Навън сняг вали,време е да се сбъднат нашите мечти! 24.11–30.11

  • 7 418
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 294
Хихихи , явно не е било само при мен "олекването " аз съм надолу с 400 публикации  Mr. Green Май няма да има връщане назад , ще трябва да трием клавишите на клавиатурите да наваксваме  Joy

Маринексче , съжалявам че сте се разочаровали от хотела , но важното е че сте се повеселили  Hug

# 61
  • Мнения: 1 284
И аз съм "олекнала" с около 1000 поста Mr. Green
Зюмбюлче,днес не съм пускала палците Praynig Praynig Praynig
Гушкам ви всички Hug Hug Hug

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Ха сега да видя и аз с колко съм олекнала  Joy
С около 350  Crazy

# 63
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Привет и от мен. Хе- хе, то и аз съм надолу с около 700 поста.
kali 7 , как така страниците на темичките растат? На кои теми?

# 64
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 861
Хера е писала, че остават по около 5 поста на страница и затова са се увеличили самите страници на темите.

# 65
  • Мнения: 4 589
Леле и аз се чудя от сутринта как така се увеличиха страниците, а то кава била работата.

Аз днес бях да си видя мишока, беше по корем, ама видях аз закръглените крачета, на мама сладкото бебе, пу пу.
Няма още да й спират антибиотика, но така е по-добре, важно е да наддава и да диша детето.

Попитах в аптеката да ми дадат нещо за имунната система и ми предложика ленено семе - 33лв за 100 хапчета, бая цифра си е. Та си взех, казаха че е добро и за репродуктивната система. Да видим таз работа.

Хайде бързо нещо преди лягане

# 66
  • Мнения: 965
Здравейте момичета  Hug
Днес бях на едно обучение от фирмата във Варна,поговорихме си до към 17ч. и после като му ударихме една разходка в Мола ,не можах да се откача от магазините  Laughing , преди 1ч се прибрахме с колежките.Утре пак съм на работа а как не ми се ходи ако знаете  Crazy ,ноооо в четвъртък почивам и да не се каня ,смятам голяма почивка да му ударя  Praynig
Хариелка чул те господ мила и да изпреваря предположението на лекаря ми  Praynig Praynig Praynig
Пожелавам на всички скоро да получите най-прекрасният подарък  newsm30
Маринекс ,много хубаво че сте се разцепили миличка ,само така продължавай в същия дух  Wink
nikolina-pikolina  радвам се миличка много ,че малката принцеска е по-добре  Hug
Прегръщам ви силно всички   Hug

# 67
  • Мнения: 491
  Здравейте мили, сега се връщам от операцията. Беше голямо напрежение, отидох сутринта в 7 и ме оперираха вечерта в 7ч. т.е. преди 1 час. Много тежко беше, отвориха ми ставичката чак и ми казаха, че ако е сериозно ще ме оставят в болницата, но ме изписаха дано да е на добре. Благодаря ви за подкрепата Hug Hug Hug Не съм ви чела, но се надявам да сте добре.
Сега лягам и утре съм с вас .

# 68
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Zumbul, бързо възтановяване ти желая. Щом са те изписали, значи нещата са добри. Сега почивай повече.

# 69
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Зюмбюлче,бързо възстановяване миличка HugГеройче си ми ти Heart Eyes

Хубав ден на всички Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 07:06 от elgedel

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Добро утро и от мен  Hug
Ели,нападам закуската  Joy ,че съм умряла от глад  hahaha
Зумбюлче,бързо сега да се възстановяваш Hug
НИки,само такива новини за Алекс  Praynig Praynig Praynig

# 71
  • Мнения: 2 422
Добрюютро банда кой ще пйне кайве с мен Hug

# 72
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing Нареждам се за закуската и за кайветата на Елинка и Майчето  Laughing Laughing
Май и аз съм олекнала с 1000 мнения поне  newsm78 Тез хора не са много в час , поне статута и капацитета на личните съобщения да бяха запазили  #Cussing out то инак с гумичката е много лесно да се мине из форума  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 382
Зюмнюлче, браво за успешната операция.Единият дерт ти падна от главата :hug:1Сега лек път за насам и успешна стимулация HugИ
Маринекс, хихихихихи Laughing и аз съм понижена в длъжност Party.Добре, че е бдителното око на Гея, иначе щях да се чудя защо не мога да получавам ЛС Laughing

# 74
  • Мнения: 1 062

Ще пийна и аз едно кафенце с Мая, а после ще взема и чаша портокалов сок от Ели  Hug


Зюмбюлче, раздвам се че си добре !

Маринекс, за кво ти е статут...кво като си олекнала, и нула мнения да имаш пак си авторитетна и със статут....свиркай си  Whistling hahaha  Mr. Green Hug

Шайни, това за личните не го разбрах - каква връзка има, че не можеш да получаваш...извини ме, че не зацепвам, ама на, дадоха ми менте реотан и не загрява бързо, особено сутрин   Joy

Общи условия

Активация на акаунт