Разделно хранене-част 29

  • 19 784
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
kafe,аз съм против тези инстантни супи ,пълни са с разни консерванти ,добавки и какво ли още не, наричам ги мъртви храни.
По -добре от вечерта си приготви нещо набързо ,например картофки на фурна или нещо ,останало от вечерята, една свежа салатка и си готова Peace.
Bi-S дано бързо се отървеш от гадния вирус, ако има кой да те масажира с нещо загряващо ,ще е супер.
Titonche,комбинацията изобщо не е вредна ,просто не е разделна.
Ако толкова ти харесва ,хапвай си от време на време ,но след това изчакай необходимия интервал до следващото хранене Peace.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,сладурки Heart Eyes

Алексче,мерси за кафенцето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Времето в София е ужасно.От сутринта вали и е доста студено Sick
Днес имах доста обикаляне из града,но нещо не ми се мърда.Липсата на слънце ми се отразява Mr. Green
Карелия,завиждам ти за слънчицето във Варна Laughing

Да ви се похваля,вчера си поръчах римски щори в Гершман.Идваха да мерят и след 20-22 дена ще ги чакам Laughing.Сега останаха само малки довършителни работи,телевизор и хладилник,но ще чакаме коледните промоции hahaha

Вчера готвих талиателе със броколи,карфиол,моркови и сметана.Станаха много вкусни.
За днес още се чудя какво да измисля newsm78

Сладкишче,сача звучи много примамливо.Обожавам зеленчуков сач,но нямам приспособления под ръка да си го спретна в къщи  Outta Joint

Кафе,избягвай ги тези инстантни супи,смеси и бульони.Няма нищо полезно в тях-напротив Peace.

Биси,дано грипчето ти се размине по-леко Hug

Титонче,кисело мляко с овесени ядки не е добра комбинация.Виж,с ябълки и с кисели плодове можеш да си го хапваш спокойно Wink.С мед също можеш да си го подслаждаш Laughing

Напоследък виждам много нови попълнеия,което ме радва.Добре дошли на всички Hug

Целувки и лек ден Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 372
Аз трудно си засищам глада с инстантна супа, освен това те са доста вредни.

# 18
  • Мнения: 62
Момичета така и не ми отговорихте дали тиквеника е разделен и като отделно хранене ли трябва да се яде. Ако го причислявам към нишестени интервала според мен трябва де е 3 часа до следващото хранене newsm78

# 19
  • Мнения: 2 724
Карелия ,не четеш, душицо  Wink.

# 20
  • Мнения: 56
Добро утро и от мен! Grinning Аз започнах деня си със зелен чай и голяма плодова салата от ябълка, круша, грозде, банан, мед, канела и орехи. За обяд ще си направя пълнозърнест сандвич с домат, а за вечеря бобена салата. Отдавна не съм яла боб, а той е полезна храна.
Според най-новата книга за разделно хранене, която съм чела, киселото мляко попада в колонката на съвместимите храни, т.е може да се консумира както с въглехидрати така и с протеини. Така , че консумацията с овесени ядки е правилна. За протеини се водят храни с над 10% белтъци в 100гр. Същото се отнася и за въглехидратите. Друг е въпроса, че аз таратор си ям самостоятелно, както и кисело мляко с мед и плодове. Просто така съм си свикнала. Grinning
Относно сладкишите, знам няколко чудесни рецепти за овесени бисквити със стафиди, бананов сладкиш и домашно корни. Сама съм си ги измислила. Тиквиника е разделен, единствения минус е, че се използват кори от бяло брашно.

# 21
  • Мнения: 7 263
Наминавам да ви нагледам само  Hug
За мен всички баници със зеленчук са разделни - обожавам баница със спанак, с праз и с тиква. Преди да мина на РХ слагах и сирене в спанака, но сега си го слагам натур.
Нещо напоследък нито насмогвам с готвене, нито пък имам някакви фантазии на кулинарна тема. Бе като цяло ич ме няма  Crazy
Карелия - добре завърнала се, много ти се чудех как от хубавото разделно се напъха в Дюкяна, ама ....
Аз такъв режим на хранене мога да изтърпя, само ако умиргам от глад и няма нищо зеленко наоколо.
С килцата съм почти наред засега Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Hug
За закуска- чай и тост с масло
За обяд - печена риба и домати
Вечеря- ще хапна задушени зеленчуци ( царевица, грах и моркови )
Менюто ми е ОК , нали ?  Rolling Eyes
Вчера бях на плодове ,но без резултат , за пръв път ми се случва, но не се отчайвам на другия плодов ден дано да имам минус  Grinning
Хубав ден на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 380
Аз пък искам да питам офис мамите дали си засупяват глада с инстантните супи за чаша....
Ужасни си....Алекс е писала вече защо...
Алекс, браво за партито.....жалко, че не е имало тортички..... Mr. Green
vodka_s_led, о.к ти е менюто. Peace
Не се притеснявай, че още нямаш резултат.Някой хора са с по-бавен метаболизъм, но пак се отслабва. Peace
Днес една позната, с която раждахме по едно и също време ме застреля с въпросите си.....направо не очаквах:
Ти или си имаш любовник или си болна!!!
И аз така Shocked Shocked Shocked
Викам, що бе жена:
Ти вика, преди да родиш не беше толкова слаба....
И аз едно такова си се кефя вътрешно..... hahaha hahaha hahaha
И и казвам, че съм на РХ и от време на време лунувам, а тя пак....
А не с РХ не се свалят много кила.....
 Tired Tired Tired
Е на Тома-неверни не може да се угоди....Тя явно очакваше да и кажа, че съм неизлечимо болна или че спя с още трима мъже.....
 Joy Joy Joy
Обаче, като се замисля, аз  наистина забременях на 53кг, а сега съм 52 кг., обаче сега плуването си оказва влияние.Явно това е моят режим-РХ+ плуване.
Ето днешният ми обяд.Пак зеленчуци на сач, обаче сега сложих и карфиол.Не предполагах, че карфиола на фурна е толкова страхотен....
Не слагам никакви подправки, само малко царевично олио.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86872&pid=9092867

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 13:19 от sladkish4e

# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Уау,Сладкишче,изглежда страшно вкусноооо Laughing
Трябва и аз да си купя един сач да си правя.Много ги обичам Mr. Green

А относно любовниците и отслабването-ми,признай си бе,мацка,що мъчиш жената Joy Joy Joy
Какво РХ,то по-лесно да хване още 2-3-ма и да слабее hahaha

Оф,няма ли да го махат това гадно кафяво от форума Sick.Много ме дразни Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 380

А относно любовниците и отслабването-ми,признай си бе,мацка,що мъчиш жената Joy Joy Joy
Какво РХ,то по-лесно да хване още 2-3-ма и да слабее hahaha

Оф,няма ли да го махат това гадно кафяво от форума Sick.Много ме дразни Crossing Arms
Ми Ками, ако си помисли, че съм отслабнала заради любовници, ще ме разнася в квартала......ама вярно що не си признах... newsm78 newsm78 newsm78
 hahaha hahaha hahaha
А мъжо, като го питат, наши общи познати, той пък лъже, че ме бие, еб...и не ми дава да ям.....
 hahaha hahaha hahaha
Днес много ми е смешно...... Mr. Green
А за кафявото във форума....за какво ни лъжат, че има полезно кафе с антиоксиданти....Да лъжат в някой тинейджърски форум, не при печени майчета.... bowuu

# 26
  • Мнения: 372
Ками, а как да комбинираме овесените ядки, те са доста полезни, вие др. момичета на РХ консумирате ли овес. ядки?

# 27
  • Мнения: 372
За мен тиквеника не е разделно, защото корите съдържат яйца, може би и мляко. Самата комбинация тикви, въглехидрати от корите и захарта + малко белтъчини и много мазнини от олиото или маслото е доста тежка и натоварваща.
Аз обожавам тиквеник, но ако терябва да се храним разделно , не е най- удачното.

# 28
  • Мнения: 2 724
За мен тиквеника не е разделно, защото корите съдържат яйца, може би и мляко. Самата комбинация тикви, въглехидрати от корите и захарта + малко белтъчини и много мазнини от олиото или маслото е доста тежка и натоварваща.
Аз обожавам тиквеник, но ако терябва да се храним разделно , не е най- удачното.
Корите се правят от вода ,брашно и сол  Peace.
 Titonche, книги за РХ има много ,автори също .
Всеки си избира от коя ще се ръководи .
Ако в твоята книга ядките се съчетават с мляко да речем ,то според моята например съчетанието не е удачно и млякото не е неутрална храна.
И друг път съм го казвала ,важни са основните правила, не е нужно да се изпада в крайности и педантизъм .
Просто не бива да се прекалява, организмът най -добре подсказва кое му понася и кое не, поне при мен е така Peace.
Сладкишче, ах палавнице такава, ще си признаеш ти ,няма мърдане Joy

# 29
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен  bouquet

За менюто:
вчера на закуска (08:00 часа) 2 филии пълнозърнест хляб с масло и шарена сол.На обяд (12:30) 1 купичка боб.За вечеря (19:00) една чиния спагети с подправки и 1 печена чушка от буркан.
Днес за закуска 09:00 пак филии, за обяд 13:00 ми се ядяха яйца и си направих 2 на очи без нищо (дано така без нищо са разделни), а за вечеря незнам още, може би кис. мляко, понеже за мъжа ми има пица и не ми се готви за мен нещо разделно.Ще хапна едно кис. мляко с малко мед Peace

Сладкото го отбягвам за сега, но колата от време на време си я пия по една чаша (лайт обаче) Embarassed Embarassed

За тиквеника мисля, че ако не се слага друго освен тиква и канела в плънката е разделно.Чудя се дали е разделно също ако се сложи мед за подслаждане newsm78

За овесените ядки, и аз ги обичам, но от както съм на разделно не ги ям, понеже не знам с какво се съчетават.А, без нищо не ми харесват Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт