ще си хапна добре, че после съм 2 дена на плодове и ще приключа с 1-вия цикъл (ако сваля още 1кг тогава, да стана 57, ще съм много доволна). 57кг бях когато бях бременна в 5-ти месец и после само за 4м станах 77кг, а сега година по-късно отново ще съм във старата форма (почти) Simple Smile

Хубав ден и без прегрешениица (аз снощи пак бях на семки, че мн ми прегладня, даже и 4-5 пуканки хапнах, щото ми замириса хубаво, ама се поправям). Ели...бой ще има, я се стягай, какви са тези работи, ама ха  Naughty

# 58
  • София
  • Мнения: 4 899
Ани, каква е вашата схемичка, как редувате дните?

# 59
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Добро утро  Hug Ех, колко е хубаво да започва денят с добри новини
Първо - Стели, честита годишнина! Още много такива да празнувате заедно!

Мама на Викито, да бъдеш най-добрата леля на света, а на зълва ти леко бременеене и още по-леко раждане. Hug
Иринка, браво за пръста. Хайде, днес вече да е съвсем добре и да няма и спомен от болката. Hug

И на мен днес ми е любимият въглехидратен ден. Взела съм си едни гевречета - бретцелче и лугенщанген, които обожавам. Но на обяд имам работа, която ще завърши с делови обяд. Силно се надявам да е на шведска маса, та да не обяснявам на всички защо не ям от основното, а само десерта.  Mr. Green
Успешен минусов ден на всички. Heart Eyes
Аааа, само да издам - мама на Викито беше много стриктна, когато правеше първия път режима и затова има такива страхотни резултати.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт