Скариди със сос..

  • 8 384
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
...... а той с все опашките ги яде. Така каза, че ги ядяли в Бургаско- цели и непочистени  #Puppy dog

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Олеле!

Блонди хубаво изглежда платото.....А пастърмичката в средата рибна ли е?  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 16
  • Мнения: 27 524
Не, сушен свински бут  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 80
Аз пък ги запържвам леко със соев сос и мартини, както са си с обвивките + обелени, после добавям малко заквасена сметана и малко вода, целите скариди придават невероятен аромат...но са ми трудни за белене.

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
скаридите тук се сервират цели и непо4истени - всеки запретва ръкави и си ги 4исти . трябва да погледнете на опаковката,  защото 4есто се продават ве4е сварени . това зна4и 4е просто трябва да се размразят и попарят във вряща вода и стават за ядене . хубави стават като се поизпекат  на скара , после само се изтисква лимон4е по тях и готово . тези които са обелени оба4е не стават за скара - те са по скоро за приготвяня - както някои беше описал -задушени  , с 4есън4е . сос майонеза смесена с кет4уп (салса роса ) може да си го приготви6 отделно .
ето в тази тема има няколко на4ина за приготвяне на скариди
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208061.0

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 20:29 от АдаДеспейнада

# 19
  • Мнения: 122
Благодаря много за рецептите. Ще видя тази тема ако си харесам нещо ще го направя.
Аз от тези рецепти тук със сигурност ще си направя.

Общи условия

Активация на акаунт