Спамо-чат (24.11-30.11)Одухотворената женска красота е божествен дар!

  • 30 074
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 448
Да размахвам знамето викаш.  Laughing

# 211
  • Мнения: 152
Да размахвам знамето викаш.  Laughing
по-добре се хващай за метлата... шото сабахлям ше тряа да метеш Wink

# 212
  • Мнения: 2 448
Аз съм тук, що не ме отразяваш?   Crossing Arms
найш кат ти запретна полата на аватара... и как ш тъ отразя...  Crazy

Гледай да не е пред хора, че нямам дори прашки отдолу.  Crazy

# 213
# 214
  • Мнения: 2 448

Ооооооо, Гили, метни един поздрав насам, Нали имаш на склад всякакви веселяшки клипове и снимки.  Laughing

# 215
  • Мнения: 152
Аз съм тук, що не ме отразяваш?   Crossing Arms
найш кат ти запретна полата на аватара... и как ш тъ отразя...  Crazy

Гледай да не е пред хора, че нямам дори прашки отдолу.  Crazy
малиииииииииииииииии... е ся стана тя квато стана...
То не, че и да имаше каквито и да е гащи щяха да те спасят де.., ама сега мога от три метра бризент да пробия! Имам 7 конски сили ерекция... ей!  Crazy

# 216
  • Мнения: 183

Ооооооо, Гили, метни един поздрав насам, Нали имаш на склад всякакви веселяшки клипове и снимки.  Laughing
Готово бре  Hug Hug Hug http://www.vbox7.com/play:69e6219a

# 217
  • Мнения: 152
Гильо, таз маца си е моя... и нема ми я бараш.. .
Фключи се когат разбра, че е без гащи - нали?!  Crazy

# 218
  • Мнения: 183
Гильо, таз маца си е моя... и нема ми я бараш.. .
Фключи се когат разбра, че е без гащи - нали?!  Crazy
Така си мислиш  hahaha hahaha

# 219
  • Мнения: 2 448
Никс, да го давама по прилично, че имаме компания, а няма още полунощ. Да не ни наложат червената точка принудително.  Heart Eyes

Да не свършим преди да сме почнали.  Laughing

# 220
  • Мнения: 152
Никс, да го давама по прилично, че имаме компания, а няма още полунощ. Да не ни наложат червената точка принудително.  Heart Eyes

Да не свършим преди да сме почнали.  Laughing


агхахахаххахахахахахахахаах, мииии... преждевременната еякулация е характерна за един друг тип хора.., ама понеже си ми тръпка - ш се съобразя с желанието ти! Wink О.К. - намаляме темпото...  Crazy

# 221
  • Мнения: 2 448

агхахахаххахахахахахахахаах, мииии... преждевременната еякулация е характерна за един друг тип хора.., ама понеже си ми тръпка - ш се съобразя с желанието ти! Wink О.К. - намаляме темпото...  Crazy

Ееееее ти пък, веднага реши , че те обвинявам преждевременна еякулация, може аз да искам да намаля моето темпо.  Wink Crazy  Whistling

# 222
  • Мнения: 152

агхахахаххахахахахахахахаах, мииии... преждевременната еякулация е характерна за един друг тип хора.., ама понеже си ми тръпка - ш се съобразя с желанието ти! Wink О.К. - намаляме темпото...  Crazy

Ееееее ти пък, веднага реши , че те обвинявам преждевременна еякулация, може аз да искам да намаля моето темпо.  Wink Crazy  Whistling
както и да погледнем - секса си е просто обмяна на флуиди миличка!  ooooh!

# 223
  • Мнения: 183

агхахахаххахахахахахахахаах, мииии... преждевременната еякулация е характерна за един друг тип хора.., ама понеже си ми тръпка - ш се съобразя с желанието ти! Wink О.К. - намаляме темпото...  Crazy

Ееееее ти пък, веднага реши , че те обвинявам преждевременна еякулация, може аз да искам да намаля моето темпо.  Wink Crazy  Whistling
както и да погледнем - секса си е просто обмяна  на флуидиа миличка!  :тooooh:
Чиста химия  Laughing Laughing

# 224
  • Мнения: 2 448
както и да погледнем - секса си е просто обмяна  на флуидиа миличка!  :тooooh:
Чиста химия  Laughing Laughing

Точно за това да не направим някоя експлозия.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт