Кое от тези имена?

  • 2 036
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Ана и Андреа

# 16
  • Мнения: 1 219
антонела Peace

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
Антоанета - много ми е любимо. Като не знаех още, че ще си имам момче, бях го решила за момиче това да е Wink

# 19
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Анжела

# 20
  • Мнения: 22
И аз съм ЗА Анжела.Все пак моето слънце се казва така  Grinning

# 21
  • България
  • Мнения: 457
Анжела,Андриана Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
И Андрия също харесвам, с ударение на "а".

# 23
  • Мнения: 340
Антония ми е любимо.  Ангела, Анна, Анета също ми харесват.

Моят съвет е да избегнеш латино-сериалските имена (като Анхелина) и измишльотините (като Антонена  Shocked)

А това направо ме срази-- Анимира.  Може да стане или аниматорка или да реанимира пациенти.   newsm65

# 24
  • Мнения: 4
Антония ми е любимо.  Ангела, Анна, Анета също ми харесват.

Моят съвет е да избегнеш латино-сериалските имена (като Анхелина) и измишльотините (като Антонена  Shocked)

А това направо ме срази-- Анимира.  Може да стане или аниматорка или да реанимира пациенти.   newsm65


Антонена не е моя измислица баба ми се казва такаи искам бебка да е кръстена на нея затова искам имена които започват с АН

# 25
  • Мнения: 399
Андрея,Ана и Антония! Peace

# 26
  • Мнения: 340
Антонена не е моя измислица баба ми се казва такаи искам бебка да е кръстена на нея затова искам имена които започват с АН

Е, явно прабаба ти го е измислила и е кръстила баба ти на някой Антон и някоя Ненка.  Няма лошо.

Просто мисля, че болшинството хора ще възприемат името като "измислено".  Ако на теб това не ти пречи, давай.  На мен специално би ми пречило и затова не бих си кръстила детето с такова име.  Лично мнение. 

Леко раждане!

# 27
Антонена ... баба ми се казва такаи искам бебка да е кръстена на нея затова искам имена които започват с АН

 Антония!  Simple Smile

 

# 28
  • Мнения: 544
И аз съм за Антония.

# 29
  • Мнения: 6 713
Антония
Адриана
Андриана

Общи условия

Активация на акаунт