Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 755
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 69
Stef и аз пия дуфастон и имам чувството, че от него ми е толкова гадно.Пия и други лекарства де,но аз така съм си решила.На теб до кога ти казаха да го пиеш(дуфастона).Аз съм на преглед след Нова година и поне дотогава ще го пия.
Момичета я споделете кога си пиете фолиевата киселина преди или след хранене?
 Hug Hug Hug на всички

# 271
  • Мнения: 302
divi4ka,много съжалявам,бъди силна мила  Hug
Бубаланк,сигурна съм че с теб ще се гоним в отчетните и скоро време ще имаш отново добри новини  Hug
Аз днес ходих на лекар,видяхме пулс,слава богу всичко е наред,но зацапването ми продължава макар и много слабо и от време на време.Stef и аз имам чувството че от Дуфастона започна да ми се гади,като го почнах миналия петък,в събота и неделя бях много зле  Sick Sick Sick Сега вече не пия но продължава да ми се гади много,манджа не мога да помириша даже,камо ли да ям.Хапвам предимно плодове и солети.

# 272
  • Мнения: 9 100
Дуфастона го пия от деня, в който видях две чертички...но май като увеличих дозата на 3 хапчета дневно, ми стана зле. Може и да е съвпадение и просто тогава да ми е почнало гаденето...де да знам:( По мое инфо, се пие до към третия месец...
ФК я пия вечер преди лягане, винаги така съм я пила.
 Hug Hug Hug

# 273
  • Мнения: 14
Бамбукита, аз фолиевата киселина я пия сутрин на гладно. Не защото така трябва, а защото ми е по-удобно. Слагам си хапчетата до телефона на нощното шкафче, че да не ги забравя.

Иначе не съм чувала да има някакво изискване кога да се приема. Мисля си, че може по всяко време.

Имаше някъде тема за фолиевата киселина, сигурно там има подробности, ама сега не мога да издиря линка.

# 274
  • Мнения: 9 100
По принцип няма значение кога се пие, просто при някои момичета има гадене от нея и затова я пият вечер преди лягане.

# 275
  • Мнения: 1 900
Здравейте и от мене.
Спи ми се та не мога да гледам.
Вода си пия както обикновенно.
Кафето никога не съм го обичала, не пия въобще.
ФК си я пия след закуска.
Тази сутрин и на мене ми се гади. Sick

# 276
  • Мнения: 4 753
Аз като една от най-несериозно пишещите тук, мога ли да помоля да ме включите в този тържествен списък от първа страница с термин 02.юли Flutter /ако изобщо успея да устискам до датата /
 Как сте момичета? Heart Eyes
Стеф, как на фотосинтеза Naughty От Дуфастона да понапълнееш по-може ама да ти се гади  Rolling Eyes Аз сутрин му хванах цаката Mr. Green Пия един чай на гладно, после тичам да гто върна във WC-то, след което сядам и се наяхранвам подобаващо Laughing

 Иначе по повод лекарствата, вече почти три месеца се тъпча с един Утрогестан и тия дни взех да си мисля дали 7-те кг които съм качила всъщност не са именно заради него Rolling Eyes С такива задни части през живота си не съм се виждала ooooh!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 14:26 от Kasidy

# 277
  • Мнения: 332
Аз пък май наимрам и нещо много положително в моето гадене  - когато разбрах, че съм бременна не можех да спра да пуша, просто ги намалих до 3-4 на ден но не ги спрях. Сутрин с кафето палех 2, след като се наобядвах 1 и след вечеря още 1 и пак съм се ограничавала. Много ме гризеше съвестта и се молех да започне да ми става лошо от цигарите, че да ги спра. Ако искате вярвайте на следващата сутрин се събуждам със странно чувство в стомаха, гадене и от тогава не пия кафе и не пуша, и то не на сила, а защото не ми се пуши, става ми гадно само като си помисля за кутия цигари, с което съм много горда, но ме е яд на тая моя пуста устица дето сама си пожела да ми се гади по добре, за да мога да ги откажа тез цигари Crossing Arms Whistling

# 278
  • Мнения: 1 089
Kasidy, по въпроса със задните части и аз съм много зле. Днес като се качих на кантара при прегледа ми стана лошо - 58кг. За 2 месеца съм качила 6кг., не ми се мисли как ще е по-нататък.
Бамбукита, няма значение по кое време на деня се пие Фолиевата киселина, важното е да се пие.
И на мен ми се гади, почти през целият ден, но това не ми пречи да се тъпча като за световно.
cveten prashec , и аз съм в голяма чуденка за тази ФМ.  Моята лекарка е на мнение, че е  хубаво да се направи. Препоръча ми д-р Мазнейкова. Лошото е, че времето когато трябва да направя първата такава се пада по коледните празници, а втората към края на януари. Само че дори да се запиша, посред зима не ми се пътува от единият  до другият края на Бг. Другия вариант е Варна, че ми е по-близичко... Чесно казано ме е малко страх. Според лекарката ми е много важно кой я прави. Според нея в България са двама -трима лекарите, които наистина могат да се приемат за специалисти в тази област.
Stef, дръж се още малко, скоро ще свършат тези неразположения.
didikar, Как си? оставихте ли Петя в Карнобат?

Много  Hug Hug Hug за всички ви!

# 279
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз пък май наимрам и нещо много положително в моето гадене  - когато разбрах, че съм бременна не можех да спра да пуша, просто ги намалих до 3-4 на ден но не ги спрях. Сутрин с кафето палех 2, след като се наобядвах 1 и след вечеря още 1 и пак съм се ограничавала. Много ме гризеше съвестта и се молех да започне да ми става лошо от цигарите, че да ги спра. Ако искате вярвайте на следващата сутрин се събуждам със странно чувство в стомаха, гадене и от тогава не пия кафе и не пуша, и то не на сила, а защото не ми се пуши, става ми гадно само като си помисля за кутия цигари, с което съм много горда, но ме е яд на тая моя пуста устица дето сама си пожела да ми се гади по добре, за да мога да ги откажа тез цигари Crossing Arms Whistling

Това ме връща точно преди 3 години с първата бременност. Деня преди да разбера, че съм бременна си изпафках една кутия с чиста съвест, после като разбрах, че съм бременна и започна да ми се гади. Така вече 3 години не съм поглеждала цигари, но до вчера кърмех и това също беше причина да не пуша, но нямам и желание.
И предния път и сега в началото си пиех кафе, но започна да ми се гади от него и си го спрях.

Иначе аз фолиевата си я пия сутрин на гладно с илачите за щитовидната злеза и за кръвното, всичко на веднъж. А вода гледам да не наливам много, пак заради кръвното. Абе строго индивидуално си е при всеки. Предния път повръщането и киселините ме започнаха в 4-ти месец, сега от рано стартираха и съм парцал.
Не мога да не похваля обаче мъж си, който този уикенд ми помогна с чистенето и два дена готви, абе пушка.

Сега ви оставям и отивам да работя, че ако не го направя, ще легна да спя пак  Blush

Добре дошли и на новите колежки по съдба  Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 618
lorka86 и аз така отказах цигарите с предишната бременност  Peace Чак това лято за първи път ми се припуши зверски, запалих и  Sick е няма такъв ужас  #Crazy  Да не се заричам, ама май няма да ги почвам пак  Crossing Arms
При  мен няма гадене, но много се изморявам с дребната, особено като вдигам количката по стълбите, въздух не ми остава  ooooh!
Този път съм решила твърдо да направя ФМ, най-вероятно при д-р Марков. Сега си сменям и наблюдаващият гинеколог, че нещо хич не ми вдъхва доверие  Thinking

# 281
  • Мнения: 1 900
Ох момичета нервите ме хващат вече. Гледам тука някой от вас с по-ранен термин от моя и вече са видели дори сърдечна дейност.  Confused

# 282
  • Мнения: 9 100
Валерия, не гледай термина, а седмиците Simple Smile Hug
Никой не е видял сърчице по-рано от 7 седмица, поне аз не съм разбрала.

# 283
  • Мнения: 1 900
Стеф зная, но при мене и плоден сак не видяха. Ще отивам тези дни пак.
Ти при кой лекар си?

# 284
  • Мнения: 1 089
Валерия,абсолютно подкрепям Stef. Понякога дори и в 7-ма седмица не се вижда. Успокой се!
Ето, мен ме викна в 9-та седмица, за да видим сърдечна дейност и пр.

Общи условия

Активация на акаунт