Бременност и .. хъркане...!?

  • 12 995
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
При бременността запушването на носа, се среща при много жени. Неприятно е, но не е опасно. Може да предизвика дискомфорт през нощта, затруднено дишане или хъркане.
На мен обаче не ми се е случвало  Peace.

# 16
  • Мнения: 2 013
И на мен не ми се беше случвало до преди 2 дена,когато
както сладко-сладко си спях мъжо ме сръчка,не обърнах внимание,
сръчка ме пак
аз ъъъъ,квооо?
той хъркаш!!! Confused
аз аз не хъркам! Crossing Arms
той хъркаш!Не мога да спя!!!
аз  Shocked
На сутринта го попитах защо ме ръчкаше нощес,а той "беше като дъскорезница,не съм мигнал!"
Аз- и какво стана после
той ами обърна си се на другата страна и продължи да хъркаш!!!
аз  Shocked
Никога не съм хъркала,до сега,но го отдавам на Тежащата вече бременност  Peace

# 17
  • Мнения: 3 092
Да , хърках си .Мисля доста зле да съм била , защото половинката ми се изнесе в кухнята .. newsm78( ама това 2-3 седмици преди да родя де )

# 18
  • Мнения: 645
о да хъркам си ,запушен ми е и носа,даже се и усещам някой път като спя по гръб,дано с раждането всичко отмине Peace

# 19
  • Мнения: 8 999
Хърках като дърворезачка! Но понеже това е най-противният ми шум, се будех от собственото си стържене. Страшна досада. Като родих, спрях да хъркам.

# 20
  • Мнения: 329
Уф, аз влизам в осмия месец и на два пъти вече се усещам, че прохърквам. Веднага се събуждам и започвам да дишам дълбоко. И без това мисля да започна да правя дихателни упражнения, за да се готвя за раждането, надявам се и на къркането да помогнат. Също мисля да си махна възглавницата да видя как ще е. Лошото е, че при хъркане човек всъщност не се снабдява с кислород добре, което не е хубаво за бебчо. Аз честно казано за пръв път чувам, че било нормално за бременните  Embarassed Rolling Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Хъркането да е проблем в семейсвото  Wink.Мъжа ми хърка и е досадно наистина , но да е само  това с мед да го намажеш  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 950
При втората бременност с близнаците бях с огромен корем и съответно хърках. Момичетата в патологията ми подвикваха нощем да се завъртя, че ги будя.  newsm50 Мислех си, че само аз хъркам, но като се събирахме на тонове, доста момичета казваха, че има хъркащи в стаите им.  ooooh! Като родих, нещата се оправиха някъде към 1-ия месец.  Hug

# 23
  • Мнения: 1 080
И аз хърках, ама по малко!!!

# 24
  • Мнения: 290
Към края и на двете си бременности съм хъркала,но след раждането всичко отзвучаваше.
Не се притеснявай ще отмине когато родиш.Успех.

# 25
  • Мнения: 961
На мен не ми се е случвало, но съм чувала за жени с подобен проблем и знам, че след раждането е отшумяло.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 252
Наложи се да лежа известно време в предродилна и там се наслушах на капризи, че видите ли не могат да спят, защото съм хъркала, но като заспят абсолютно всички хъркаха.

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
случвало ми се е, след ражденто премина  Peace

# 28
о да хъркам си ,запушен ми е и носа,даже се и усещам някой път като спя по гръб,дано с раждането всичко отмине Peace
Не е само заради носа, ами и от различната поза на спане в по-напреднала бременност.

# 29
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 Blush На мен не ми мина и дори сега си похърквам по малко

Общи условия

Активация на акаунт