Коя зодия сте вие?Кои зодии,според вас,обичат готвенето най-много?

  • 24 583
  • 489
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 193
Аз съм Рак обожавам да се мотам в кухнята!

# 421
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз съм стрелец и когато готвеното е по задължение ми е много трудно да се свъртя в кухнята с удоволствие, но когато така да се каже ме трясне ентусиазма да сготвя нещо ново или искам да зарадвам близките с нещо старо, но изпробвано, тогава времето прекарано в кухнята минава неусетно Simple Smile

# 422
  • Мнения: 41
Водолей съм и страшно много обичам да готвя.  chef

# 423
  • Мнения: 281
Скорпион съм и определено обичам да готвя!

и аз Peace

# 424
  • Мнения: 60
Стрелец съм и обожавам да готвя , но също и да си похапвам...  Blush

# 425
  • Мнения: 66
Аз съм везни и желанието ми да готвя дойде като се омъжих.Сега най-обичам да правя пити-мъжо ги обожава

# 426
  • Мнения: 15
Аз съм Скорпион и никой не може да ме изкара от кухнята макар че не всеки път излиза нещо чак толкова вкусно Joy

# 427
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Стрелец-обожавам да готвя-всичко

# 428
  • Мнения: 561
Стрелец-обожавам да готвя-всичко
И аз така, но не всичко, сладки неща не готвя. Но иначе готвенето за мен е като съзидание, като някакъв вид изкуство, доставя ми удоволствие от много различни неща да се получава нещо едно. Разтоварвам се готвейки.

# 429
  • София
  • Мнения: 1 184
Зодия Риби или по точно Пираня  Joy,но обичам да готвя научих се по принуда и ми стана хоби.Е винаги има какво още да се научи де  Peace

# 430
  • Мнения: 27
Аз съм зодия Стрелец и обичам да готвя,особено когато ме хване вдъхновението.Засега обаче се вихря по-малко в кухнята,защото малкото е непрекъснато хванато за мен  Laughing и трябва винаги да бързам.

# 431
  • Мнения: 19
Риба съм. Близките ми казват, че готвя добре, но са далеч от мен и рядко готвя. Но обичам всичко да аранжирам красиво. Имам страхотно хоби - карвинг! Ето някои от последните ми неща:

# 432
  • София
  • Мнения: 1 735
Голди59,много красиво аранжирано!Наяждаш се с очи!
По темата-зодия Рак съм и обичам да готвя,но и да си похапвам.

# 433
  • София
  • Мнения: 1 184
Goldi59   направо  ми взе граматикта честно  #Crazy ейй такива красоти не бях виждла скоро,моля те вземи и сподели от де ти хрумват тези идеи и как си ги направила   bouquet

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 14:10 от didolinaa

# 434
  • Мнения: 924
И аз съм риба, много обичам да готвя  Grinning.
старая се  да е ,,красиво'', но съм далеч от съвършенството на Goldi59
Голди поздравления   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт