покажете си антретата!!!!!!!!!магазини?или по поръчка!?

  • 4 377
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 376


Публикации: 55


  Re: АНТРЕ
« #241 неделя, 14 декември 2008, 17:56 »     

--------------------------------------------------------------------------------

здравейте момичета ето го нашто коридорче още не е напълно готово но много си го харесвам  http://media.snimka.bg/1566/009387857.jpg     http://media.snimka.bg/1566/009387872.jpg   гардероба е вграден като си боядисахме аломиния на вратата в цвета на стените както и радиатора
 

# 16
  • Мнения: 2 388
Имаме вграден гардероб ( от пода до тавана ), в който се побират обувки, якета и още един куп неща. Мразя обувки отвън или наредени по някакъв начин, но виждащи се.На отсрещната стена една "дъска" с огледало и три закачалчици, които не давам да се ползват, освен от гости.

# 17
  • Мнения: 696
никой ли няма нови неща??следя и събирам идеи

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
никой ли няма нови неща??следя и събирам идеи

Ми разходи се по магазините! Там идеи бол!

# 19
  • Мнения: 5 927
никой ли няма нови неща??следя и събирам идеи

Ми разходи се по магазините! Там идеи бол!


Уважаема РЕД,защо участваш във форума,след като смяташ,че една разходка по магазини ще е достатъчна?
В магазините има добри неща,но понякога жилищата са толкова нестандартни,изискванията на бъдещите обитатели толкова специфични,че е нужно нещо различно.То може да се види и в списание и във форум.
Който иска и може да сподели нещо,споделя.
Аз лично съм благодарна на този форум,защото имах доста време,а и още имам,да обмисля къде,какво и как.Видях тук идеи,които с трансформация от моя страна ще ми послужат.Видях и кичозни и неудачни/според мен/ неща.Но нали е по-добре човек да се учи от чуждите грешки,а не от своите. Научих и практични неща и хитринки.Казвала съм и аз каквото знам,съответстващо на образованието и работата ми-може и да съм помогнала на някого.
Извинявам се за отклонението от темата.

# 20
  • Мнения: 696
подкрепям w  Hug

# 21
# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
никой ли няма нови неща??следя и събирам идеи

Ми разходи се по магазините! Там идеи бол!


Уважаема РЕД,защо участваш във форума,след като смяташ,че една разходка по магазини ще е достатъчна?
В магазините има добри неща,но понякога жилищата са толкова нестандартни,изискванията на бъдещите обитатели толкова специфични,че е нужно нещо различно.То може да се види и в списание и във форум.
Който иска и може да сподели нещо,споделя.
Аз лично съм благодарна на този форум,защото имах доста време,а и още имам,да обмисля къде,какво и как.Видях тук идеи,които с трансформация от моя страна ще ми послужат.Видях и кичозни и неудачни/според мен/ неща.Но нали е по-добре човек да се учи от чуждите грешки,а не от своите. Научих и практични неща и хитринки.Казвала съм и аз каквото знам,съответстващо на образованието и работата ми-може и да съм помогнала на някого.
Извинявам се за отклонението от темата.

Не смятам, че е достатъчна, но съм убедена, че е пожелателна! Във форума има хиляди теми за антрета, кухни, бани, тоалетни и др., но много потребители смятат, че ПРОЧЕТИ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ не се отнася точно за тях! Аз също съм заимствала доста идеи от този и други форуми и също смятам, че форума е доста полезен! За това съм и по цял ден в него!
  Писнало ми е, обаче, от душевната простота на някои потребители, които пускат теми от сорта на "с какъв препарат си чистите...", а постингите им продължават "а в кой магазин", "каква точно е цената", "в кой отдел на магазина", "на кой рафт"! ooooh!
   Колкото до събирачите на свежи идеи - те не са само в този форум! Напиши в  GOOGLE.BG това, което търсиш и ще ти излязат хиляди линкове, че и с картинки! Има специализирани сайтове за авторски мебели, дизайнерски композиции...
  Човек, когато търси нещо - намира!
   Особено ме изуми факта, че това е Н-та на прой тема за обзавеждане и антрета! ПРОЧЕТИ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Не смятам, че е достатъчна, но съм убедена, че е пожелателна! Във форума има хиляди теми за антрета, кухни, бани, тоалетни и др., но много потребители смятат, че ПРОЧЕТИ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ не се отнася точно за тях! Аз също съм заимствала доста идеи от този и други форуми и също смятам, че форума е доста полезен! За това съм и по цял ден в него!
  Писнало ми е, обаче, от душевната простота на някои потребители, които пускат теми от сорта на "с какъв препарат си чистите...", а постингите им продължават "а в кой магазин", "каква точно е цената", "в кой отдел на магазина", "на кой рафт"! ooooh!
   Колкото до събирачите на свежи идеи - те не са само в този форум! Напиши в  GOOGLE.BG това, което търсиш и ще ти излязат хиляди линкове, че и с картинки! Има специализирани сайтове за авторски мебели, дизайнерски композиции...
  Човек, когато търси нещо - намира!
   Особено ме изуми факта, че това е Н-та на прой тема за обзавеждане и антрета! ПРОЧЕТИ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ
бла-бла-бла, има и 1000 теми от рода "зелено ако!!!", вариращи в различни нюанси на зеленото или "секцио или нормално раждане", а и най-абсурдните "според вас бременна ли съм?" и "запек!" все едно сме лекари или врачки... На който не му харесва не чете, още по-малко пък пише, освен ако това не е някаква изтънчена форма на мазохизъм.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 675
Тук има снимка на част от нашето антре.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349535.msg9284252#msg9284252
За съжаление, сега не мога да го снимам от различен ъгъл. Имаме още шкафове за обувки, много държах да са повечко, но да не изглеждат тежко. Според мен, основното е антрето да се вписва в стила на дома. При избора и размерите на помещението са от съществено значение. Wink Най-доре е поръчка. Peace
Видях снимката и много ми хареса пода на антрето. Какъв е?

ПВЦ настилки, наричат ги също винилови. И на нас много ни харесва. Всъщност, целият ни апартамент е с такива настилки. Освен красиви, са и практични.

Общи условия

Активация на акаунт