ПАЗАРДЖИК-30

  • 18 973
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Честит рожден ден на FANI_MIMI!
 newsm59  party023  bouquet

# 16
  • Мнения: 27
Благодаря за поздрава,нека всички бъдем здрави и щастливи Hug

# 17
  • Мнения: 1 938
п.с. В момента гледам "Часът на мама" с гост акушер Благовеста Костова от ХИГИЯ по повод активното раждане  newsm78

Доколкото разбрах, поканена е била ак. В. Славчева или Славкова (не можах да я запомня как се казва тая жена и това си е Embarassed). Защо е отишла друга, не мога да разбера... Rolling Eyes
Ак. В. Славчева ще дойде да разкаже на курса за това (ако вие искате, естествено). Peace

FANI_MIMI, честит рожден ден и от мен!    bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Ето ме и мен в новата тема Flutter, и да се впишем и ние в списъка с болните Cry, Марти от 4 дни точи едни сополи, а май и мен ме прихвана Sick.
За срещата на ПроКредит Банк и аз исках да дойда, ама Марти с тия сополи не е много за среща с деца, така че ще пропуснем.
Нели какъв този курс за който говориш?(аз май съм единствената която не знае за какво става дума) newsm78

Честит Рожден Ден и от мен FANI_MIMI Hug

# 19
  • Мнения: 529
Честит Рожден Ден на  FANI_MIMI!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 938
Дани, курсът е за бъдещи и настоящи мами. Организира се от Комплекса за социални услуги и се провежда в тяхната сграда, на бул. "Ал. Стамболийски", ежеседмично.
Водещи са ак. Екатерина Антонова от МБАЛ Пазарджик и психолог Петя Генчева от КСУ.
Ще се радвам и ти да се присъединиш към нас!  bouquet

И за да не товаря повече пазарджишката тема с курса и да дразня народа Twisted Evil, заповядайте в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351528.new#new

# 21
  • Мнения: 941
eeee, най-после да успея да влезна - нета ли беше куц днес   #2gunfire  или сайта бъгав .....


Ходихме на срещата организирана от Прокредитбанк - хапнахме, посмяхме се  и поклюкарихме  Joy 
Утре би трябвало да има статия във в.Знаме...


Аз обаче имам едно ВАЖНО питание - ще си правим ли коледен банкет и кога..... Thinking

Честит рожден ден и от мен на FANI_MIMI   bouquet

Сонче ти как си?

# 22
  • Мнения: 2 577
Гери, ами банкет ще има ако има желаещи, иначе как ще стане работата... newsm78
За сега Ембер и ти заявихте участие официално Laughing

Проблемът е следния - трябва да се заяви предварително, защото без куверти покрай декември месец няма кой да ни резервира места.
Така че ако има наистина сериозни и желаещи  - да пишат, за да ги изброя и да ходя да направя в някое заведение примерно меню - за сега съм се спряла на "Астория". Обаче трябва да побързаме, че почват банкетите.
Ако не стане и не се организираме навреме остава вариант - Борянче. Ще хапнем по една торта и ще пием по една безалкохолна бира Laughing

Чакам до петък заявки. Hug
Само да уточним - събота ли или през седмицата да е ?

# 23
  • Мнения: 1 938
Еми и аз в кюпа. Peace

# 24
  • Мнения: 2 577
Е, станахме четири!
Айде, други желаещи за в кюпа? newsm18 newsm57 smile3535  animal085
Ако  кажа, че ще има и мъжки стрийптизьор повече ли желаещи ще има bowuu

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честит Рожден Ден,  FANI_MIMI!!!

Ние с Гогата сме добре  Heart Eyes .
За банкета - не знам аз нищо, че нали Гогата е без режим  Mr. Green .

# 26
  • Мнения: 27
Момичета ,благодаря на всички за поздравите!
 Hug smile3525

# 27
  • Мнения: 227
 Момиченца - кокиченца и млади дами,добро утро!

   Как сте днес ?Започнахте ли да украсявате дома си с усещането за Коледа,днес съм решила да украся пътната врата,а в близките дни с децата ще пременим и елхата с нова премяна.

Честит рожден ден,  FANI_MIMI!!! Макар и с малко закъснение,пожеланието ми е от сърце!
 На мен ще ми е приятно да пишеш по-често в темата, отколкото ни четеш  Hug

soniamari,според мен е сериозно заета,ама не знам що все си мисля,,че розовото не е нейният цвят и й предстоят изненади  Grinning
 
 Усмихнат ден ноемврийски ! newsm47

# 28
  • Мнения: 529
Тук съм, изнервена до краен предел  Close
Не сме украсявали още,ЧАКАМЕ.........  Tired
Мери,нИдей така Ма душКо, искам розовооооооо  Sad

Имам питанки към г-жите учитеЛници  Heart Eyes - каква трябва да е подготовката в предучилищната? т.е. Какво учат децата - печатно и ръкописно азбуката, да сричат,четат , да могат да пишат думички ли?????  newsm78
Какви са изискванията?
Помагайте,че не знам  Thinking
 

# 29
  • Мнения: 227
soniamari,само Левски  smile3525 ,дано не съм права щом искаш розово пате,просто това ми е усещане,но не е задължително да съм права  Hug

Общи условия

Активация на акаунт