ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 3!

  • 19 593
  • 443
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 31
А коя жена ви харесва като визия? Crazy

На Марина най-ми харесва!А София и Елица пък най-не ми харесват! Confused Може би Е като не си отваря устата е хубавка,но това почти не се случва! #2gunfire

# 406
  • Мнения: 3 158
абсолютната ми фаворитка е Буби.  Heart Eyes

Тая пък ми е толкова антипатична,че няма накъде-като я дават и си обръщам главата,докато минат няколкото секунди,заснети с нея Sick

# 407
  • Мнения: 2 414
Героинята и е малко противна,но Ася е страшна сладурана. Crazy

# 408
  • София
  • Мнения: 1 891
Е,за мен призът за карасота отива при мис Е.  Grinning

# 409
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А коя жена ви харесва като визия? Crazy

Аз ги подреждам така
Анастасия
Марина
Елица
София. И вярно - защо София си смени прическата. Така много не ми допада!

# 410
  • Мнения: 746
а между другото техническа грешка ли е това, че при родословното дърво има чертичка при Мартин само към Каролина, но не и към Борис  newsm78
а и защо ли си мисля, че ако Силвия е имала няква връзка с Борис, някое от всичките деца там може да се окаже тяхно  Joy
и сега начи чакаме да се появи и бащата на София - Йордан. Той може да има и нещо общо с Емилия.. тя със сигурност ще се окаже роднина с някого, според мен, само че все още се чудя с кого ли  Thinking

any ideas?

# 411
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371

Някъде напред го обсъждахме. Според някои от нас Анастасия е довела Елица, а Борис - Мартин в новото си семейство. Собствени деца нямат...

# 412
  • Мнения: 746

Някъде напред го обсъждахме. Според някои от нас Анастасия е довела Елица, а Борис - Мартин в новото си семейство. Собствени деца нямат...

да де, но защо има препратка само към каролина, но не и към борис, или аз нещо се лъжа?

# 413
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
да де, но защо има препратка само към каролина, но не и към борис, или аз нещо се лъжа?

Права си! Не бях видяла тази подробност?!

# 414
  • Мнения: 746
да де, но защо има препратка само към каролина, но не и към борис, или аз нещо се лъжа?

Права си! Не бях видяла тази подробност?!

ся дали завъртяхме интригата или просто имаме голямо въображение и сценаристите се тюхкат, че не са ни викнали да им мислим сценария  Mr. Green

# 415
  • Мнения: 3 336
След малко отсствие да се включа отново с предположение - след снощното нахалство на Валери все повече си мисля, че онзи злополучен подпис на Анастасия върху празния лист може да се окаже негова идейка, как мислите newsm78 Секретарката надали би имала смелостта сама да си измисли схема като гледам как я натиря Анастасия. Освен ако не съм изпуснала нещо докато ме нямаше миналата седмица и това с подписа не се е развило вече по друг начин newsm78

# 416
  • Мнения: 2 131
след снощното нахалство на Валери все повече си мисля, че онзи злополучен подпис на Анастасия върху празния лист може да се окаже негова идейка,
И моите мисли са в тази насока. Щото уж имал снимките в телефона си, ама това в крайна сметка не е доказателства, че Ана му е поръчала това. Да не би да се окаже, че е "подписала" някакъв документ във връзка с цялата далавера.

# 417
  • Мнения: 98
На мен Елица изобщо не ми харесва като визия Naughty
Анастасия е много готина. И Надето е много сладка, София също със старата прическа обаче Peace

Някъде напред го обсъждахме. Според някои от нас Анастасия е довела Елица, а Борис - Мартин в новото си семейство. Собствени деца нямат...

Ами то си го пише-нямат:)

# 418
  • Мнения: 1 211
Според мен Крис не е гей  Naughty
Някой беше  пуснал в темите един афиш от театър, в който участва Борис. Може ли пак, че нещо не успявам да го намеря в тази тема, а и в предната попрегледах  Embarassed

Здрасти аз го пуснах.Разбира се ,че може ето :


А между другото ако някой от вас има желание да гледа някоя пиеса с Борис може да пита ,защото аз съм админ на форума на театъра кадето той играе! Peace

# 419
  • Мнения: 454
Момичета, и аз съм фенка на сериала. Някой може ли да ми даде линк към епизод 24, не мога да го намеря в нета Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт