С вкусни торти и шарени балони ще празнуват ДЕКЕМВРИйските бонбони! - 2

  • 20 522
  • 227
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 280
Дайв, да ви е жива и здрава порасналата Марта. Много щастие и радост за нея и цялото семейство.



Една скромна почерпка от нас с благодарност за прекрасните пожелания  Hug



# 196
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте, милички! Блудницата се завръща с гръм и трясък Laughing
Ние с Алекс от месец вече сме габровки и аз живея с друг мъж, който е печалба от лотарията направо и смело мога да заявя, че по-спокойна и щастлива не съм се чувствала отдавна.

И сега да честитя изминалите рожденни дни на всички сладки декемврийчета(съответно и ноемврийчета) и днешният рожден ден на Филип и Мартина! Нека има много радост в живота им и детството им бъде спокойно и безгрижно!

# 197
  • Мнения: 42
Дари, Дайв, да са ви живи и здрави малките порастнали вече дечица, да бъдат много щастливи и да имат прекрасно детство, пък да им направите по едно братче или сестриче догодина Party Mr. Green
       
За прекрасните майчета

Малка-мама, вчера писах, писах, но незнам защо не ми е публикуван поста, исках да ти кажа, че в такива като вашия случай, най-добре само Хумана ХН(тази с пребиотиците) - каша и може Ентеролче сутрин обед и вечер по едно прахче, но знам, че поне два дни трябва само Хуманата като ядене, а можеш и глюкоза да даваш. Това го знам от опит, племенника ми беше в болница една седмица лятото, заради летния вирус, който е същия, повръщане, дрискане и висока температура. Бързо да се оправя душицата   bouquet

Валка, добре дошла отново, много се радвам за вас, че сте добре и, че си намерила човека  bouquet Целувки на тази красавица Алекс  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:25 от Alex83

# 198
  • Мнения: 153
Честит 1-ви Рожден Ден на Фил, Марта и Максим! От сърце им желая да са здрави, много усмихнати и много да радват мама и тати!


Дари, Дайв, Кали

Валка - Много се радвам за теб   bouquet и пиши по-често, бе жена  Simple Smile

# 199
  • Мнения: 4
Честит рожден ден на Филип!!! Нека е много здравичък и весел. Пожелаваме му житейския му път да е гладък и лесен и на всяка крачка по него да го очакват само успехи. newsm59 party006 bdbaloni
Дари, нека всяка година на този ден да се чувстваш както на 04.12.2007г. и  с течение на годините всеки негов празник да те поддържа вечно млада! Two Hearts smile3525  love001
Честит рожден ден на всички малки/големи наши дечица, които съм пропуснала!!! Heart Eyes
Дайв, без да искам пропуснах Мартина, но нека всичко хубаво в живота не я подминава и стане нейн постоянен спътник!!! Hug Heart Eyes  bouquet

# 200
  • Мнения: 284
Дима,честита ти рожденничка !Нека щастието и усмивките да не слизат от лицето и Simple Smile,а ти да бъдеш най-гордата мама на света  Hug


Честит Рожден Ден и на Филип   bouquet

# 201
  • Мнения: 219
Честит рожден ден на Фил и Марта, от здраве, щастие и любов да не се оттърват!



Валка, загубихте се ей. Ще направиш крака в това Габрово  Mr. Green, радвам се, че си намерила човека, да ви обича и уважава много, и вие да сте на 1-во място за него! Да нацелуваш сладурката Алекс, и да пишеш по-често!

Малка мама, да се оправя по-бързо детенце Praynig

# 202
  • Мнения: 3 080

Честито на Филко! Да бъде здрав, силен и различен! Да обича страстно и да печели сърцата на хората с усмивка! Да тича все напред и нагоре и когато се случи да падне, да се връща при мама и да слага глава в скута й! Тя знае как да го излекува!

"...но нищо нямаше за мен
по-скъпо от самото детство.

Скрит в ъгъла на свойта стая,
мечтаех само за игри,
за облаците и безкрая.

Така се смеех, виках тъй,
че слънцето да залюлея
и плачех, детската ми скръб
цял свят могла би да разсмее."

Фил, да ти купят ей тоя хипарски бус и да обиколиш света с него! Бъди пътешественик и пълни сърцето с прекрасни мигове! Обичам те! 
Heart Eyes



Дарко, приятелко, благодаря, че роди това прекрасно дете! Бъди до него винаги, за да бъде винаги и той до вас със Сашето! Догодина да си туриш татуировката, че тази закъсня!  Mr. Green


# 203
  • Мнения: 64
Честит 1-ви рожден ден на Марта и Филип! Да растат здрави, щастливи, весели и безгрижни! Да носят много радост и гордост на своите родители!



И за мамите

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Честито на всички порастнали бонбончета! Да растат здрави, щастливи и много обичани от мама и тати!   Heart Eyes Hug
Валка, радвам се за вас, че сте намерили човека, който да ви обича и подкрепя. Целувки за малката адашка  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes.

# 205
  • София
  • Мнения: 1 078
Честито на прекрасен, сладък и вече пораснал малък мъж Филип. Нека остава все така красив, весел и радва мама и тати. Нека успехът и късметът му съпътстват в живота, а щастие и любов му бъдат първи приятели! Много много радост на този къдравушко и стискане на ръка праща адаша му Филип  Grinning



за готината му мамка Дарка Hug

# 206
  • София
  • Мнения: 1 078
На Мартина с пожелания за здраве, щастливо детство, късмет, много веселба и усмивки   Hug


за мама

# 207
  • Мнения: 127
Честит рожден ден на Мартина и Фил!Нека растат здрави,весели и палави деца!


Честит рожден ден на Вчерашния рожденик Макс,да слуша и радва много мама и тате!

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Момичета, много ви благодарим с Марта за прекрасните пожелания, за виртуалните подаръци и цветя! Hug
Валке, бързо давай снимки на малката красавица! Радвам се, че сте добре и че сте обичани - заслужавате го! Hug
Малка мама, стискам палци още днес бебка да е по-добре! Praynig
Дари, честит рожден ден на Филип! Желая му само здраве, защото мисля че от любов и подкрепа никога няма да е лишен!
А сега ви черпя с най-хубавото, което имам - усмивката на нашата дъщеря!

# 209
  • Мнения: 167
Честит рожден ден на Мартина и Филип! Да растат здрави и щестливи!

Макар и с малко закъснение честит рожден ден и на Максим!


За мамите   bouquet  bouquet  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт