Отчет на набор 2003 - 37

  • 14 255
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
Моето детет е болно за първи път тази зима.Боли го ухо,запушен му е носа и има лека температура.Ще го водя по-късно при хомеопатката,да видим какво ще правим.
Бързо оздравяване!!!  Praynig

# 61
  • Русе
  • Мнения: 7 804
DesiX2, бързо оздравяване на наборчето  Hug

Нашето тържество ще е на 18.12. От две седмици имат раздадени стихотворения, които трябвада научат. Алекс е гарван и сега трябва да търся маска или костюм  newsm78

# 62
  • Мнения: 23 434
Благодаря ви,дано не е нещо сериозно,защото бях много обнадеждена,че може да изкараме зима без да боледува.Засега е весел,но от вчера се оплаква от ухото,а през нощта ме събуди към 4.30 и му сложих капки.А днес сме на рожден ден на леля му ,той се е навил да ходи,не знам какво да го правя....?!

# 63
  • Мнения: 1 693
Добро утро и от нас. Ирина явно мен ме е страх и не можах да го извадя, но чичо доктор се справи и двата пъти много добре  Simple Smile. Има си някаква тактика и въобще не го усети като го вади. Каза й да си хване ухото и да стиска а той през това време го извади  Simple Smile (а тя още зяпаше). Ние вече сме на вълна пресипнали. Не знам дали ще я опазя да не се доразболее. Вашите деца отвиват ли се през нощта и на каква температура спят. Вики цяла нощ е отвита и замръзва до сутринта. Температурата сутрин е около 16 градуса. Снощи се ядосах и направих одеялото на две и я мушнах помежду. Казвам й все едно си в чувал.
А тя: Мамо да ти кажа ли нещо? (това е любимата й приказка)
Аз: Кажи.
Тя: Ами аз мислех че е истински чувал, вътре ми слагаш възглавницата, влизам аз и ме завързваш и после ме слагаш на леглото.  Joy  hahaha
С баща й така се смяхме. Тази сутрин ми казва ами аз как ще говоря, те нищо няма да ми чуят. Simple Smile Дано по бързо се оправя, че утре смятахме да ходим на коледен пазар.
Деси бързо оздравяване

# 64
  • Мнения: 14 133
Нашите учат песни и танци за тържеството.  bowuu Няма раздадени стихчета.  Wink
ДесиХ2, дано да можете да отидете на рожден ден.  Praynig
Сашо много се отвива през нощта, но ние сме на централно парно и няма проблем.
Дано Вики бързо да се оправи и утре хубавичко да напазарувате.  Praynig

# 65
  • Мнения: 4 303
Добро утро! Деси дано не е нещо сериозно и да премине бързо.  Praynig
Оф, аз дадох вчера колата на брат ми, че ме помоли, той я оставил бред блока си за през нощта и тази сутрин открил, че някой е надупчил гумата. Направо съм бясна, кви са тия хора, бе.  Confused

# 66
  • Мнения: 14 133
Клото, моите съчувствия.  Cry
Светът, уви, е пълен с откачалки.  ooooh!

# 67
  • Мнения: 4 303
Благодаря ти!  Hug
Брат ми се чувства ужасно, цяла сутрин го успокоявам, че не е той виновен.

# 68
  • Мнения: 7 201
Здравейте!
viki_hrisa-дано не се доразболее Вики! Praynig
За отвиването-Дани много се отвива,по цяла нощ завивам,няма сън за мен! Tired Ама иначе ще стои цяла нощ отвит,ако не завивам. ooooh!
ДесиХ2-бързо оздравяване на твоят Дани! Peace
yanakr-жалко,че не са снимали децата.Бях се "наточила" вече пред ТВ-то. Crossing Arms Нищо, и снимки стават. Wink
Клото-съчувствия!Ние затова нашата все на паркинг я държим.

# 69
  • Мнения: 696
Здравейте!
viki_hrisa-дано не се доразболее Вики! Praynig
За отвиването-Дани много се отвива,по цяла нощ завивам,няма сън за мен! Tired Ама иначе ще стои цяла нощ отвит,ако не завивам. ooooh!
ДесиХ2-бързо оздравяване на твоят Дани! Peace
.........
Клото-съчувствия!

 Peace

Момо до скоро спеше в торба, такава като бебешките, защото и аз по 100 пъти на нощ ствах да го загъвам. Изобщо не я понасяше, пречела му да се върти. Ципът й се развали, а аз обещах да я махна ако спре да се отвива. Спря!

# 70
  • Мнения: 1 693
Аз си мисля че несъзнателно се отвива. Заспива веднага като легне и тогава не е отвита. Но баща й като стане около един часа казва че е отвита.Аз също си мислех за торба, но не знам как ще е в нея. А това олекотено много топли. Като беше по малка ми се казваше да я завия, а сега изобщо не казва нищо. Стана една седмица си навивам часавника за да ставам и да я завивам.  ooooh!  Аз по принцип през ноща не ставам.
Благодаря на всички.
Клото много неприятно.

# 71
  • Мнения: 729
Здравейте!

Добре дошли на новите мами и наборчета. Отборът им от ден на ден расте все повече и повече.  Grinning
Ние вчера цял ден нямахме ток, явно някяква профилактика имаше, а и вечерта като го пуснаха нямаше интернет. Cry
Момичета, не си мислете, че постингите ви в старата тема са останали непрочетени - всичко изчетох, дето се вика до... линк.  Joy
viki_hrisa, благодаря ти за успокоението, че зъбчето ще се поизправи.  Hug
За отвиването - като беше малък, много се отвиваше и ставах по 100 пъти да го завивам, но вече не е така. Дори понякога през нощта ходи сам до тоалетната, връща се, ляга и сам се завива. Температурата в стаята е някъде към 22-23 градуса, но сутрин спада до към 19-20.
ДесиХ2, бързо оздравяване на наборчето, дано да няма усложнения.
Датата за празненството в ДГ още е неизвестна, даже и писмо до Дядо Коледа още не сме писали.
При нас проблемът сега е, че Слави не знае какво иска да му донесе Добрият старец. Снощи седнал да реве, че като не знае какво да напишем, ще остане без подарък....

# 72
  • Мнения: 23 434
И моя юнак си спи развит редовно.Понякога го намирам свит,като пашкул и замръзнал.Не се ли събужда от студ,не знам.Аз винаги се будя,когато ми е студено.

# 73
  • Мнения: 1 102
И моя син се отвива редовно, повивам го, след малко същата история, но към сутринта го намирам завит като пашкул. При нас проблема му е че краката иска да са му отввън, и аз какво правя обръщам завивката наопаки и така малко по-добре.

# 74
  • Мнения: 7 201
Датата за празненството в ДГ още е неизвестна
И в "нашата" градина така. Rolling Eyes
Посявките от гърления секрет,който бях пуснала на Дани са (-). newsm44 Сега ще му взема може би Ехинацея и така.Спирам всякви боклуци вече. Stop

Общи условия

Активация на акаунт