LaRedoute.fr - 90 - Всичко за поръчката!

  • 55 445
  • 889
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Здравейте момичета някой може ли да ми помогне искам да пусна доставка за 24 или 48 часа но не знам как става ако някой е ползвал тази услуга може ли да ми обясни  и какви са цените благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet (пускам го и в двете теми защото ми е важно)
само за Франция има 24 часова доставка Peace

# 16
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Чакам якето да дойде, ще дам отзиви  Peace
А тази машинка за пилинг, дали я има още в Кауфланд?
Тези машинки ги има и в Технополисите и в Техномаркетите и в TCM-те на цена от 10 до 15 лв.

# 17
# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Алекс моля те напиши в първия пост откога са  намаленията,че ако питам още една седмица ще стана банална вече ooooh! Поне преди някой си правеше труда да отговаря в тази тема......

# 19
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Алекс моля те напиши в първия пост откога са  намаленията,че ако питам още една седмица ще стана банална вече ooooh! Поне преди някой си правеше труда да отговаря в тази тема......

Не са ли всяка година от януари? А от коя дата точно май е божа работа...

# 20
  • Мнения: 1 172
На края на предната тема някой питаше за "A domicile"  - на мен ми се появява този надпис още на следващия ден,след като регистрирам поръчката, и аз си мислех "Ура,вече е изпратена!",ама не....каква е логиката на появата на надписа не съм открила


Днес получих нещо на мейла, някакво информационно съобщение,но не го разбирам,дали ще е уместно да го покажа, в предмета пише Le Best Of des internautes à partir de 7 euros !  Rolling Eyes, но не виждам нищо за 7Е, нито нещо намалено...???...

# 21
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Искам да пусна за пръв път поръчка, но имам проблем. Защо ми дава при избора на картите само Американ Експрес?
излез от сайта и се логни пак  Peace
Пробвах, но пак е така. Първо ми дава да си избера карта, но при последното валидиране ми изписва че е неразрешено плащане да се обърна към .... не знам какво(по преводача - стюардеса) и пак е Американ Експрес. Ама и аз как го написах....
Къде мога да видя дали не съм ги поръчала все пак нещата, че нещо с френския съм много зле?

# 22
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Миналата година намленията почнаха от 9.01. Тази година сигурно пак ще са в началото на януари  Peace
Алекс,   bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Алекс моля те напиши в първия пост откога са  намаленията,че ако питам още една седмица ще стана банална вече ooooh! Поне преди някой си правеше труда да отговаря в тази тема......
Чоча, миналата година започнаха на 09.01 до 09.02, обаче тази година лятните започнаха по-рано та са малко непредвидими в това отношение.
Имах записани някъде датите с официалните намаления във Франция, трябва да ги потърся.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 006
Благодария за отговора за 24-часовата доставка.  Hug Като няма за БГ, защо ми пращат код за безплатна доставка до София, България  newsm78

# 25
  • Мнения: 5 790
Безплатна доставка има, но не за 24 часа.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Алекс моля те напиши в първия пост откога са  намаленията,че ако питам още една седмица ще стана банална вече ooooh! Поне преди някой си правеше труда да отговаря в тази тема......
Чоча, миналата година започнаха на 09.01 до 09.02, обаче тази година лятните започнаха по-рано та са малко непредвидими в това отношение.
Имах записани някъде датите с официалните намаления във Франция, трябва да ги потърся.

Това имах в предивд,че миналите сезони знаехме датите поне месец преди това.Вече е почти началото на декември  и тъй като темата не я следя вече по обективни причини,ако някой знае да се напише,за да няма постоянно неразбрали Hug

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
вместо да се радваш, че ти пращат кодове....

# 28
  • Мнения: 2 336
Алекс1, благодаря  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, след малко ще пускам поръчка, ама си харесах едни дънки в едно албумче...

ето и линк към албумчето: http://www.lusesita.snimka.bg/album.php?album_id=225710&pid=9032187

Моля кажете кои са тези дънки от 3 е?
И ако някой ги има да каже имат ли еластичност и дали не са дълбоки като останалите от по-евтините дънки  Praynig Praynig Praynig
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт