ОбИчАтЕ лИ дА сЕ гРиМиРаТе?-№ 30

  • 18 801
  • 233
  •   1
Отговори
# 180
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Сценичен грим правили ли сте?

Как трябва да изглежда това newsm78
Покажи неЩо за пример.

Иначе мисля,че не е правен,но КАРЧЕВА  Ще каже Peace

# 181
  • София
  • Мнения: 5 289
Сценичен грим не е правен,правен е авангарден.
Мирама АНче-Мамче се занимава професионално,Джулия също влизаше преди в темата,имаше и други,надявам се сега като я възобновим да се появят.

# 182
  • Мнения: 2 590
Ами всъщност като се замисля идеята ми е доста глупава, защото може да бъде какво ли не Embarassed. Зависи в каква е ролята. Не ме слушайте какви ги дрънкам.
Ще се опитам да измисля нещо друго.

# 183
  • Мнения: 451
Момичета, аз един бърз въпрос. )))
Някой от тук занимава ли се професионално с грим?
МАГНИТ, Makeup-Pro, Кulagin, maria-juliaf...И други май имаше, засега се сещам само за тях  Mr. Green
Иначе не помня Барби гримът дали беще осъществен като конкурс - в момента би бил актуален, нали тази година Барби става на 50 и козметичните марки се надпреварват да изкарват тематични колекции Laughing
Иначе интересни идеи бол, но вече стана ясно, че участниците държат да не е много трудоемко/ексцентрично  Mr. Green

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 00:16 от EMPRЕSS

# 184
  • Мнения: 168
Може  примерно да се дадат 3 цвята и да се правят комбинации, или нещо такова. В смисъл кой как ще ги съчетае и нанесе на окото.

# 185
  • Мнения: 168
Качвам грим на устни кой квот си има  Laughing .   Въпреки че нямам изразителни очи за грим, поне така мисля качвам снимка с леки бледо розови сенки и спирала. . Ежедневен грим не се вижда много ама то не е много и за показване ама.. Отдавна не съм се гримирала така за устните де само гланц слагам. Само за вечерни излизания се "клепа" така. Аиде тва от мен, чакам и вас .

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 11:02 от petq min80

# 186
  • София
  • Мнения: 5 289
Може  примерно да се дадат 3 цвята и да се правят комбинации, или нещо такова. В смисъл кой как ще ги съчетае и нанесе на окото.
Отначало така правехме, задаваха се три цвята и всеки ги изпозваше както намери за добре,интересно е, особено ако цветовете са "неподходящи". Wink

# 187
  • Мнения: 168
Явно не съм прочела всичко в темите сори. А да попитам на окото са ми дълги долните мигли ако така се казва под окото и много ефектно стои спиралата ама ми се размазва как да го избегна. Освен с водоустойчива спирала

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 11:01 от petq min80

# 188
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Здравейте  Hug
Виждам, че темата се е раздвижила  Heart Eyes

На мен не ми идва нищо като идея за конкурс  Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 333

Иначе не помня Барби гримът дали беще осъществен като конкурс - в момента би бил актуален, нали тази година Барби става на 50 и козметичните марки се надпреварват да изкарват тематични колекции Laughing


Интересна е идеята?

Какво ще кажете момичета?  Simple Smile

# 190
  • Мнения: 2 590

Иначе не помня Барби гримът дали беще осъществен като конкурс - в момента би бил актуален, нали тази година Барби става на 50 и козметичните марки се надпреварват да изкарват тематични колекции Laughing


Интересна е идеята?

Какво ще кажете момичета?  Simple Smile
Мисля, че не беше осъществен. На някои момичета не им допадна идеята май  newsm78 Иначе аз нямам нищо против.
Или пък може би нещо с тематика "очна линия"?

# 191
  • София
  • Мнения: 5 289
Нямам претенции,каквото и да решите ще се съглася. Peace

# 192
  • Мнения: 4 447
Предложението за "Очна линия" е много интересно.
Не е лесно да се борави с нея, а пък стават такива
красиви и интересни неща. Хайде, от мен имате един
глас за такъв конкурс. Аз няма да участвам, но може да
пусна нещо.   Hug

# 193
  • Мнения: 168
Аз съм за очната линия
 Hug

# 194
  • Мнения: 8
Може  примерно да се дадат 3 цвята и да се правят комбинации, или нещо такова. В смисъл кой как ще ги съчетае и нанесе на окото.
Отначало така правехме, задаваха се три цвята и всеки ги изпозваше както намери за добре,интересно е, особено ако цветовете са "неподходящи". Wink
Какво е червилото и гланца?Моливчето?

Общи условия

Активация на акаунт