Къде във Варна- 3

  • 77 427
  • 619
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Бам втора и със въпрос. Mr. Green

Къде мога да намеря хубави кожени мъжки чанти,делови.За документи които са.

В Samsonite има, но над 100 лв. са повечето. Иначе голямо разнообразие намерих в един магазин до Червения площад, някъде зад спирката от страната на ОББ се пада. В него има и дрехи, ръкавици, куфари..и много чанти. От там купих на баща ми много хубава за около 80 лв. беше. Wink

Благодаря,ще погледна.  bouquet Аз съм предвидила доста повече пари,така че не е проблем.

Тогава прегледай и колекцията на   S.T.Dupont, предлагат ги магазини Класик.
 

# 16
  • Мнения: 60
А къде във Варна има представителен магазин или се предлагат най вече колички на Cangaroo i Chipolino?

# 17
  • Мнения: 4 435
star Мерси много,ще погледна,за там не се бях сетила.А да имаш идея как им вървят цените?

# 18
  • Мнения: 2 096
За студийните снимки и аз препоръчвам Фотостудио Х.. много професионално снимат

# 19
  • Мнения: 182
Хайде и аз в темата.Момичета помагайте с магазини за палта.
Искам вталено ,до коляното и на по приемлива цена .Харесах си едни палта на българска фирма.
Рокси рос ,Роси рос или нещо подобно ,но ми се видяха скъпи почти 200 лева бяха. Чували ли ли сте за подобна фирма.

Палта гледах по Владислав, от страната на Образцов дом. Нищо обаче не мога да ти кажа за цени, че ми е трудно да влизам с количката в магазините и само си зяпам витрините.

# 20
  • Мнения: 4 187
star Мерси много,ще погледна,за там не се бях сетила.А да имаш идея как им вървят цените?



Специално на чантите не. Мога да те ориентирам за цените на някой от другите продукти -портмоне, щипка за пари или ботонели . Тези се въртят около 500лв, предполагам, че чантата ще е по 2 !

# 21
  • Мнения: 4 435
star Мерси много,ще погледна,за там не се бях сетила.А да имаш идея как им вървят цените?



Специално на чантите не. Мога да те ориентирам за цените на някой от другите продукти -портмоне, щипка за пари или ботонели . Тези се въртят около 500лв, предполагам, че чантата ще е по 2 !

Да,за бутонелите и т.н. съм наясно понеже използва тяхни.Но за чантите ня бях наясно,и се опасявам да не са по няколко хиляди. Mr. Green
Казаха ми и за някакъв магазин в мол-а,ама му забравих името,имало кожени чанти и протмонета, и дамски и мъжки,срещу Евита Перони му била клетката,и до там ще мина.Дано да си струва. Thinking

# 22
  • Мнения: 4 187
Оф, да, сигурно бутонели е по- правилно  ooooh!......

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 18:05 от star

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Къде продават хубави хилки за тенис на маса?

# 24
  • Мнения: 290
В понеделник мерих палта в един магазин на Владислав. От страната на Образцов дом. Тръгва се нагоре и магазина е на два етажа. На втория етаж е този за палтата. Само за ориентир на втория етаж има и булчниски магазин. Имаше няколко модела палта, включително и вталени до коляното.

# 25
  • Мнения: 2 784
Къде продават хубави хилки за тенис на маса?
Мисля, че в Спортна зала. Има едно магазинче за спортни артикули , екипи и т.н., още като влезеш в редичката срещу вратата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Къде продават хубави хилки за тенис на маса?
Мисля, че в Спортна зала. Има едно магазинче за спортни артикули , екипи и т.н., още като влезеш в редичката срещу вратата.
Възможно е и в централния подлез да има

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, ще проверя и на двете места!  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здрвейте, някой да има идея от къде да купя екип за айкидо за дете? Но с долнище - нещо като широка черна пола, не й знам името Embarassed. Проверих в централния подлез, но там има само кимона, шие ги някаква варненска фирма...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 040
благодаря ви момичета ,ще мина по Владислав да поогледам

Общи условия

Активация на акаунт