Орифлейм 20

  • 10 968
  • 230
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
крема за крака с авокадо в зелената (тубичка)

Аз съм много доволна от този крем.

Мерси.   bouquet

# 151
  • Мнения: 3 675
Аз съм доволна от противовъзпалителния гел на пуър скин, само не ми харесва това, че е малко количеството, много бързо свършва.мисля си този месец да си взема това кремче от 30 мл, което уж било по-бързо действащо и ефикасно.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Аз съм доволна от противовъзпалителния гел на пуър скин, само не ми харесва това, че е малко количеството, много бързо свършва.мисля си този месец да си взема това кремче от 30 мл, което уж било по-бързо действащо и ефикасно.

И аз се замислям кое да си взема, но една приятелка го ползва и каза, че е много доволна. А и на мен много рядко ми излизат пъпки.  Simple Smile

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Хей момичета. Някоя ползвала ли е тази пяна:
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search
Наистина ли придава обем?   bouquet

# 154
  • Мнения: 3 675
Ивче, така нищо не излиза.За да ти излизат продуктите ги избираш чрез бързия достъп в сайта и чак тогава копираш линка от горе, иначе в противен случай ти се отваря само началната страница.

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Ивче, така нищо не излиза.За да ти излизат продуктите ги избираш чрез бързия достъп в сайта и чак тогава копираш линка от горе, иначе в противен случай ти се отваря само началната страница.

Значи пяната е в една сива опаковка. Номера и е 12565 - Стилизираща пяна за обем, Фиксира косата и й придава обем. Съдържа омекотяваща съставка. 150 мл
В текущия каталог е на стр. 110

# 156
  • Мнения: 3 675
Аз от тази серия ползвам само гела за коса, предполагам, че и пяната ще е хубава.Иначе на мен доста често ми излизат пъпки и кремчето на пуър скин ще бъде чудесно решение за моя проблем.

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Аз от тази серия ползвам само гела за коса, предполагам, че и пяната ще е хубава.Иначе на мен доста често ми излизат пъпки и кремчето на пуър скин ще бъде чудесно решение за моя проблем.

Аз съм постригана на черта и искам да си направя обем в корените, защото ми писна всяка сутрин с пресата за коса. Затова питам. Моята координаторка каза, че сина и я ползвал и я харесвал, но все пак един мъж колко коса има  Laughing ?
Този 2 каталог не го пуснаха значи.  Sad

# 158
  • Мнения: 3 675
Защото са ви усетили мили дами от фирмата, затова. hahaha Няма начин ще чакате, докато стартира януарския и там ще погледнете линка на следващия.

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Защото са ви усетили мили дами от фирмата, затова. hahaha Няма начин ще чакате, докато стартира януарския и там ще погледнете линка на следващия.

Много жалко.  Sad Има още 10 тина дни.

# 160
  • Мнения: 3 782
Бих искала да попитам за тази серия новата зелена Заздравяваща, не мога да я намеря в сайта. Интресува ме дали наистина е толкова ефикасна колкото я дават?

# 161
  • Мнения: 9 095
Бих искала да попитам за тази серия новата зелена Заздравяваща, не мога да я намеря в сайта. Интресува ме дали наистина е толкова ефикасна колкото я дават?


Ани и аз ще я пробвам следващия месец лично, тогава ще дам отзиви чак...иначе определено мисля да си взема душ-гела с кайсия и млякото за тяло Flutter

# 162
  • Мнения: 3 782
Ами тогава ще изчакам твоите отзиви  Hug, защото сега аз имам един друг. ако е хубав ще си взема от този. Аз страшно харесвам серията с Гинко и розов грейпфрут, сигурно ще си поръчам от нея душ-гела. Heart Eyes и млякото за тяло.

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Ами тогава ще изчакам твоите отзиви  Hug, защото сега аз имам един друг. ако е хубав ще си взема от този. Аз страшно харесвам серията с Гинко и розов грейпфрут, сигурно ще си поръчам от нея душ-гела. Heart Eyes и млякото за тяло.

Аз имам шампоана от тази серия. Косата ми капеше и след едно измиване поне при мен да паднаха  не повече от 2-3 косъма при сушенето. Бях учудена, че има такъв ефект. Една съученичка си взе маската и каза, че е много доволна и пак ще си я поръча. Една друга жена пък ползва маската, шампоана и балсама и също много ги хареса. Но моята спонсорка пък си взе ш-на и каза, че и излезнал пърхут.  Confused

# 164
  • Мнения: 414
Ооо, вече се виждам и аз като твоята спонскорка... поне ми действа успокояващо.. има и други със скапани коси като моята  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт