бременост и аборт

  • 3 174
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Лилито, според мен въобще няма да ти дойде мензисът. Както и акълът. Чувала ли си я оная хубава поговорка ... да не ги чакаш!

# 16
  • Мнения: 5 577
Лилито, според мен въобще няма да ти дойде мензисът. Както и акълът. Чувала ли си я оная хубава поговорка ... да не ги чакаш!

Малко крайно, но много вярно мнение. Аз не го казах, но ми се струва и на мен, че лили пак е сгазила лука...

# 17
  • Мнения: 3 591
Малко крайно, но много вярно мнение. Аз не го казах, но ми се струва и на мен, че лили пак е сгазила лука...

Що да е сгазила лука ...Щом момичето се тревожи да не е увредило бебето явно би се радвало да е бременно.

А за кръвния тест отиващ в някоя лаборатория и го правиш на 48 часа и с резултата ако се покачва отиваш на доктор.

# 18
  • Мнения: 5 577
Малко крайно, но много вярно мнение. Аз не го казах, но ми се струва и на мен, че лили пак е сгазила лука...

Що да е сгазила лука ...Щом момичето се тревожи да не е увредило бебето явно би се радвало да е бременно.

Цитирам нея, от началото на темата.  Peace
И другата тема пусната от лили, за прекъснатия полов акт.

# 19
  • Мнения: 1 312
А 4естно казано ваобще не се чуствам бременна
На това пък въобще недей да разчиташ!!!Всяка бременност е различна и не си мисли,че за 30тината дни,в които си била бременна си натрупала достатъчно опит за да ги различаваш Naughty!Аз до 7мия месец не се почувствах бременна,като изключим сънливостта и непрестанното пишкане Laughing...
И един съвет от мен-докато с приятеля ти не стигнете до единно решение,че искате бебе ползвайте презерватив(прочетох и другата ти тема).

Общи условия

Активация на акаунт