Отговори
# 195
  • Мнения: 255
А, и споменали сме само 2-ма лекари за ФМ в темичката-Балев и още един,при който веднага реших да не ходя  Laughing Други, които правят ФМ във Варна няма ли? Бих отишла при доц. Балев, ама подразбирам, че малко попретупва пациентките си... newsm78 Дали защото са много...

# 196
  • Мнения: 136
Честито и от мен на рожденичката. Бубичка, да си жива и здрава, само щастливи мигове да те очакват занапред и да имаш най-прекрасното бебче.

Мами, дайте малко съвет. Леко съм настинала, все още не е сериозно, мисля, че имам лека температура и от време на време кихам. Но искам да стопирам настинката навреме. Звънях на личната ми лекарка и тя ми каза да разтварям 20 капки Кармолис в билков чай, но в нета прочетох, че Кармолисът не трябва да се пие от бременни.
Знаете ли нещо по въпроса? И ако наистина не трябва да го пия, вие с какво се лекувате? Знам, че парацетамол мога да пия+витамин С.

# 197
  • Варна
  • Мнения: 898
vanny_76 аз питах за Сариев, благодаря! А той изражда ли и ако да ти при него ли ражда и изобщо в Майчин дом ли? Доволна ли си?  newsm78 Gydelichkova, аз се лекувам от настинките като 2-3 вечери се наяждам с чесън. Някой казват, че не е хубаво да ядеш чесън докато си бременна, но аз невярвам и най-добре си хапвам - по-добро лекарство от това няма. И заедно с него ям много цитруси заради Витамин С. В краен случай по 1-2 лимона на ден и пак ЧЕСЪН  Naughty Опитай, след 2 дни ще си като нова.  Hug

# 198
  • Мнения: 165
За настинка парацетамолче може - аз пия разтворимия ефералган, лимони, мед..

Момичета, да ви питам нещо..вие разгласихте ли новината вече, питам, защото сме на гости тази вечер на братовчедите на моя приятел и мислим да им кажем, а пък и то ще е ясно Simple Smile като откажа домашна ракийка  Embarassed
Засега знаят само най-близките ни + шефа.При вас как е ?

# 199
  • Мнения: 1 475
   Още, като видях двете черти на теста, разбра половината свят, на другия ден, като отидох на лекар и още нищо не се виждаше, но ми казаха, че имам иначе всички признаци на бременност , разгласих и на другата половина!! Mr. Green

   В офиса,казах веднага на колегите и те клюкарите веднага казали на шефа и така, сега шефа ми всяка седмица ме пита, как се чувствам имам ли някакви оплаквания!! newsm03
 
    Вие дразните ли се, щото аз се дразня, всеки който ме срещне, ме пита как съм, как се чувстваш, да се храниш добре, да спинкаш повече и прочие такива неща, дават съвети,някой път откачам, честно.................ама аз съм си виновна, като имам голяма уста и казах на целия свят smile3511

# 200
  • Мнения: 255
Аз още не съм разгласила-исках да изчакам да навършим 3 месеца. Но мойе да ми се наложи скоро да кажа на още хора, понякога се налага просто. Има хора, които вече подозират-спрях цигарите, не пия(радко по чаша вино или бира), пък иначе си пийвах като се съберем  Blush

# 201
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета! И аз си наредих шкембака до вашите  Simple Smile

Щастлива Бубичка, честит рожден ден!!!



Желая ти много здраве и щастие и още по-голямо щастие през юни!

tаnka80, ние разгласихме още в самото начало - и на роднини и на приятели.

somebody, аз сега не се дразня от вниманието, но преди много се ядосвах след като влязох в 9-ия и майка ми като се обади, редовния и въпрос беше: "Къде си?" Че къде може да съм, ако съм в болницата ще ти отговоря ли? - направо побеснявах.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 898
Аз вече казах на всичките си приятели преди 3-4 дена. Едвам удържах досега. Имах малки притеснения, че точно в 13 седмица го разгласявам, но това са само суеверия и реших да не се поддавам.  Laughing Много е готино, всички много се радват и съвсем ми повдигат настроението  Joy

# 203
  • Мнения: 1 475
Nadin_06 биеш всички ни, по коремче,искам и моя вече да стане такъв Heart Eyes

Дайте  идеи за заглавие за новата тема, да почвам да я правя, че като гледам, до довечера ще сме я изписали тази!!Имам чувството, че сме най-пишещите от този подфорум, за три дена изписваме 15 страници! Wink

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 13:32 от somebody

# 204
  • Мнения: 136
Благодаря за съветите за настинката. Ще карам на чайчета и лимони, които обожавам, а ако нещата тръгнат съвсем на зле, ще се напия и с витамин С.
За бременността ми знаят само едни семейни приятели и 3 колежки, едната от които ми е шеф. Откакто шефката разбра (миналата седмица), е доста по-внимателна с мен, което ме радва, защото в момента е малко нажежена обстановката в офиса и точно сега не искам върху мен да се изливат отрицателни емоции.
Още не съм казала на роднините си заради суеверие, а и, честно казано, ме е страх. Ситуацията е малко по-особена, защото сестра ми е доста по-голяма от мен (9 години), от доста време с мъжа й правят опити за бебе, а все не успяват,хем и двамата са здрави. Тя много иска да си има детенце и ме е страх като разбере, дали няма да ми се разсърди, че съм я изпреварила и в това.
А майка ми е малко по-емоционална, винаги съм се притеснявала да споделям по-лични неща с нея. Надявам се да се зарадва. Ох, свито ми е сърчицето, тази или другата седмица трябва да им кажа вече, защото почва и да ми проличава....

# 205
  • Мнения: 255
През юни ще е най-голяма радостта на всяка юнска мама!
Това ми хрумна сега  Grinning

# 206
  • Плевен
  • Мнения: 854
И аз още не съм разгласила, но мисля днес, утре или вдруги ден да информирам 2-3 приятелки, а тъй като живеем на село е ясно, че да вечерта цялото село ще знае. Засега само най-близките ми знаят.
Gydelichkova, мисля, че не трябва толкова да се притесняваш, все пак защо да ти се сърди сестра ти, ами ако още 20 години /недай си боже/ да не може да има деца, ти трябва да я чакаш ли? А на майка си кажи, вярвам, че за повечето родители, това, че детето им ще става родител е най-чакана новина. И нашите не са пък много емоционални, но първия път като разбраха и баща ми летеше във въздуха от щастие през цялата ми бременност. Никога не го бях виждала такъв. Сега обожават детето. Дано и при теб да е така  Hug
За заглавие преди предложих и соще си ми харесва : "Най-щастливи сме сега - в нас бият юнски сърчица!

# 207
  • Мнения: 165
Благодаря ви, ще се казва, какво да се прави..а на гостито, където ще ходим има една малка 3-годишна сладуранка, която съвсем скоро тръгна на детска градинка за първи път..много и се радвам Simple Smile
Наистина много пишем, но какво да се прави..емоции Simple Smile
sharky81 не се е появила още, нали  newsm78

А за заглавие ми хрумна на мен това:
Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 227
Щастлива Бубичка, bdbaloni Присъединявам се към пожеланията на момичетата и весел празник  bouquet

# 209
  • Мнения: 753
На ЮНИ мечтаем си всички да бутаме бебета в колички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт