Подсечено дупе?!?!?!?

  • 13 504
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
при нас помага по начестичко дупето да диша като сменяш памперса оставяй по няколко минутки по голо дупе и се мажехме с Пенатен

# 61
  • Мнения: 242
Първо преди всичко не използвай никакви или максимално ограничи използването на мокри кърпички,а само течаща вода,като попиваш водата а не я забърсваш след миене,второ колкото може по-дълго да стой по голо дупе и трето можеш да вземеш от аптеката  пиоктанини да мажеш по веднъж на ден и след 3 дни да мажеш с клотримазол.Понеже съвсем скоро бяхме със същият проблем и това ни казаха,проблемът идва от акото ,когато се застой в памперса и раздразни кожата.Ако искаш идете на доктор за да сте много по-спокойни Peace
 Бързо оправяне и весели празници   bouquet
 

# 62
Да се включа и аз,макар и малко късно. Ние имахме същият проблем след изписването, мазахме с какво ли не.Временно помагат маските с хума,но ни мина единствено от.../моля ви не се смейте/... краве масло! Кожата му стана перфектна!Сега сме с Бюбхен.

# 63
  • Мнения: 1 062
Момичета, дупето на бебенцето сигурно е оздравяло вече, все пак е минал месец и половина.

# 64
  • Мнения: 1 271
Здравейте, не можах да изчета цялата тема, но ние използваме едно кремче-намира се по аптеките в цялата страна-казва се Бйби Тан!Арабско е и е специално за подсичане на дупето!Ползвала съм го и при двете си деца и е много ефикасно.Но пак си трябва внимателно бърсане с тия мокри кърпи и повечко водичка!При нас се получава обикновенно лятото, когато стои повече време с памперс и той запарва(повече от 2 часа)!
Може и при алергия към някоя марка памперси да се получи това подсичане.
Голямата ми дъщеря когато беше бебе, направи алергия към Хъджис(това в БГ), дойдохме в Испания и си ползвахме Хъджис без проблем!Тук се обрина от марката Додот, които пък са Памперс!  ooooh!

# 65
  • Мнения: 1
moqta  e na mesec i polovina i e s mnogo chuvstvitelna koja,po princip q maja s Penaten,no kogato se podseche samo SUDOKREM pomaga nisshto drugo.......

# 66
  • Мнения: 121
Отвара със СМРАДЛИКА му е лека!
Не ползвайте кърпички, а мийте дупето под чешмата. (поне докато проблемът отмине).
След това забършете с памуче със смрадлика.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 10:06 от Beba Bebeshka

# 67
  • Мнения: 1 817
След като и аз пробвах доста кремове и нищо не помогна, ни препоръчаха Судо крем.
Зачервяването изчезна само след 2-то намазване. Чудесен крем е.
Sudokrem производител Forest tosara  ltd / цената му е м/у 4-5 лв.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 11:03 от _Venera

# 68
  • Мнения: 137
мий я със тетра(смрадлика) веднага 6те мине

# 69
  • Мнения: 1 558
В момента ползвам Судокрем и има подобрение Peace

# 70
  • Мнения: 2 262
Здравейте!Късно се включвам в темета ама сега ни се появи същия проблем.Вече цял месец се влачим с едно ужасно зачервяване.Сега ще мажа с хума,но искам да питам - след смяната на памперса като я намажа с кашичката от хума и слагам новия памперс без да измивам хумата нали?Благодаря Ви!  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 817
Това с химата не ми звучи добре.
Като засъхне хумата трудно ще я почистиш от дупето.И както е раздразнено, бебка как ли ще се чувства Sad
 Толкова други средства има... Судокрем действа бързо.

# 72
  • София
  • Мнения: 39 876
Ако е много подсечено могат да се направят и бани с отвара от Смрадлика (тетра).

# 73
  • Мнения: 80
Имахме такъв проблем- решението бе докторска рецепта за мазило, смрадлика и въздушни бани. Оказа се гъбично и мехлема бе лекарствен.
Успех !

# 74
  • Мнения: 1 546
Имахме страхотно подсичане, което вече отшумява. Оправих я със Судокрем  - наистина много добър продукт и Линола фет. Wink Мия с водичка на всяка смяна на памперса, оставям я малко по голо дупе, сменям памперса често - това също е важно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт