Облечи дете

  • 3 144
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Има ли значение кой ще облече дрешките?
Важно е да не залежават в къщи а да влязат в употреба.
 

И аз съм на това мнение. Аз моите дрешки ги изпращах в една болница, като имаха дете от дом направо с пакетите заминаваха, дори ако имаше с лекета (недостатъчно добре изчистени)първо сестрите с техни си препарати си справяха отлично и после изсушени и добре сгънати ги пращаха, дори самите те са ми казвали - имаме една мама сега бедна и на нея дадохме после като мине възрастта тя също ще ги занесе.
Само се нерва, че някой път попадат в магазини втора употреба, ама важното ние да сме си чисти пред съвестта.

Тези дни една кола дрехи завивки, възглавници за възрастни от три къщи събрани занесох в една болница, аз там ги нося (за възрастните) и задължително казвам и санитарките да си вземат, ако нещо им хареса. 

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сестра ми и племенницата ми бяха в 14 часа да оставят дрехи и им заявили, " ама моля ви повече не    приемаме. Не очаквахме толкова много". А сестра ми казала - "а всъщност какво очаквахте с тази реклама и всички говорят за това". А те отговорили ама имате ли камион. А сестра ми да бяхте обявили, че и камион ви трябва и после пък много камиони. Това което занесаха са ама чисто нови дрехи в найлони.

Или да се занимават хора които взимат тази работа  присърце и можещи да организират, който не се вайкат, а действат с организаторски способности.
Времето е на компетентните, организирани, съвестни хора, а не отчитащи дейност.

И не да се говори и се плюе по БЪЛГАРИНА. 

# 17
  • Мнения: 317
Явно че не са очаквали толкова: в 11 ч. сутринта занесох дрешки, и имаше вече събрани може би за цял камион, а те вкарваха торби в една лека кола.... И все пак сигурно ще се справят някакси! Да им пожелаем успех и дано дечицата да се зарадват с нови и запазени дрешки!

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Наде, не е нормално да не очакват толкова при тази реклама, поне да бяха казали ето ви този мобилен телефон да се обаждате, ако не ги занесете например до 11 часа, да видим как вървят нещата или директно по еди кое си радио ще обявяваме в колко ще приключим.

И определено им пожелавам успех, но  "ама не можеме повече да приемем", при условие, че хората са се натоварили в името на доброто, да направят нещо добро.

# 19
  • Мнения: 521
не ми взеха дрехите.даже не искаха да ги видят.нито обувките.
не е приятно.държанието е грубо.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 412
На мен ми ги взеха, отидох към 17,00 часа. Бяха любезни, особено като се има предвид, че са били цял ден навън. Помолиха, ако има доброволци  да останат за сортирането... Даже ми стана съветстно, че си тръгнах. И къде отиват сега тези дрехи, преди да отидат по домовете, целият площад беше отрупан. Дали има осигурен склад? Не е лесна организацията на едно такова събитие. Пожелавам им успех!

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ние отидохме към 11ч. Наистина вече имаше много чували и постоянно прииждащи хора, и това за 1 час, не мога да си представя какво е било по-късно. Green dream  от форума приемаше дрешките, запознавали сме се, ама не и се представих, много и беше напрегнато на жената, толкова хора... Дано успеят да извозят събраното по предназначение, дори и да са много, нека по домовете да отсяват, да има и за гледачки и лели, да има и за дечицата  Hug

# 22
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351049.0 да посоча и другата тема.

# 23
  • Мнения: 604
Здравейте  Hug
Сърдечни благодарности на всички, които се включиха в кампанията   bouquet
Огромно извинение на разочарованите по една или друга причина.  Embarassed Имаше проблеми с организацията, наистина, но и огромно удовлетворение от съпричастността на толкова много българи към децата, лишени от родителска грижа.
Важното е, че ще стоплим много дечица и с ваша помощ, вярвам, че възможно най-бързо ще сортираме и изпратим събраното по домовете.
Специално искам да благодаря на всички доброволци, които ни подкрепиха и продължават да помагат за крайния успех на кампанията.
Апелирам към всички, които имат желание да се включат да се свържат с мен или някой от колегите на телефони:Надежда Димитрова („Всеки ден”) – 0878 69 60 46, Ива Костова („Всеки ден”) – 0878 69 60 45 и Розмари де Мео („Щедро сърце”) – 0899 900 499.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт