Най-доброто балсамче за устни през зимата според вас

  • 26 640
  • 234
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 487
Аз съм доволна от нивея с черешка.

# 166
  • София
  • Мнения: 3 818
Много съм доволна от Леокрема с мед и мляко, цяла зима го ползвам.

# 167
  • Москва
  • Мнения: 166
А някой ползвал ли е Леокрема с бадеми и мляко.Бихте ли споделили мнението си,защото аз съм целогодишно с много сухи устни и сега съм се спряло конкретно на това балсамче.

# 168
  • Мнения: 13 627
А някой ползвал ли е Леокрема с бадеми и мляко.Бихте ли споделили мнението си,защото аз съм целогодишно с много сухи устни и сега съм се спряло конкретно на това балсамче.
Имам го, почти същото е като това с мед и мляко. Мазничко е, прави устните меки.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 67
влюбена съм в glysolid , но от няколко години ги няма в бг.


пробвала съм какви ли не други (маниачка съм на темата балсамчета) и нищо не може да замени любовта ми  Cry

# 170
  • Мнения: 641
А някой ползвал ли е Леокрема с бадеми и мляко.Бихте ли споделили мнението си,защото аз съм целогодишно с много сухи устни и сега съм се спряло конкретно на това балсамче.
И аз имам.
Много съм доволна,защото е мазничко и ми защитава устните от студ,вятър и слънце.
И аромата му е много приятен.

# 171
  • Москва
  • Мнения: 166
Много Ви благодаря дами   bouquet Ще си го взема.

И аз имах glysolid преди години,но после така и не намерих същото никъде.Бях много доволна.

# 172
  • Мнения: 2 229
влюбена съм в glysolid , но от няколко години ги няма в бг.


пробвала съм какви ли не други (маниачка съм на темата балсамчета) и нищо не може да замени любовта ми  Cry

99% убедена съм, че първото го видях в Ремедиум онзи ден. Rolling Eyes Но виждам, че си от Пловдив, не знам дали ги имате тези аптеки, ако да - провери там!

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Мисля ,че в плд няма.Но веднага ще изпратя някое софийско приятелче да провери и ако го има да ги изкупи  Mr. Green
мерси за инфото.

# 174
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Glysolid-а го има в Ремедиума. Аз сега съм с него и точно от тези аптеки си го купих.

Но за мен е средна работа. Аз съм почитателка на Виши.

# 175
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Момичета,случвало ли ви се е като се намажете с балсамчето след известно време да се събират едни гадни бели нещица по устните ви от влажността?Дано не ви звучи много объркващо newsm78

# 176
Nivea е най - добрият избор според мен.

# 177
  • Мнения: 578
И от мен един глас за Клоран. Но съм доволна и от Нивея - ползвам този с пъпеш. На Ейвън също има едни мънички - с манго, бадем и още едно беше. Приятно изненадана съм от последните Peace

# 178
  • Мнения: 54
влюбена съм в glysolid , но от няколко години ги няма в бг.


пробвала съм какви ли не други (маниачка съм на темата балсамчета) и нищо не може да замени любовта ми  Cry




А тези балсамчета безцветни ли са - бих искала да ги пробвам, но много държа да няма никакъв цвят или блясък - от типа на синята нивеа си търся....

# 179
  • Мнения: 54
Ох тотално омотах предния пост и не мога да го изтрия, извинете дами... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт