Смяната на сезона

  • 2 070
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
В момента, когато става тъмно още около 16.30ч имам чувството че все закъснявам, че вече е много късно и денят е минал.
Имам кратък период на пренастройка и тогава съм в едно такова вкиснато и никакво настроение.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не я обичам зимата никак.
Бих празнувала Коледа с по-голямо удоволствие някъде на топло.

Дядото може да дойде с мотор с кош, вместо със шейна и да влезе през басейна.

# 17
  • Мнения: 801
действа ми само на апетита - озверявам като вълк  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 46 518
Преди я мразех, защото я свързвах с това, че съвпада с част от учебната година  Mr. Green след като завърших, вече сезоните не ми правят никакво впечатление  Mr. Green в зимата ми харесва уюта вкъщи, няма друг сезон, в който е толкова хубаво да се гушнеш на топло с хубава книжака  Grinning

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
искрящо червено вино пречупващо пламаците в камината, топло мирише лееееко на пушек .... ммм

# 20
  • Мнения: 5 940
Обичам снежната зима и това
искрящо червено вино пречупващо пламаците в камината, топло мирише лееееко на пушек .... ммм

# 21
  • Мнения: 6 039
Нямам проблеми със смяна на сезоните. Аз категорично обичам мрачно, сиво небе, дъжд и буря. Изпадам в душевен оргазъм като се схлупи небето. В този ред на мисли, лятото ме дразни, но не мога да кажа, че ми се отразява зле. Гледам да стоя на студено.
Зимата и есента ме успокояват и релаксирам чудесно по това време на годината.
За мен важи с пълна сила - "Няма нищо по-хубаво от лошото време!"

# 22
  • Мнения: 2 414
Аз се дразня страшно много на леда,навсякъде е страшно заледено. Sick

# 23
  • Мнения: 11 004
Мразя смяната на часовото време от лятно към зимно.
Смяната на сезоните не ми пречи, обичам зимата.

# 24
  • Мнения: 1 111
И аз не обичам смените на сезоните. Всъщност ми харесва една - от пролет към лято  Simple Smile Не обичам никой от другите сезони - на есен ми е мрачно, зимата ми е студено, на пролет се точи времето и не иска да става жега... Обаче най-неприятно от всичко ми е да вали. Каквото и да е - дъжд, сняг. Не обичам нещо да ме мокри, още повече нещо студено. После пък става хлъзгаво/кално. Мразя да ми е студено, мразя да се навличам и загащвам. Мразя да нося огромни якета и ботуши и пак да подскачам от крак на крак. Да ми се носи колата по коловозите по улиците или да се чудя как да пребродя тротоара от леда. И съответно се явява още един проблем - идва Коледа. Не обичам Коледа. Всички се ентусиазират и стават безпричинно весели, а на мен ми идва да се гръмна. Не съм някаква депресирана комплексарка, просто имам лоши спомени от детството. И от десетките провалени Коледи, Великдени, рождени дни и какви ли не сбирки. Нещо стана много негативно изказването  newsm78
Важното е, че все някога идва пак лятото с неговото слънце и моите усмивки  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 407
Има нотка на меланхолия,но аз харесвам зимата,но като е снежно ,а не киша.
Е най- искам да си е само един сезон-топло и слънчево,но уви ако искам сменям дестинацията.

# 26
  • Мнения: 11 747
Преди много мразех зимата, но като ученичка страшни студове съм брала! Сега, много странно, ама ми е все едно какъв сезон сме  Thinking

# 27
  • Мнения: 54
Обичам лятото, но и аз забелязвам, че за първи път настъпрането на зимата не ме дразни. Сега имаме и повече време за семейството. Laughing

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Зависи кой сезон се сменя-от всички мразя само смяната на златната есен с късна такава, с целия ужас от дъждове и кал. Сега ми е супер готино, студа ме зарежда, снега ми дава едно такова чисто и по детски радостно настроение Hug

# 29
  • Мнения: 24 467
Лично на мен смените ми влияят положително, независимо за кои сезони става въпрос. Тягостни са ми дългите зимни месеци с яки студове- януари и февруари. Декември е един от любимите ми обаче и нищо носталгично и тежко не ми навява, напротив, чувствам се чудесно.
В чантата ми е писмото от големия син до Дядо Коледа, събота сме нацелили пазаруване на първи подаръци и украса, мирише на елхови клонки и свещички, стъклата на прозорците вече се украсяват със зимни картини и многоцветни лампички, вечер сме си вкъщи всички и ни е чудесно- топла вечеря с чаша винце или бира /пия я по всяко време/, игри заедно. Сега наред е никулденският шаран, след него още някой и друг празник и така- до Коледа и Нова година.
А новите зимни гуми ме вадят от затрудненията с леда.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт