Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 711
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте и от мен, мерси за новата темичка.Добре дошли на всички нови момичета,леко бременеене на всички.На мен ми е толкова зле Sick , че чак не ми се пише.Ако не гадене, то ще е повръщане.Интересно че миналата седмица се чувствах добре, и тъкмо се зарадвах че кошмарът свърши и тази седмица наново.Постоянно ми е лошо.Нямам изобщо апетит, но се храня насила.Да не говоря че и въпреки да се храня нормално, след няма и половин час стомахът ми е празен, като бездънна яма е.Много странно,толкова ли често огладнявате и вие.Съжалявам че се оплаквам,но като че ли само тук ще бъда разбрана,имам чувството че хората си мислят че се преструвам.Успех на всички. Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 900
За сега нищо ми няма. Нито гадене, нито повръщане. И първата бременност беше същото. Само гърдите ми са по-чувствителни от обикновенно, спя повече и ми е малко по-студено.

# 17
  • Мнения: 1 089
Валерия, и аз се присъединявам към поздравите на останалите момичета за оформлението на темичката. Страхотно е!
Разбира се поздрави и за една от нас. Заглавието много ми допадна.
Ох, то и аз преди седмица-две се притеснявах, че нямам никакви неразположения и оплакнавия. Ама ето на, от ден-два съм с непрекъснато гадене. Най-лошото е, че въпреки гаденето не спирам да се тъпча. Но както е казала marulka_s каузата си заслужава.
Virginity как си? надявам се вече по-добре.
А къде е Сиси? Така ми липсват нейният оптимизъм и ведро настроение.

# 18
  • Мнения: 1 554
Валерия не се притеснявай,много често преди 10 ден от закъснението не се вижда Hug аз бях отишла точно на 10 ден и се видя една малка точица ,доктора ми беше казал,че ако бях дошла предния ден нищо е нямало да се види Peace

# 19
  • Мнения: 256
Хайде цоп и аз в новата темичка!

Чудесно оформление Валя!Само номер на темичката сложи! Не се притеснявай, че нищо не са видели- още е раничко!Има време!

Една от нас много е хубаво заглавието!

Диди, честито сърчице!  Hug

Аз да ви се оплача постоянно съм гладна!Все нещо ми се хапва!Този път ще стана малко слонче!

Сиси, къде изчезна!Направо ми липсват изчерпателните и постове!

Относно второто детенце и аз не знам малкия как ще се чувства като се роди бебо!Сега е доста добре настроен и много се радва, че ще има братче или сестриче!Надявам се да не започне да ревнува!Ще направим всичко възможно да не се почувства на заден план!

Джиджи, Стеф, Сиси, Тан,Маймун и всички останали много прегръдки Hug

На всички които са на преглед късмет!

# 20
  • Мнения: 11 816
Добро утро, ето ме и мен в новата темичка.  Hug
Валерия, благодаря за нея и аз да напомня да добавиш номерче!   bouquet А ти не се тревожи, следващият път всичко ще видите!

Честито на всички, които са срещнали своите точици и сърчица!  Hug

Бързам първо да изкрещя amanita, толкова много се радвам, че те виждам тук! Heart Eyes  Пожелавам ти прекрасна бременност и още по-прекрасно здраво бебче на финала!   Hug

Добре дошли и на син минзухар, Budiapka, лека и безпроблемна бременност!   bouquet

beru6ka, стискам палци кистата да не създава проблеми!  Hug Ако все пак се тревожиш много потърси и още едно мнение!  Peace
dzimbi, какво стана с изследванията? И аз си правих цитонамазка - ок.
galeto123, и аз си мисля за йогата от сега, но нещо не мога да се организирам и да избера.
tan, и аз съм така с дрехите и кантара, нещо не се обичаме. Wink Аз също съм гледала много красиви неща за бременни, даже и за официални случаи!  Peace
inedica, полезна информация за преправянето на дрехи!  Peace
marulka_s, и аз като теб все си мисля този път ще направя така, така.. с второто дете, макар че децата са различни!
Virginity, как си? Много кофти това с бронхита, хайде да изчезва бързо!
Radina, много хубаво стихче за обичта!  Peace Аз пък нямам такива съмнения, повече се тревожа за свикването на малката, но от сега много говорим по въпроса.

За ФМ - абсолютно ЗА съм, макар че с първата бременност не съм. Владимиров ми каза, че при тях ще я правя, не разбрах обаче при кой специалист, но ще се видим преди това и ще ми обясни.
За разстройството - аз също имах страшно разстройство в седмицата на закъснението, изведнъж изчезна, а тъкмо се заредих със Смекта и чай шипка.

На всички много гуш!  Hug

# 21
  • Мнения: 359
Ето ме и мен тук newsm03
Аз и днес се чувствам чудесно. Пожелавам го на всички  Hug По радиото почнаха да пускат често коледни песнички и ми става едно такова топло... мило... и празнично.... а имам толкова работа  ooooh! atwork а хич не ми се работиииии  newsm45 . Вие как сте работещи майчета?

# 22
  • Мнения: X
Добро утро!

Прекрасно заглавие на темата  Heart Eyes
На мен от няколко дни сутрин толкова ми се гади, че едвам се сдържам. И напъните започват точно когато излизам за работа. Сутрин ми е толкова поспаливо. И през целия ден се чувствам ужасно изморена. Вечер едвам дочаквам 9 и заспивам. А преди и след 12 не можеш ме вкара в леглото. Уж не съм гладна, а пък изведнъж зверски спазми в корема като от гастрит, натъпвам се, и почвам да охкам, че ми е тежко. Няма угодия.
Още не сме казали на никой, макар че майка ми е акушерка. Направо ще ме убие. Ама ще изчакаме и втория преглед да видим в крайна сметка две ли са, наред ли са нещата и т.н. Прегледа ми е точно 6 г.с. и 6 дни, и мисля че няма да се чуе нищо, но да видим.
Нещо в офиса ме изнервят, и може и да им залипсвам още от сега. Ох да чукна на дърво всичко да е наред.
Вие как сте?

# 23
  • Мнения: 302
Здравейте момичета. Hug
Аз съм много притеснена защото вече пети ден имам зацапване.Доктора ме успокои,че всичко е наред,но все пак...Пия си Дуфастона.В понеделник ще отида пак на лекар,дано всичко е наред  Praynig
Rumix на теб на кой ден ти се махна зацапването?Иначе си ходя на работа,и на мен хич не ми е  работно...

# 24
  • Мнения: 425
Хайде и аз в новата тема. Да ви се оплача на мен снощи ми беше много зле, така ме болеше главата. Вчера в офиса нямахме 3 часа ток и умрях от студ, може би от това дойде и главоболието после. А сутринта ми беше запушен и носа и нещо гърлото ме дразни. Абе гадна работа. Сега се наливам с чай с лимон и се надявам да се размина с настинката.  Ох оплаках ви се, сега ще почвам да работя, че колко работа ме чака  ooooh!

# 25
  • Мнения: 260
Здравейте момичета!  Hug
Чета ви от две седмици, но чак сега се престраших да пиша. По мои изчисления съм в 6 г.с. и термина ми е около 18 юли. Днес ще ходя на лекар и се надявам вече да се види малката точица.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 26
  • София
  • Мнения: 618
Добро утро  Hug
син минзухар  fingerscrossed дано всичко е наред
И аз влязох в поспаливият период  Sleeping , нямам гадене, апетит, но това спанеее, само гледам да се подпра някъде и да затворя очи  Tired
Трябва да ходя на преглед тази седмица, но лекарката е доста далеч и в това време ..... хич не ми се излиза. В тази връзка да попитам, изследванията за СПИН, Васерман и Австралийски антиген преди бяха безплатни при бременност, а сега лекарката твърди, че не било така. И за ФМ, вчера звънях да си запиша час при Мазнейкова, в момента записват за другата седмица, а аз си мислех, че трябва да е месец предварително.
Приятен ден  на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 256
Ехо 82, добре дошла при нас! Лека бременност!

Сиси, днес ми излизат изследванията за цитонамазка и днес ще си взема и другите!Незнам обаче дали ще си видя доктора да му ги дам тъй като изследванията ги дават след 16 часа, а той е сутрин на работа!

И на мен на моменти не ми е много работно ама няма как!И в къщи да стоя не мога! Радвам се, че Коледните празници наближават!Любими са ми!Самата атмосфера и емоциите на малкия!Ех размечтах се!

Син минзухар, ще видиш че всичко е наред!Не се притеснявай!

# 28
  • Мнения: 25
Ето ме и мен в новата темичка! Много е хубава!  bouquet
Аз от работа, не мога да се включа активно, но ви чета момичета най-редовно!
Добре дошли на новите момичета!
На болничките - бързо да оздравяват и всички много да се пазим, че сега е сезонът на настинки и болести и си трябва голямо пазене!
По темата с работата- ужасно е, направо изпива цялата ти енергия и после в къщи си като дроб! Хапваш и лягаш да спиш и нищо ползено не вършиш, което не е много хубаво!
Хвърлихте ме в такива чуденки за ФМ, че не знам и аз какво да правя! Винаги е трудно да избереш като има много информация! Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 453
Хайде и аз в новата темичка - чудесна работа си свършила, Валерия  Hug А скоро ще видиш и каквото трябва, не се притеснявай излишно Simple Smile
За работата - и аз мръзна в офиса, много е неприятно в открито пространство, винаги отнякъде духа, на някой му е топло, на друг - студено, кофти място за бременни, ама какво да се прави...
Пък как не ми се работи... думи нямам.
Иначе и аз се екзалтирам от предстоящите празници, мисля да си взема отпуска за дните по средата и да си се намързелуваме с любимия и единствената ни задача да е да купуваме подаръци и да си украсяваме къщата Simple Smile
Вирджинити, дано бързо да ти минава този бронхит, представям си колко си се притеснила  Praynig
А за момичетата с големи каки и батковци - според мен малчовците ви и сега се радват, че ще има бебе, и после на бебето пак ще му се радват и по-големите даже ще ви помагат - не се съмнявам, а вие хем ще си раздавате любов на малките бебета, хем ще преоткриете по още по-прекрасен начин и големите си дечица в нова светлина и според мен ще се чувствате страхотно... така си го представям  Hug
Ехо, добре дошла, честито!   bouquet
Аз да ви кажа вчера имах нещо средно между гадене и киселини след като ядох една пица на обяд, цяла вечер ми се връщаше много гаден вкус в устата и хич не бях във форма. Днес обаче засега съм си екстра - чак се притеснявам... не трябва ли да започва вече с пълна сила това гадене  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт