Искам да споделя с някого, за да ми олекне малко

  • 3 681
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Migls, и аз се "радвам" че имало и други малоумници- като Ви чета историите имам чувството, че аз съм попаднала на най-големия малоумник. Аз това му и казах- "Ти си егати каръшкото копеле, ако това ти е било за първи път- хората с години не ги хващат, а теб на сефтето- ама така е, като ходиш в гората...". Не съм Холмс, ама то като събереш 2 и 2 си е 4. И най-интересното е, че шнолата беше сложена под възглавница без калъфка, т.е. моя малоумник е махнал всички чаршафи, а онази хубостница явно си е оставила армагана. Абе няма да го мисля вече- халал да й е. Аз не съм с него в момента- изнесе се, след като му събрах багажа. Иначе звъни всеки ден да "говорел" с дъщеря ни- тя е на 2,3 г. и няма диалог, ама карай newsm78 Явно очаква с наближаването на раждането аз да се уплаша, че няма да мога да се справя и да му се примоля да се върне. За сега изчаквам, дори мисля да го изчакам да започне да прави ремонт на жилището, за което сме теглили кредит, и след развода да живея аз с децата там, а той да прави като вятъра Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 757
Хаха, е как така се изнесе. Понеже си му събрала багажа и си му казала да се изнася??? Разбирам да беше твое жилището ама то нали е общо. Ох колко е наивен. Ама ти нямаш никакви проблеми в такъв случай. Аз мислех, че на теб като не ти изнася трябва ти да се изнесеш, ама той щом така ти е улеснил живота ти си на бял кон. Егати кви мъже има, колко е лесно просто да ги изхвърлиш от общия ви дом.

Общи условия

Активация на акаунт