Отговори
# 165
  • Мнения: 255
DeniDeniDeni, само ще ти кажа-не слушай "хората" ,както ти го чувстваш.  Grinning

# 166
  • Мнения: 216
Ох, ти си щастливка с цяла година, аз имам само 4 месеца майчинство( не платено) Бих искала да остана поне още 4-5 месеца, но няма да можем да си го позволим финансово. Не ги слушай другите, ами направи така както на теб ти е удобно.

# 167
  • Мнения: 216
Честит рожден ден на щастлива бубичка. Ето да се почерпим.

# 168
  • Мнения: 2 073
Вкъщи си стоях 1г. и 6 мес., после се върнах на работа, но на 4 часа, докато Елица стана на 2 г.и 6 мес., тогава тръгна на детска градина и аз се върнах на цял работен ден. Живот и здраве и с второто бебе така. Само да кажа, че от моята работа не зависят финансите на семейството обаче. Имам много познати, които се върнаха по-рано, имам и доста, които си стоят вкъщи и си гледат децата - всеки решава за себе си.
Аз няма да забравя като бях бременна първия път, как разправях на колежките, че стане ли на 3 мес. детето - и се връщам - хабер си и нямах тогава за нищо, после смених на 6 мес., после на 1 г. и така си изкарах почти цялото майчинство Grinning

# 169
  • Мнения: 117
Здравейте Сладурки,  Hug
Днес имам повод да почерпя Grinning
Щастлива Бубичка изпрати една щастлива година от живота си Grinning
,,
,
Lil_Vixen Благодаря, каква приятна изненада  Hug Hug
Положителен и усмихнат ден на всички Hug Grinning

# 170
  • Мнения: 143
Щастлива Бубичка честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet
Спожелания за здраве,щастие и на лято едно хубаво и сладко бебе!

# 171
  • Мнения: 1 059
Добро утро на всички Честит празник на Щастлива Бубичка и пожелания за много здраве, щастие и любов и най вече лека и безпроблемна бременност

# 172
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден, Щастлива Бубичка!  bouquet
Много здраве, късмет, лека бременност и една здраво и красиво бебче юни месец
!


Слонче, не се притеснявай. HugСтискам палци всичко да е на ред!

Аз от вчера нещо тръгнах да се разболявам, Tired хванала ме е една хрема, не мога да дишам. Смуча тук разни хомеопатични, но без ефект за сега. Няколко дни съм си в нас, уж да се възстановя. На всичкото отгоре мъжа ми е в командировка до неделя и сме сами с малката. Тя е на градина, мислих да си я задържа в нас да се гледаме, че изкуквам сама /вчера и нет нямах даже/, но нали съм болна, по добре да ходи, че да не я заразя.
Едно ми е криво, иде ми да седна и да рева.  Crazy Гледам вчера сте обсъждали, че има други като мен, което малко ме успокоява. ooooh!
С дъщеря ми почнах работа, като беше на 1г. и 11 м. На година и 10 я пуснах на ясла, 1 месец докато се адаптира си бях в нас. Сега не знам, живот и здраве като стигнем до там ще мисля. Peace

# 173
  • Варна
  • Мнения: 31
Щастлива Бубичка , честит рожден ден   bouquet
Пожелавам ти да си много много здрава, щастлива, обичана и юни да се радваш и да гушкаш едно малко, сладко, здраво бебче   bouquet

# 174
  • София
  • Мнения: 32
Аз мога до говоря от опита на мои приятелки и познати... Миналия петък моя приятелка роди второ (сладко момиченце) - има една седмица престой в болницата и една седмица вкъщи. След това се връща на работа. С първата бременност отново беше така. Има собствен бизнес.
За други имам наблюдения, че отсъстват най-много 3-6 месеца и се връщат на работа, за да си запазят позициите. Става въпрос за много добри и възлови позиции в големи фирми, които няма как да им запазят мястото повече време, защото са решаващи за бъдещето на самата корпорация.
Други си гледат децата и по 3 и повече години, но пък работата им е такава, че без проблем могат да се откажат от нея.

Лично аз, живот и здраве, смятам да съчетавам и двете, за работата повече дистанционно и контрол, но това тъй като аз съм си шеф.

Изводът: Всяка мама сама трябва да реши доколко нейната кариера и финанси са важни за семейството, иначе аз много често си мечтая за по-спокойни времена, където татковците да осигуряват финансите, а мамите да гледат куп деца. Но за съжаление времето не е такова  Sad

Бубичка желая ти много щастие...

# 175
  • Мнения: 753
Здравейте!
Франческа, ужасих се от написаното за първата ти бременност и това, което са ти причинили, БЕЗ ДА СА СИГУРНИ!!!
Щастлива бубичка, бъди винаги щастлива и на пролет гушкай най-сладкото бебче! Почерпката ти е страхотна.
Стискам палци на всички мами всичко да е наред!
А кои от вас повръщат киселини? Ужасно, после имам една "бучка" на гърлото и не мога нищичко да хапна Sad Вие какво правите в такива случаи?

# 176
  • Мнения: 9 814
ЩАСТРЛИВА БУБИЧКА, Ч Е С Т И Т   Two Hearts Р О Ж Д Е Н  Two Hearts Д Е Н ! ! !


Пожелавам ти да си жива и здрава и много щастлива.
[/color]
Здраво и красиво бебче на финала!!

# 177
  • Germany
  • Мнения: 7 946
Щастлива Бубичка, честит рожден ден и от мен! Бъди здрава, щастлива, усмихната и много много обичана!
За връщането на работа - с Бобо се върнах за 3 месеца, когато той беше на 10 месеца, но ми идваше супер нанагорно и почти не го виждах, та се върнах пак у нас. Изчаках, докато стана на година и осем девет месеца и почнах нова работа. Сега живот и здраве ми се иска около година да си постоя и след това, ако може на 4 часа. Аз лично изкуквам, като съм си вкъщи и предпочитам да работя.

# 178
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Щастлива Бубичка , честит рожден ден    bouquet  bdbaloni
Благодаря за отговорите, наистина не мисля да слушам другите и ще си стоя в къщи живот и здраве колкото реша, но просто така леко ме депресираха за момент. Аз също мислех че в съвременната действителност повечето хора карат доста кратко майчинство, а около мен се оказа че част от познатите ми минимум две години едва ли не щели да си гледат децата. Странно ми е някак!
Лек ден на всички!

# 179
  • Мнения: 165
Щастлива Бубичка   bouquet бъди здрава и щастлива!Малката душичка в теб усеща радоста ти:)


А кои от вас повръщат киселини? Ужасно, после имам една "бучка" на гърлото и не мога нищичко да хапна Sad Вие какво правите в такива случаи?
Аз досега съм повръщала два-три пъти "нормално", всичко друго е киселини, наистина усещането е отвратително - на мен дори ми пари гърлото..дано спира вече Simple Smile
А за връщането на работа - живот и здраве смятам да си гледам детенцето до 2 год. поне - няма да ми липсва напрежението в офиса Simple Smileа и имам планове да се занимавам с по-различни неща.Всеки сам решава и няма правилно или грешно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт