Юнското дете от целувки расте!

  • 24 107
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 40
Боулинг и голф имаме, но не са и интересни. И домино също. Омръзнали са и

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Луси има домино, от тези с плодовете, обаче с него си строи къщички  Mr. Green

Иначе вечер ние основно или рисуваме или четем книжки. Телевизор гледа, само ако е детско или реклами. От друго не й се грабва вниманието.

# 18
  • Мнения: 40
Да ама нашата има ДВД в стаята и куп дискове с детски. Миналата зима татко й я научи да гледа филмчета, защото аз бях до късно на работа и на него така му е по-лесно.  #2gunfire И оттогава все филми й се теглят. Съгласна съм да ги гледа, но понякога прекалява и мисля, че го прави от скука.

# 19
  • Мнения: 3 698
Аз последно й купих образователни книжки- за формите, цветовете, обноските, светофара, колите, кое животно какво яде, на моята й е много интересно, може да се направи и игра-единият казва животно, а друг отговаря какво яде животното или посочваш някакво цвете и питаш какъв цвят е, може да се редувате да отговаряте, а не само детето, така ще е по-интересно.Може да се импровизира и да се измислят много подобни семейни игри.Могат да се вмъкнат и награди.

# 20
  • Мнения: 40
Добро утро на всички!

Ние имахме много тежка сутрин. Дими плака, че искала да си стои вкъщи, била болна и т.н. Накрая от рев повърна храчки. Все пак отидохме на градина. И както винаги в петък при нас има попара за закуска - и затова рев, че не иска да яде попара.... И така.

А снощи разпечатах един Дядо Коледа от dechica.com, който се оцветява, изрязва и сглобява с лепило. Уж и беше интересно в началото, а накрая останах сама да си го правя. Можеше поне да го оцвети, но не пожела.
Книжките са идея, ще потърся нещо в книжарниците тия дни.
А татко й е купил списание Бърборино. Дано да й хареса довечера

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Герганче, не се отказвай без бой  Mr. Green те, дечицата са така, ти трябва да им събудиш интереса, участвайки наравно с тях в изработването, озветяването, прекопирането, съединяването, прерисуването, моделирането и тн. и тн. и тн.

Аз съм разпечатала чудеса от картинки за оцветяване, като ги оцвети (надраска) ги изрязваме, тематично съм й разпечатала скиорчета, борчета, снежни човеци, правим си от тях разни ансамбълчета, опитвам се да й възбуждам вниманието с разни идейки и тя се хваща и продължава, къде сама, къде с моя помощ. Снощи й прекопирах от една книжка роклята на пепеляшка, тя пък нарисува главата, ръцете, чантата, и уши с обици, от които Пепеляшка заприлича на клепоухо магаре. Ей с такива работи се занимаваме, в детската се забавлява и с пластелин, мисля да й взема и да правим животни.

А иначе ако му накупиш разни заигравки, но не седнеш с него да се занимаваш, със сигурност няма да им обърне внимание и ще му е скучно.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 773
                                                               Ериа честит Юбилей!

              Бъди жива и здрава,много щастлива и усмихната!


                                           

# 23
  • Мнения: 3 698
Мила Рали, Честит Рожден Ден,
да си здрава и щастлива, обичана и обичаща, да се радваш на успехи и късмет и да сбъднеш желанията и мечтите си !



П.П.Сменила ли си си телефона? Нещо ми дава, че номера е грешен, може и в мен нещо да е проблема...

# 24
  • Мнения: 1 698
Ериа, честит празник. Много любов, любов и пак любов ти пожелавам  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 527
Eрия, честит рожден ден! Много здраве, щастие и къмет   bouquet
Аз си загорих звездичките, които варих за закуска за утре сутринта, защото гледахме Мечо Пуффф, само че аз се бях зазяпала, а детето играеше и ето резултата, сега направих нови, че в събота и неделя с отварянето на очите и искаме звездички, нищо друго не иска да закусва. Ние въобще не гледаме детски, опитвам се да му пускам по нещо, издирих Сезоните на Мечо Пух, но май само на мен ми е интересно  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 698
Вили, запиши му Маккуин Светкавицата/ако го нямате/, мисля, че ще му хареса, много е хубаво филмчето   bouquet !

# 27
  • Мнения: 592
Охоооо - я виж ти - имаме си нова тема Simple Smile от кога не се беше случвало това Simple Smile
Рали - честит рожден ден и от мен мила - много здраве, щастие, любов, късмет и успехи ти пожелавам.

Сети, Вили - ние сме добре, започнах да качвам на тумбак Simple Smile Маринушка си ходи на домче - във вторник като я вземал татко й му казали че кашли много, затова я спрях 2 дни. Излишно е да казвам какво беше в нас - подвижна лудница - понеже шилото не е болно, нито температура нито други симптоми - а кашли само. Играхме на каквото може да си представите, рисувахме, гледахме детски, бягаше от единия край на стаята до другия и вечер като лягаше ме питаше "Мамо утре ще идем ли на дома? Хайде да ходим вечеееее". Тати й (нали е нейн човек) се смили над нея и днес я закара понеже до понеделник щеше д алудне милата в къщи - но пък пак кашли и казали че не е спала на обяд. Някаква настинка явно е пипнала - с тази отвратителна кашлица на моменти. Дано по-бързо да оздравява че се изнервя много в нас - не е свикнала да седи, пък и много й харесва в детската градина.
Колкото до мен - чувствам се добре, последни 3 месеца ... малко притеснена - предполагам е нормално за всяка бременна Simple Smile  Смених си личния АГ, пак ще съм при този при който се роди Маринуш. Прогнозата му беше 2 поредни месеца "Момиченцееееее" Simple Smile да видим дали ще се потвърди като ходя следващия месец Simple Smile Нямаме предпочитания относно пола - живо и здраво да е само детенце и всичко да минава безпроблемно  Praynig.
Иначе за занимания в къщи през зимния период - пластелин, пастели, моливи - правим изложба по хладилника с магнитчета от произведенията на малката художничка - тя много се гордее с тях.
За коледната украса - мисля този уикенд да я подпукаме или най-късно в понеделник на 01-ви Декември Simple Smile
Сега стана май май много късно - ще взема да се паркирам че пак започва да ми става гладно, а е рано за закуска  Joy Blush

# 28
  • Мнения: 1 006
Добро утро на всички!

Поздрави на Рали, малко на патерица, но да си жива и здрава и много обич и късмет на семейството!

При нас също телевизията е на особена почит, особено след като се научи сама да си пуска тв+двд и вече не се трае, ама аз това го бях писала и преди...

Започнах да й разпечатвам разни картинки за оцветяване /освен всички книжки за оцветяване, които си купуват с детегледачката/ и да изрязвам от гланцово блокче разни фигурки - дръвчета,т.е. стъбло и корона , трева, къща, кола и да й давам да ги лепи....това определно й харесва Laughing Бърборино също ни спасява поне няколко дена - там също има доста занимавки и на мен лично ми харесва...

След снощната серия на Франклин и ние отново искаме бебчета, /забележете множественото число #Cussing out/
за да си играе с тях и да е кака.

За днес си бях нарочила да слагаме коледните джунджурийки и елхата, но днес нещо не ми е съвсем настроително настроението, та не знам какъв ще е резултата...

Хубав ден ви пожелавам!

# 29
  • Мнения: 40
Здравейте пак!!!

Ние от вчера си имаме скарлатина вкъщи. Дими я е пипнала от ДГ. Температури, пъпки, гърло. Не е никак приятно Close

А с коледната украса още не ми се започва. Нещо не ми е празнично

Общи условия

Активация на акаунт