Габровският ни отряд чака Коледния град

  • 14 295
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
Браво на Linofrina за темичката и на drugoselec за заглавието  bouquet Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КАТЕРИНИ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ  bouquet

# 17
  • Мнения: 631
Здравейте момичета аз вчера се приближих към автобуса на пътуващата библиотека като си мислех книжарница и се запознах кой какво как тъй като не бях наясно какво се прави но не съм влизала вътре .
Предвиждаме ли нов "симпозиум" на майките примерно в имка-та или някъде ?

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз пък се разминах с "Пътуващата библиотека"  Confused. Отидох към 15,45 ч. , но "автобусът" беше затворен и около него нямаше жив човек. Повъртях се малко на вятъра и си тръгнах. Жалко!

# 19
  • Мнения: 53
А има ли някой който е успял да отиде и да види нещо?
Ще има ли скоро нова бебешка среща?

# 20
  • Мнения: 55
Ние с Калин ходихме. Занесохме на библиотеката "Мечо Пух". На вратата ни биха печат "Голямото четене" и ни пуснаха вътре, за да си изберем друга книга. Взехме си "Приказки от цял свят", преразказани от Ангел Каралийчев. Така Душичката се сдоби с първата книжка, избрана специално за него.  Grinning

Бях написала послание до следващия читател в нашата книжка и исках тази, която взема също да има  послание. Та късметчето ми е някой Александър Георгиев, който е писал доста грозничко и сладко (и с правописни грешки, които си е поправил отгоре). Започва с "Мило другарче" и наред с другите пожелания е обяснил, че с тази книжка ще се научиш да четеш гладко.  Grinning

Както предполагах, някои хора бяха решили да се отърват от ненужните си книги, или просто да пробутат някоя глупост, за да си вземат нещо, което им харесва. Та имаше помагала по каквото се сетиш, нещо си там за селското стопанство и ред други, които са вървели с абонаментите едно време. Имаше обаче и други, които са схванали, че "Голямото четене" не събира амбалаж и бяха дали много хубави заглавия  - имаше и от световната класика, и нови автори.

Та така.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз бях приготвила "Вино от глухарчета" на Рей Бредбъри. Много любима моя книга и послание бях измислила, ама...

drugoselec, вие към колко часа ходихте?

п.п. Ако някой има желание да прочете книгата, която бях приготвила ще я има от мен. Дали някой ще я вземе от Пътуващата библиотека или директно от мен няма значение, важното е да се чете. Така че, ако имате интерес, свиркайте.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 19:58 от ivap

# 22
  • Мнения: 55
Към един и половина май беше.

# 23
  • Мнения: 55
Сетих се нещо още по повод Рей Бредбъри Grinning

Преди време имаше една инициатива за пускане на книги на свобода. Регистрираш я в един сайт и я "забравяш" уж някъде. След теб я намира някой, регистрира я в сайта, прочита я и я "забравя" и той някъде. После още един и още един. Всеки регистрира в сайта и можеш да видиш къде е пътувала книгата и при кого е била след като си я освободил.  Peace

# 24
  • Мнения: 11 004
Любителите на тази инициатива дори си имат блог - http://predainatatukkniga.blogspot.com

Лично на мен ми свиди да си пусна книгите, не се знае в какви ръце ще попаднат. Confused Но обичам да си разменям книги с приятели и познати, и да си ги връщаме след като ги прочетем.

# 25
  • Мнения: 119
Цитат
п.п. Ако някой има желание да прочете книгата, която бях приготвила ще я има от мен.
Звучи прелюбопитно. Може ли да се вредя за книжката?!

# 26
  • Мнения: 119
Много ми се иска и аз да идвам на срещите в ИМКА или където и да е било другаде, но за мое най-огромно съжаление изобщо не ми е възможно  Sad Работното ми време не го позволява.

# 27
  • Мнения: 141
 Момичета,здравейте!
Пиша ви тук за да ви кажа ,че няколко дни няма да ме има(виртуално).Утре пътуваме за Габрово и докато ни пуснат нет ще съм в затъмнение!Ще ви наглеждам  Wink от една приятелка.Но ако има среща до края на седмицата задължително ще дойда да се видим отблизо! Mr. Green
Хайде и да слушкате! smile3534До скоро!

# 28
  • Мнения: 257
Момичета, днес имам рожден ден.
Почерпете се за мое здраве:
     

# 29
  • Мнения: 910

Честит рожден ден, PEPANP!
Много здраве,щастие и любов!

Общи условия

Активация на акаунт