Орифлейм 20

  • 10 950
  • 230
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Заповядайте в предновогодишната ни тема!  Hug
               

                                                         

Нека заедно се забавляваме с избора на своите най-желани подаръци, за нас и за нашите близкиHug       
                                                   
                 
                
        
                                дали това ще бъде любимата ви бяла козметика

                 -      Любимият шампоан

      Серията подходяща за всяка уважаваща себе си жена   
                                 
или просто един красив грим

                         
                               ТОВА РЕШЕТЕ ВИЕ!



                                                    Връзка с другите теми
                           

                                  Орифлейм 1
                                  Орифлейм 2
                                  Орифлейм 3
                                  Орифлейм 4
                                  Орифлейм 5
                                  Орифлейм 6
                                  Орифлейм 7
                                  Орифлейм 8
                                  Орифлейм 9
                                  Орифлейм 10
                                  Орифлейм 11
                                  Орифлейм 12
                                  Орифлейм 13
                                  Орифлейм 14
                                  Орифлейм 15
                                  Орифлейм 16
                                  Орифлейм 17
                                  Орифлейм 18

Връзки с нашите консултанти може да направите в темата за консултанти

Орифлейм - тема за консултанти 9

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:24 от ani_4ka

# 1
  • Мнения: 3 675
Честита нова тема на всички девойки орифлеймки.С чудесно оформление както винаги от Ани.Нека дядо Коледа ви донесе най-хубавите подаръци, а новият каталог най-положителните емоции. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 9 095
и от мен честита нова темичка Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Честита темичка    bouquet

Да питам за новите кремове за ръце - с ориз и бадеми, с шафран и с джинджифил, дали са хубави?

# 4
  • Мнения: 3 782
Ами не знам, трябва накий който е взел рали комплекта да се включи, на мен също ми е интересно. Звучи много различно. Миналата година серията с канела беше хубава.

# 5
  • Мнения: 9 095
ако не се включи никой- на 1ви ще пускам няколко оризови пудинга с бадеми Joy и на втори ще споделя Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
ако не се включи никой- на 1ви ще пускам няколко оризови пудинга с бадеми Joy и на втори ще споделя Peace

Честита нова тема!
Аз ще си поръчвам 3-крема за ръце и 3-те сапуна. А също така четката за сенки,2-та сапуна Мед и Мляко и балсама за устни с боровинка.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 922
ако не се включи никой- на 1ви ще пускам няколко оризови пудинга с бадеми Joy и на втори ще споделя Peace

И аз ще чакам отзиви за тях  Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
По принцип коледните серии винаги са хубави и имат невероятен аромат.
Искам да попитам,т.к. съм консултант от половин година някъде а каталозите ги следя от 2-3 год. къде мога да разгледам по стари каталози напр. от 2000 год.?  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 034
много хубаво оформление на темата, браво, Ани !

# 10
  • Мнения: 3
Честита тема и от мен  newsm68 !
Ох за съжаление не можах да направя двете регистрации за да получа онази страхотна чанта .... а  е толкова хубава.... искам яяяяя!  smile3518 Дано някой ден да може да я поръчам ...сега знам че не може.. ама се надявам!  smile3502 Поръчала съм си и от новите календари... мн са хубави  newsm10 !

# 11
  • Мнения: 414
Ау, прекрасно е оформлението. Направо ме грабна от първи поглед  Heart Eyes   bouquet

# 12
  • Мнения: 9 095
Честита тема и от мен  newsm68 !
Ох за съжаление не можах да направя двете регистрации за да получа онази страхотна чанта .... а  е толкова хубава.... искам яяяяя!  smile3518 Дано някой ден да може да я поръчам ...сега знам че не може.. ама се надявам!  smile3502 Поръчала съм си и от новите календари... мн са хубави  newsm10 !

на мен чантата в началото ми хареса, ама после е такава голяма и незнам...не ми хареса сякаш...чантата панделка е много по- хубава Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Благодаря за прекрасното оформление!   bouquet
Аз утре съм на представяне на продуктите от новия каталог и ще ви пиша как са се "представили" новите кремчета, а и въобще новите продукти Wink

# 14
  • Мнения: 367
Здравейте,чудесна темичка.Аз в събота вземам ралито и ще дам отзиви Peace

# 15
  • Мнения: 719
Поздравления за темичката.  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Честита тема и от мен   bouquet искам да ви попитам кои просукт е най- подходящ за премахване на гри. Аз преди имах един лосион за почистване на грим в зелена опаковка забравих как точно се казваше

# 17
  • Мнения: 3
Честита тема и от мен  newsm68 !
Ох за съжаление не можах да направя двете регистрации за да получа онази страхотна чанта .... а  е толкова хубава.... искам яяяяя!  smile3518 Дано някой ден да може да я поръчам ...сега знам че не може.. ама се надявам!  smile3502 Поръчала съм си и от новите календари... мн са хубави  newsm10 !

на мен чантата в началото ми хареса, ама после е такава голяма и незнам...не ми хареса сякаш...чантата панделка е много по- хубава Rolling Eyes
ООООООО аз обожавам такива големи чанти ..точно затова толкова мн я исках.. но уви... ако искаш  можеш да ми я (про)дадеш smile3534   а иначе хубава ли е като материал изобщо като изключиш че е голяма как ти се струва ????

# 18
  • Мнения: 3
Честита тема и от мен   bouquet искам да ви попитам кои просукт е най- подходящ за премахване на гри. Аз преди имах един лосион за почистване на грим в зелена опаковка забравих как точно се казваше

Здравей за този ли лосион питаш? http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search
Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Да този го имах а аз исках да ми препоръчате някой

# 20
  • Мнения: 9 095
Petq, лосиона който имаш за мен е най- добър за почстване на грим, освен ако не ползваш водоустойчив Peace

Пламче, материята ми се стори много несъвместима със златистите дръжки, те са много хубави, а черния плат...незнам, не ми хареса, но вкус все пак Peace

# 21
  • Мнения: 3 782
Този лосион наистина е най-добрият. Peace
Благодаря ви момичета за милите думи.  Hug
Ще чакаме тогава мнения за новите продукти, аз бих искала да разбера нещо повече за новите сенки на Джордани, които са във вид на перли. Наистина ли се нанасят толкова лесно? Thinking

# 22
  • Мнения: 3
Petq, лосиона който имаш за мен е най- добър за почстване на грим, освен ако не ползваш водоустойчив Peace

Пламче, материята ми се стори много несъвместима със златистите дръжки, те са много хубави, а черния плат...незнам, не ми хареса, но вкус все пак Peace

хмм... можеш ли да пратиш някоя снимка... да видя за какво иде реч ... в смисъл тази  на листовките изглежда супер но.. ти нали казваш че  не е чак толкова ... викаш не си заслужава 65-те лева които пише че струва...  Weary

# 23
  • Мнения: 9 095
о глупости, как 65лв за такава чанта, сега то вкус и вкус има разлика нали знаеш, аз само една консултантка регистрирах, но се разхождаше чантата свободно в офиса и я огледах- това хубаво черно на снимката е антрацит на живо- нещо като сивочерно или избеляло по- точно...незнам как да я опиша, но за мен и моя вкус панделката е много по- хубава, а като видях и в новия каталог черната чанта и отсега почвам да питам дали ще я има в ралито за каталог 1/2009 Flutter

# 24
  • Мнения: 3
о глупости, как 65лв за такава чанта, сега то вкус и вкус има разлика нали знаеш, аз само една консултантка регистрирах, но се разхождаше чантата свободно в офиса и я огледах- това хубаво черно на снимката е антрацит на живо- нещо като сивочерно или избеляло по- точно...незнам как да я опиша, но за мен и моя вкус панделката е много по- хубава, а като видях и в новия каталог черната чанта и отсега почвам да питам дали ще я има в ралито за каталог 1/2009 Flutter

първо за коя черна чанта казваш ти от новия каталог ... в 17 няма чанта newsm78   и това рали какво аз нищо не съм разбрала...? светни ме моля те Embarassed

# 25
  • Мнения: 9 095
аз за каталог 1/2009 говоря, ей сега ще ти я изровя да я пусна,


момичета, сега в коя тема да пиша- кажете нещо за новата бизнес програма, която е по повод 15 годишнината, някой има ли предварително инфо Flutter



http://www.oriflame.bg/prod/offers/FlippCatLgImg.jhtml?pImgUrl=/ … G/200901/77_l.jpg ето я

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 15:48 от tedd

# 26
  • Мнения: 3
Мммм хубавка е Simple Smile я ми прати линк да разгледам целия каталог... и ми обясни за това РАЛИ моля те ... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 095
Мммм хубавка е Simple Smile я ми прати линк да разгледам целия каталог... и ми обясни за това РАЛИ моля те ... Simple Smile

Пламче, ти консултант ли си или клиент, питам само защото се учудвам ако си консултант и незнаеш за ралито Embarassed а каталога - това е линка, в другата тема е обяснено как да го сменяш, само сменяш цифрите на страниците, в случая съм дала стрнаица 77 и за да отвориш 76 примерно, махаш 77 от линка и пишеш 76 и така.... Peace


Рали комплекта е форма в помощ на консултанта да се запознае и да запознае и клиентките си с новите и промоционални оферти във всеки нов каталог, закупува се или се наема, поне при нас може да се наеме, незнам при вас как е...но според мен ако не си стигнала ниво поне Мениджър, няма смисъл да се купува ако нямаш шанс да наемеш, всеки си преценява разбира се Hug

# 28
  • Мнения: 3
Ами консултант съм Wink само че от скоро от няколко месеца и разбира се има още какво да уча  smile3504 И спонсорката ми не ми е казала ... сигурно защото не съм я питала  smile3534 благодаря ти много ! Мога да разчитам не теб да ме светваш в някои неща нали ?  smile3525 

# 29
  • на Север
  • Мнения: 503
момичета, моля да ми препоръчате фон дьо тен, лек, не много покривен, подходящ за суха кожа
Предварително Ви благодаря Hug

# 30
  • Мнения: 9 095
Фреш, имаш голям избор- ФДТ за дълбока хидратация, който аз лично ако си със суха кожа препоръчвам за зимата, а за лятото- фдт за всеки тип кожа


http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … ;fromWhere=search


http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … ;fromWhere=search


Пламче, нали затова сме се събрали, да си помагаме Peace

# 31
  • Мнения: 3
Ама, разбира се, как иначе   bigdance2

# 32
  • Мнения: 3 675
След като профуках миналият месец около 30 лева за орифлейм за себе си и за подаръци, този път съм скромна. Blush
Ще си поръчам само една самобръсначка и гел за коса за мъжа ми, а за себе си измиващ гел за лице с чаено дърво.Очаквам с нетърпение следващия каталог. Crazy

# 33
  • Мнения: 9 095
о първи и аз го чакам Flutter предполага се да е слаб месец, обаче такива намаления са направили Crazy

# 34
  • на Север
  • Мнения: 503
Благодаря тедд  bouquet
Днес си поръчах фон дьо тена на Джордани, прочетох много добри отзиви във форума за него и реших да го пробвам, пък и цената е много добра, надявам се само да не ми дойде много тежък и да стои като маска Heart Eyes

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Благодаря тедд  bouquet
Днес си поръчах фон дьо тена на Джордани, прочетох много добри отзиви във форума за него и реших да го пробвам, пък и цената е много добра, надявам се само да не ми дойде много тежък и да стои като маска Heart Eyes

По принцип цватовете са много леки. Аз ползвам цвета Light Ivory и стои много естествено.  Peace

# 36
  • Мнения: 414
Ооо, ще ти хареса ФДТ със сигурност !!! Аз както мразех ФДТ, точно този ми промени отношението към тях. Лек е и същевременно си покрива достатъчно, но стои естествено. Всъщност не знам някой клиент или приятел да се е оплакал от него.... Whistling

# 37
  • Мнения: 101
И аз също използвам на Джордани фдт и съм много доволна-цвят light ivory.Наистина стои страшно естествено и ми прави кожата много мека.Момичета,да ви питам мъжката тоалетна вода на "midsummer"хубава ли е?Наистина ли е лек аромат?

# 38
  • Мнения: 9 095
мидсамър- женския,рол-она мирише повече от личен опит от D&G The One, ще си взема и ТВ-то по- натам 100% Peace


мъжкия...тия аромати излязоха...Орифлейм правят 15год, значи преди 10-11 може би..много време и още от тогава ми е фаворит Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 6 010
Сладкишке, това ми е любимия мъжки аромат. Страхотен е! От 3 месеца съм консултант, но вече съм продала 3-4 броя тоалетни води...
Ако се чудиш си вземи една мостричка за всеки случай  Peace

# 40
  • Мнения: 367
Да нахвърля за ралито:
1.дядо Коледа-много сладък със супер мелодийка.Недостатък много малък
2.сенките-перли на Джордани-невероятни са,сложих си сивите и изглеждах суперрр.Ще се купуват Mr. Green
3.Екла-за него и нея-знаете ги няма смисъл от коментар
4.Червилцата,спиралата с броката и гелчето за тяло-много яко миришат.Червилцата като ги сложиш са доста бледички,но ми харесаха,че са мазнички,а не сухи.Спиралата придава много хубав блестящ ефект,гелчето мирише страхотно
Ако някой иска мнение за нещо съм насреща Peace

# 41
  • Мнения: 9 095
аз за сенките- получава ли се този ефект на двата цвята или са твърде близки нюнсите, защото перлите например перфектно се преливат няколко цвята, интересува ме дали и за сенките е така Crazy дано ме разбра Crazy

# 42
  • Мнения: 367
Тед,според мен са твърде близки нюансите и се сливат,но може би ако се сложат по-внимателно може да се постигне това,аз имах няколко минути,докато малката играеше в нас да ги сложа. Laughing Mr. Green

# 43
  • Мнения: 101
white tulip,tedd,мерси ще го поръчам.Не се съмнявам във вашата преценка  bouquet

# 44
  • Мнения: 304
 Peaceдиамантения крем е страхотен Peace

# 45
  • Мнения: 9 095
Peaceдиамантения крем е страхотен Peace

кажи малко повече Praynig


момичета, искам да ви питам за лични впечатления от автобронзантите newsm78

# 46
  • Мнения: 330
Момичета кажете нещо за спиралата култ, до сега съм ползвала лондърлош, но реших да я сменя. Заслужава ли си?

# 47
  • София
  • Мнения: 5 828
Моля за кода на сивите сенки-перли?

# 48
  • Мнения: 1 243
Аз от няколко дена съм с новата червена спирала, не е лоша, но за мен по-добра си остава Уондърлаш-а. Иначе е на същия прицип с по-къси и дълги косъмчета.

Много ми харесва един Богат зимен крем за тяло, който си взех за 4 лв и нещо. - в лилава опаковка беше. Мирише чудесно и аромата се запазва за доста дълго. Вкусно кремче  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 782
Peaceдиамантения крем е страхотен Peace

кажи малко повече Praynig


момичета, искам да ви питам за лични впечатления от автобронзантите newsm78
Тед, крема наистина е страхотен. Имам клиентка,която го ползва вече почти месец и и е страшно доволна, наистина, най-важното е че ефекта се забелязва. Кожата става мека, с блясък и доста опъната.
Мама също го използва, засега се мажеше само с мостри, но наистина има ефект. Дано скоро пуснат и други продукти от тази серия.

# 50
  • Мнения: 9 095
Аничка, интересува ме дали остават петна... Embarassed

# 51
  • Мнения: 3 782
Аничка, интересува ме дали остават петна... Embarassed
Петна от какво? newsm78

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Още няма качен 2 каталог  Sad.

# 53
  • Мнения: 9 095
Аничка, интересува ме дали остават петна... Embarassed
Петна от какво? newsm78


по дрехите и по тялото, има някои които не се разнасят добре и оставят петна

# 54
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,

от доста време си търся този "уред" и не мога да го намеря никъде по магазините. Казаха ми, че преди време го е имало в Орифлейм, за това се обръщам към вас с молба за информация.
Благодаря ви предварително.

# 55
  • Мнения: 3 782
Аничка, интересува ме дали остават петна... Embarassed
Петна от какво? newsm78


по дрехите и по тялото, има някои които не се разнасят добре и оставят петна
Ами не са се оплакали, явно се наняся доста добре.
аз също си мисля че Уондърлаш си остава най-добрата спирала.

# 56
  • Мнения: 3 675
Ако не сте претенциозни и спиралите на вижънс вършат работа, а това за което питате е антицелулитен диск.
И още нещо ще попитам, но дано да не ми се изсмеете, има ли отслабнала мадама със слендър гел, с много ходене пеш/не само с мазане/, казаха ми, че е хубаво гелчето  Wink, има ли такива, които са го пробвали?

# 57
  • Мнения: 9 095
Здравейте момичета,

от доста време си търся този "уред" и не мога да го намеря никъде по магазините. Казаха ми, че преди време го е имало в Орифлейм, за това се обръщам към вас с молба за информация.
Благодаря ви предварително.



има го, но е малко по- различен модел Peace


Gitadam, аз знам че антицелулитния крем върши чудеса, нямам наблюдения при другите,а спиралата на вижънс на мен ми се рони и не изсържа цял ден Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 31
А някакви отзиви за стягащия серум за бюст и деколте  newsm78 Някой ползвал ли е този продукт, има ли видим резултат?

# 59
  • Мнения: 3
И аз искам да разбера за този серум за бюст и деколте дали има някакъв ефект????  Thinking

# 60
  • Мнения: 3 675
Моля отзиви за СПА балсама за устни, но в опаковката като стик.Има ли разлика с този, дето е като червило, защото в старите каталози съм чела, че са все със слънцезащитен фактор 8. newsm78мерси за отговорите

# 61
  • Мнения: 3 782
Ами аз го имам, доволна съм дая мазен е.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Моля отзиви за СПА балсама за устни, но в опаковката като стик.Има ли разлика с този, дето е като червило, защото в старите каталози съм чела, че са все със слънцезащитен фактор 8. newsm78мерси за отговорите

Аз имам, този който е като червило - и стария, и новия. Аз лично страшно много харесвам стария. Новия не е толкова мек. Стария просто е върховен за мен - имам 2 в момента. А преди това изхабих 2 за 2 месеца. Много ми харесва. Жалко, че го спряха.  Confused

# 63
  • Мнения: 3 675
Според мен не са спряли стария, май го имаше в предишния каталог, новия нещо повече ме кефи, аз не обичам прекалено мазни балсами или гланцове. Mr. Greenвсе пак мерси за отговорите.

# 64
  • Мнения: 9 095
има си го стария, този който е като стик има по средата допълнително балсам Peace

# 65
# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
има си го стария, този който е като стик има по средата допълнително балсам Peace

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search

Говорех за този. Няма го от 1 год. някъде.

# 67
  • Мнения: 9 095
има си го стария, този който е като стик има по средата допълнително балсам Peace

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search

Говорех за този. Няма го от 1 год. някъде.


http://good-times.webshots.com/photo/2805400580103359512RuNPoS

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
има си го стария, този който е като стик има по средата допълнително балсам Peace

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search

Говорех за този. Няма го от 1 год. някъде.


http://good-times.webshots.com/photo/2805400580103359512RuNPoS


Този е новия-имам го. Бих могла да кажа, че няма нищо общо със стария. Не овлажнява толкова добре устните. А стария си придава и много лек цвят.

# 69
  • Мнения: 3 675
Да, ивчето е права, онзи го спряха през 2007 г., после пак пуснаха под формата на червило и този новия.Лично аз за мазна кожа използвам пенлив гел и тоник за лице -

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog
и това -

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog
Аз ще си взема СОС гела и за него ще пиша дали съм доволна допълнително.

От лечебния стик не пюр скин хич не съм доволна, защото е сух и кожата ми се разранява, докато си слагам.Ако искате серия за мазна кожа - чаено дърво.Чувала съм, че гела за лице на пюр скин е хубав, но лично не съм го позвала, иначе за серията с чаено дърво мога да кажа само хубави работи.

# 70
  • Мнения: 101
gitadam,мерси за съвета.Проблема е че съм със суха кожа и не знам дали няма да ми стане още по-суха кожата от чаенето дърво.

# 71
  • Мнения: 3 419
Най-накрая си получих крема за тяло с коприна и кашмир,мирише готино,ама нещо не е много траен...

# 72
  • Мнения: 3 675
ОК, щом сладкишката е със суха кожа ще й предпоръчам серията на оптималс розовата, която е за нормална към суха кожа - там има измиваща пяна, май имаше и тоник за лице.Мисля, че тези продукти ще са по-добри дори от пюр скин, което е за мазна и проблемна кожа.

# 73
  • Мнения: 3 675
http://www.oriflame.bg/prod/offers/NextBrochureFrontpage.jhtml
но за жалост другият каталог е последен, но твърде вероятно е да сменят просто опаквовките.Има оптималс за чувствителна, мисля че и тя ще стане за сладкишката

# 74
  • Мнения: 3 675
понеже ми отваря началната стр.,продуктите за които писах са на стр.62.

# 75
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, в каталог 01 за 2009 година пише, че серията Мед & Мляко е за последен път в каталога. Дали ще сменят опаковките на продуктите и ще ги върнат на нова цена? Защото ако не се появят отново мен лично много ще ме е яд, най-вече за сапуна и за захарния ексфолиант.
Забелязвам, че доста от цените са се качили... често ли се случва?

# 76
  • Мнения: 9 095
кои цени са се качили, а серията ще я обновят, това е класика Wink

# 77
  • Мнения: 101
gitadam,мерси много за препоръките HugНо съм се спряла на тези двете серии,защото кожата ми е малко проблемна нищо че е суха.И за това се чудя коя от двете серии ще я изсушава по-малко newsm78

# 78
  • Мнения: 3 675
според мен чаеното дърво е по-подходяща, поне съдя по своите си наблюдения, за жалост другата не съм я използвала, но нека и другите момичета се изкажат

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ееее този 2 каталог много го забавиха.  Sad Кога мислят да го качват?

# 80
  • Мнения: 414
Те винаги така правят - сменят опаковките и качват цените.. Мед и мляко е една от най-харесваните серии, просто няма начин да я спрат... А да ви кажа честно.. откакто смениха лаковете, по - точно двойната четка, ама хич не ми харесват.. По - нетрайни са ми от преди и самото нанасяне на мен ми е по - кофти, а уж с тази четка по - хубаво било...  #Crazy

# 81
  • Мнения: 9 095
ако говориш за Цветен експерт, аз така много повече ги харесвам Joy нямам нужда от топлак въобще, страхотен блясък имат и са по- покривни, за мен де Wink

# 82
  • Мнения: 414
Ами аз по принцип не слагам топ лак .. но преди да ги сменят ми траеха повече.. сега по - бързо се лющят и по - бавно засъхват, което ме дразни.. преди беше моментално засъхването... И тази двойна четка много лак попива и трябва постоянно да махам излишното по стените на шишенцето... Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, лакът Midnight Passion черен ли е или тъмно лилав?
Аз пък ги харесвам тези с двойната четка, доволна съм, имам вече три и се чудя за този  Grinning

# 84
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Скоро не съм оставала толкова очарована от продукт на Орифлейм, затова реших да споделя с вас. Страшно съм доволна от Milk & Honey gold SUGAR SCRUB, кожата става като коприна.... дано пуснат и лосион за тяло от тази серия.  Simple Smile  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 675
При мен стана един сакатлък, вчера си изпуснах лака и се пукна, а след това трябваше да го хвърлям, жалко все още ставаше.нюансът беше лилав, от предишните дълготрайните.има ли някакъв в такъв нюанс от новите с двойната четка, пък може и от вижънс.питам, защото нямам в момента каталог и между другото доволни ли сте от новите лакове с двойна четка.

# 86
  • Мнения: 3 675
между другото по-горе сте дали отговор на моето запитване и той е, че не сте много доволни от тези лакове- Sad

# 87
  • Мнения: 9 095
тези с двойната четка коментирах че са страхотни, незнам за кои питаш Wink

# 88
  • Мнения: 3 675
точно за тях питам.просто твоето мнение тед съм го пропуснала, а съм прочела само на гали портокали.като ги намалят мога да си купя един от тях.

# 89
  • Мнения: 9 095
точно за тях питам.просто твоето мнение тед съм го пропуснала, а съм прочела само на гали портокали.като ги намалят мога да си купя един от тях.

сега са намалени, в декемврийския, виждам че и Амидала е доволна, значи не съм само аз Laughing аз преди редовно ползвах топ лак, за да се получи блясъка все едно съм ходила на маникюр Crazy обаче от оная вечер съм се лакирала с новия и въобще нямам нужда от такива неща, мога да кажа че си е на профлесионално ниво Wink също ще похваля и завършека за френски маникюр, комплекта за маникюр на джордани и гела за кожички Joy вкъщи няма да отварям салон, но са много сполучливи продукти наистина Joy а следващия каталог поне 2 лака френски маникюр ще грабна Crazy

# 90
  • София
  • Мнения: 5 828
Да споделя за крема за ръце с шафран - не ми хареса миризмата, доста силна и натрапчива, иначе кремчето попива и овлажнява добре.

# 91
  • Мнения: 414
Аз мислех него да пусна, но поръчах с бадем и оризов пудинг.. много ми харесва Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 419
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук

# 93
  • Мнения: 223
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук


не искам да си налагам мнението,нито да ангажирам с него, но шампоаните им не са силна страна. съставките им са обсъждани в темата за  "скъпата и евтината козметика". съдържанието им е еднакво. Един и същи състав с разлика в цвета,аромата и опаковката. и  освен това на челно място имат СЛЕС. понижи ми се мнението ми за тях доста.
аз предпочитам балсам или маска да си купя от орифлейм,отколкото шампоаните им.
Peace

# 94
  • Мнения: 3 782
WHITE DREAM и аз имам това мнение, но не мога да го наложа защото има хора които са доволни именно от тях. Въпрос на късмет е може би.
 bonkaivanova, на мен ми мирише на розово  Laughing, ами на чисто не мога точно да то опиша.
Взех си днес ангелчето много е красиво.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук


Аз пък от 1 година ползвам шампоана с кокос и оризово мляко и за нищо на света не бих го сменила. Много мека ми прави косата и лесна за оформяне. И не ми се омазнява толкова бързо, колкото с др. шампоани.

# 96
  • Мнения: 9 095
от шампоаните на орифлейм за пореден път ще похваля 2 в 1 против пърхут  http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search няма такова чудо, невероятен е наистина и не е само мое това мнение, иначе с кокоса- той е за суха коса, ама наистина суха, а дивата роза за третирана, така че двете неща се различават


Серията с коприна за мен ухае невероятно леко и чисто...как обясних, свежичко и нежно някак си- за работата, сравнявам с копринен душ гел на Dove и този на орифлейм, о ттози на Dove кожата лепне, на орифлейм не, леки са консистенциите, лосиона предполагам също ще е лек и ще абсорбира добре, но лични наблюдения нямам, сега съм се хвърлила към тези за сияен тен,кажете нещо за тях Flutter

# 97
  • Мнения: 3 675
Аз не съм използвала шампоани, но моя приятелка е вземала този с памука и розата и е доволна, защото е много лек и не омазнява/отежнява косъма.Всичко си е явно до коса и скалп, за едни може да са върха, а при други причина за косопад.

# 98
  • Мнения: 3 675
Може ли да попитам кой фон дьо тен е подходящ за мазна кожа и за прикриване на пъпки, матиращия/новия/ става ли за тази цел.Или за прикривате си служите с колектор?

# 99
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Може ли да попитам кой фон дьо тен е подходящ за мазна кожа и за прикриване на пъпки, матиращия/новия/ става ли за тази цел.Или за прикривате си служите с колектор?
Аз съм много доволна от него!
Вчера си получих и новия (зимен) цвят! Изравнява тена, по-късно лъсвам и то не грозно лъщене (все едно си се намазал с олио), но дали прикрива пъпки - сега имам 1 - изравнен е тена, но аз си я знам, но не смятам, че се личи!
А и сега е на промоция!

# 100
  • Мнения: 3 782
Ами добре е първо самите пъпки да се прикрият с коректор, след това да се постави ФДТ, за мен най-добрия е този от серията Джордани, друг подходящ е матиращият ФДТ, стр 66 от този каталог 17.

# 101
  • Мнения: 3 675
Какъв е този на джордани, да не е онова радиант луминайзър, на джорданито не ли е състаряващ или има и друг?

# 102
  • Мнения: 9 095
на джордани има и адаптиращ Peace

# 103
# 104
  • Мнения: 3 675
ами май ще се жертвам и ще си поръчам джордани като го намалят, май той е най-хубав.

# 105
  • Мнения: 223
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?

# 106
  • Мнения: 1 243
И аз да си дам гласа за Джордани анти ейдж, нищо, че съм на 25.  Mr. Green Според мен е същият, като адаптиращия се, просто малко по-течна формула, която позволява нанасяне без толкова мазане и опъване на лицето. Става по-лесно и аз го предпочитам.  Peace Има си същата покривност, а и е по-евтин!
Взех си ексфолииращата гъба, но още не съм я пробвала.

Харесах си и едно кремче с аромат на бадем и още нещо.... Имаше още 2 вида такива със сапуни. Хубави ли са? Ухаят ли приятно?  Hug

# 107
  • Мнения: 9 095
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?


в студа е нормално да е такава кожата, вземи си подхранващ и регенериращ крем, щото ще станеш на лишеи Peace

# 108
  • Мнения: 101
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … fromWhere=catalog
Аз също съм много доволна от джорданито.Момичета балсама за устни"червена боровинка"заслужава ли си?

# 109
  • Мнения: 9 095
я ми кажете Класик- червилата имат ли тестери, щото не намирам нещо newsm78


за балсама, на мен ми харесва, обаче една клиентка каза че е "сух" Thinking

# 110
  • Мнения: 3 782
Не Теди нямат, и аз така се разтърсих снощи като бях сигурна че съм си поръчала, ама се светнах. Че си поръчах на Среднощен цвят май беше, а исках на тези но нямаше. Sad а така е много трудно. Без мостри.
Как не съм видяла лосиона за тяло от Серията СПА терапия. Заплювам си го въпреки че имам още кремове за тяло.

# 111
  • Мнения: 9 095
Не Теди нямат, и аз така се разтърсих снощи като бях сигурна че съм си поръчала, ама се светнах. Че си поръчах на Среднощен цвят май беше, а исках на тези но нямаше. Sad а така е много трудно. Без мостри.
Как не съм видяла лосиона за тяло от Серията СПА терапия. Заплювам си го въпреки че имам още кремове за тяло.


така е да, пак ще поръчвам 5-6 да има ooooh!

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?


На мен Ин тюна ми мирише на лимони, даже на вкиснато бих казала  Sick . Лично на мен не ми харесва, но все пак различни хора и вкусове.

# 113
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

Извинявам се за двата поста, даде ми грешка и въпреки това ги публикува два пъти

# 115
  • Мнения: 5
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

и аз съм доволна от нея, откакто излезе съм само с нея  newsm44

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Спиралата е невероятна за цената си.  Peace

Този 2ри каталог що така не го качиха този път.  Cry

# 117
  • София
  • Мнения: 110
кой втори каталог?

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726

2 каталог за 2009 год. на Орифлейм.  Grinning

# 119
  • Мнения: 3 034
Този 2ри каталог що така не го качиха този път.  Cry

явно ни четат редовно  Mr. Green

# 120
  • Мнения: 2 726
хаха,и аз това щях да напиша,че явно ни надушиха Joy

# 121
  • Мнения: 3 034
трябваше по-тайно, ама на...като сме патки, сега ще си чакаме каталозите с първата пусната поръчка. Laughing

# 122
  • Мнения: 414
Аз да ви кажа, че чантата за лаптоп е страхотна... направо останах очарована от нея... Simple Smile Изобщо всичко, което пуснах ми харесва... този път оцелих от тотото  hahaha

Надушили са.... ама и са супер злобни щом не пускат... В другите държави в нета можеш да си видиш 2 каталога напред... и на Орифлейм и на Авон... Ама нали сме в България... що да се кефят хората отрано, нека да им е гадно  Joy

# 123
  • Мнения: 9 095
надушили ни били, просто немогат да се спряавят с толкова неща че и новия каталог да пускат според мен, по-тактично да го кажем hahaha

# 124
  • Мнения: 3 782
Дано скоро пуснат все пак каталога.
Минавам да похваля ангелчето, което наистина ми внася много уют http://picasaweb.google.com/ani4kap/hkyI#5280657921878726098

# 125
  • София
  • Мнения: 110
Момичета, да ви питам някоя от вас използвала ли е четката за грим на Джордани, дали наистина е от естествен косъм?

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
трябваше по-тайно, ама на...като сме патки, сега ще си чакаме каталозите с първата пусната поръчка. Laughing

 Cry  Всеки ден проверявам по 10 пъти и няма, и няма.  Sad

# 127
  • Мнения: 3 675
а вие от къде проверявате, това не ли е фирмена тайна, а?

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
а вие от къде проверявате, това не ли е фирмена тайна, а?

http://www.oriflame.bg/prod/offers/FlippCatLgImg.jhtml?pImgUrl=/ … y/brochure/bg_BG/200902/1_l.jpg

Е, ако е фирмена тайна няма как да знаем. На този линк проверяваме. А за др. каталози просто сменяш цифрите. 200902/1, 200903/1, 200904/1 и т.н.  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 9 095
аз се ядосвам с тия липси, от 50% разпродажба, защо само въпросителна значи! да казват ще има ли няма ли, ужасни са станали напоследък ooooh!

# 130
  • Мнения: 414
Аааа да напоследък само така правят --- > въпроси и след няколко дена  - окончателно изчерпано... Само да седиш и да даваш рефреш дали ще има инфо или н, и накрая те забиват, че няма да има никога хаха Simple Smile

Интересно ми е с тези намаления, като има Екла за 845375485 броя в чакащи поръчки, как ще ги набавят, че дори и за следващи каталози.. Като нищо ще кажат, че е окончателно изчерпан и ще сменят опаковките  Joy

# 131
  • Мнения: 3 675
че то ни правят на будали това е ясно, само сменят опаковките, а ние се мислим, че са подобрили продуктите, ще стане същото със стика за очи, някоя от вас момичета ползвала ли е предишните, някакви отзиви за тях, аз си поръчах розовия, който беше в намаленията.

# 132
  • Мнения: 223
днес ходих да си взема поръ4ката и впе4атленията са ми от :
тоалетната вода глет4ър- оранжавата- хареса ми аромата, горе долу траен аромат, 5 от 6
взех си и палитрата с гримовете код 13986 - не тази на джордани- а другата, избрах я защото има по-голям набор от сенки, но не съм много о4арована- оказа се доста мъни4ка. като кукленска е.
сенките и 4ервилцата - как да е,ама пудри4ката и руж4ето дето са сложили трябва да си ги нанасям с 4ет4ица за сенки, супер миниатюрни са, а каталога със снимката подвежда защото определено изглежда по-нормално
добре, 4е беше на промоция, защото на редовната цена от 30 и кусур щеше да ме е яд много
пиша й 3 от 6   Tired
Mystic Pinк -   13872 се оказа хубав цвят 4ервило ,нежен и не е сухо 4ервилото 5 от 6
мъжките крем4ета за след бръснене са из4ерпани , вкл. и екла, както и тоалетната вода екла

вси4ко това от промоционалното .pdf-че което ни изпратиха

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 17:25 от WHITE DREAM

# 133
  • Мнения: 5

взех си и палитрата с гримовете код 13986 - не тази на джордани- а другата, избрах я защото има по-голям набор от сенки, но не съм много о4арована- оказа се доста мъни4ка. като кукленска е.


и аз си я поръчах, но ще я взема утре. Май се прецаках с нея  Thinking

# 134
  • Мнения: 414
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

# 135
  • Мнения: 9 095
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing

# 136
  • Мнения: 223
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing


тц  Naughty - размера на кутийката в която е съответното 4ервило или сенки е еднакво.
просто в джорданито са 4 4ервила а в другата 6, сенките в джорданито са 4- в другата пове4е.
единственото което го прави "по-голямо " джорданито е бронзанта на мястото на пудри4ката и руж4ето от другата

еднакво миниатюрни, даже мойта май е по-зле щото се о4акваше да е пове4е... Tired

# 137
  • Мнения: 9 095
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing


тц  Naughty - размера на кутийката в която е съответното 4ервило или сенки е еднакво.
просто в джорданито са 4 4ервила а в другата 6, сенките в джорданито са 4- в другата пове4е.
единственото което го прави "по-голямо " джорданито е бронзанта на мястото на пудри4ката и руж4ето от другата

еднакво миниатюрни, даже мойта май е по-зле щото се о4акваше да е пове4е... Tired


нали точно това казвам ooooh!

# 138
  • Мнения: 284
Фондьотенът Джордани голд има ли светлоотразяващи частички и бил ли е някога в тубичка, а не в шишенце с помпа или го бъркам с блясъка за лице и тяло  newsm78

# 139
  • Мнения: 3 782
Фондьотенът Джордани голд има ли светлоотразяващи частички и бил ли е някога в тубичка, а не в шишенце с помпа или го бъркам с блясъка за лице и тяло  newsm78
Бъркаш го, няма такъв със светлоотразяващи частици.

# 140
  • Мнения: 13 865
Да похваля маникюрния несесер на DG  и козметичката на същата серия. Хубава изработка, качествени инструменти, прекрасна визия. Хареся ми че маникюрния сет е с магнитна закопчалка, а не цип - той лесно започва да заяжда на изгъвките или се поврежда.
Можете да видите снимки на тези линкове.

# 141
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам дали може маслото с чаено дърво да се нанася директно върху пъпките или е прекалено силно и може мястото да започне да се лющи, някаква идея как се използва това масло, трябва да се капне в нещо, що ли?

# 142
  • Мнения: 223
аз го слагах направо отгоре, с тампон4е памук, не ми се е лющило нищо  Flutter

# 143
  • Мнения: 3 675
Като го намалят ще го купя, защото ми излизат много пъпки понякога, а все не мога да ги изгоря, понякога ми остават и петна.Да похваля лака от намалението цветно привличане, стои много готско, понеже имам и червилото мога да кажа, че си пасват на цвят.

# 144
  • Мнения: 9 095
маслото направо върху пъпката се слага, аз не съм имала случаи да се лющи, но е силен концентрат, по- силно от стика е Peace

# 145
  • Мнения: 3 675
Да, определено такова действие ми трябва, ще си го купя.Искам нещо с което да ги изгарям, когато се появят гадините.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Някой ползвал ли е нощния крем за лице Есеншълс? И подходящ ли е за мен-аз съм на 17 год.
Има ли доволни от крема за крака с авокадо в зелената (тубичка), противовъзпалителният гел от Серията Пюр Скин, почистващото мляко Оптималс за чувствителна кожа и тоал.мляко и тоник 2 в 1 с боровинка?   bouquet

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 19:03 от iv4enceto_91

# 147
  • Мнения: 31
Ивче от изброените продукти ползвам Противовъзпалителния гел - СТРАХОТЕН Е. За мен лично си е номер едно в унищожаването на "гадинките" #2gunfire  Peace

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ивче от изброените продукти ползвам Противовъзпалителния гел - СТРАХОТЕН Е. За мен лично си е номер едно в унищожаването на "гадинките" #2gunfire  Peace

Мерси на мен много рядко ми излизат пъпки, но сега гледам че е намален и мисля да го пробвам.   bouquet

# 149
  • Мнения: 2 922
крема за крака с авокадо в зелената (тубичка)

Аз съм много доволна от този крем.

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
крема за крака с авокадо в зелената (тубичка)

Аз съм много доволна от този крем.

Мерси.   bouquet

# 151
  • Мнения: 3 675
Аз съм доволна от противовъзпалителния гел на пуър скин, само не ми харесва това, че е малко количеството, много бързо свършва.мисля си този месец да си взема това кремче от 30 мл, което уж било по-бързо действащо и ефикасно.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз съм доволна от противовъзпалителния гел на пуър скин, само не ми харесва това, че е малко количеството, много бързо свършва.мисля си този месец да си взема това кремче от 30 мл, което уж било по-бързо действащо и ефикасно.

И аз се замислям кое да си взема, но една приятелка го ползва и каза, че е много доволна. А и на мен много рядко ми излизат пъпки.  Simple Smile

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Хей момичета. Някоя ползвала ли е тази пяна:
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search
Наистина ли придава обем?   bouquet

# 154
  • Мнения: 3 675
Ивче, така нищо не излиза.За да ти излизат продуктите ги избираш чрез бързия достъп в сайта и чак тогава копираш линка от горе, иначе в противен случай ти се отваря само началната страница.

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ивче, така нищо не излиза.За да ти излизат продуктите ги избираш чрез бързия достъп в сайта и чак тогава копираш линка от горе, иначе в противен случай ти се отваря само началната страница.

Значи пяната е в една сива опаковка. Номера и е 12565 - Стилизираща пяна за обем, Фиксира косата и й придава обем. Съдържа омекотяваща съставка. 150 мл
В текущия каталог е на стр. 110

# 156
  • Мнения: 3 675
Аз от тази серия ползвам само гела за коса, предполагам, че и пяната ще е хубава.Иначе на мен доста често ми излизат пъпки и кремчето на пуър скин ще бъде чудесно решение за моя проблем.

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз от тази серия ползвам само гела за коса, предполагам, че и пяната ще е хубава.Иначе на мен доста често ми излизат пъпки и кремчето на пуър скин ще бъде чудесно решение за моя проблем.

Аз съм постригана на черта и искам да си направя обем в корените, защото ми писна всяка сутрин с пресата за коса. Затова питам. Моята координаторка каза, че сина и я ползвал и я харесвал, но все пак един мъж колко коса има  Laughing ?
Този 2 каталог не го пуснаха значи.  Sad

# 158
  • Мнения: 3 675
Защото са ви усетили мили дами от фирмата, затова. hahaha Няма начин ще чакате, докато стартира януарския и там ще погледнете линка на следващия.

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Защото са ви усетили мили дами от фирмата, затова. hahaha Няма начин ще чакате, докато стартира януарския и там ще погледнете линка на следващия.

Много жалко.  Sad Има още 10 тина дни.

# 160
  • Мнения: 3 782
Бих искала да попитам за тази серия новата зелена Заздравяваща, не мога да я намеря в сайта. Интресува ме дали наистина е толкова ефикасна колкото я дават?

# 161
  • Мнения: 9 095
Бих искала да попитам за тази серия новата зелена Заздравяваща, не мога да я намеря в сайта. Интресува ме дали наистина е толкова ефикасна колкото я дават?


Ани и аз ще я пробвам следващия месец лично, тогава ще дам отзиви чак...иначе определено мисля да си взема душ-гела с кайсия и млякото за тяло Flutter

# 162
  • Мнения: 3 782
Ами тогава ще изчакам твоите отзиви  Hug, защото сега аз имам един друг. ако е хубав ще си взема от този. Аз страшно харесвам серията с Гинко и розов грейпфрут, сигурно ще си поръчам от нея душ-гела. Heart Eyes и млякото за тяло.

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ами тогава ще изчакам твоите отзиви  Hug, защото сега аз имам един друг. ако е хубав ще си взема от този. Аз страшно харесвам серията с Гинко и розов грейпфрут, сигурно ще си поръчам от нея душ-гела. Heart Eyes и млякото за тяло.

Аз имам шампоана от тази серия. Косата ми капеше и след едно измиване поне при мен да паднаха  не повече от 2-3 косъма при сушенето. Бях учудена, че има такъв ефект. Една съученичка си взе маската и каза, че е много доволна и пак ще си я поръча. Една друга жена пък ползва маската, шампоана и балсама и също много ги хареса. Но моята спонсорка пък си взе ш-на и каза, че и излезнал пърхут.  Confused

# 164
  • Мнения: 414
Ооо, вече се виждам и аз като твоята спонскорка... поне ми действа успокояващо.. има и други със скапани коси като моята  hahaha

# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ооо, вече се виждам и аз като твоята спонскорка... поне ми действа успокояващо.. има и други със скапани коси като моята  hahaha

На всеки му се отразява различно на косата. И аз имам пърхут.  Confused

# 166
  • Мнения: 414
Аз нямам,а проблемът е, че почти всички прехвалени шампоани ми го правят. Като този зеленият против стареене на косата.... Що хвалби  изслушах за него, а като се измих ми идеше да се острижа нула номер...  От всичките, които съм пробвала на Орифлейм, само този с ориз и кокос ми действа добре... 

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз нямам,а проблемът е, че почти всички прехвалени шампоани ми го правят. Като този зеленият против стареене на косата.... Що хвалби  изслушах за него, а като се измих ми идеше да се острижа нула номер...  От всичките, които съм пробвала на Орифлейм, само този с ориз и кокос ми действа добре... 

Ооо този е много добър. Аз 2-3 шишета изхабих и сега имам още 1. Също съм доволна и от балансиращия 2 в 1 ш-н и балсам със сладък бадем и череша.

# 168
  • Мнения: 414
Затва ти казвам, че мойта коса е специална  hahaha Пък шампоани 2 в 1 просто е немислимо.... ставам като ...   Sick

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Затва ти казвам, че мойта коса е специална  hahaha Пък шампоани 2 в 1 просто е немислимо.... ставам като ...   Sick

Аз в момента съм се запасила с 4 броя. Един с кокоса, този 2 в 1, заздравяващия, за който питаше първо и с киви и портокал, който е за обем. Сега мисля да си взема за мазна коса с боровинка и мента и против пърхут - с бяла коприва и папая.  Simple Smile

# 170
  • Мнения: 18
Момичета, знаете ли кога ще пуснат липсващите продукти, които са с днешна дата?

# 171
  • Мнения: 9 095
Момичета, знаете ли кога ще пуснат липсващите продукти, които са с днешна дата?


пратиха мейл че се бави камиона и може да е чак следобяд ooooh!

# 172
  • Мнения: 3 419
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

# 173
  • Мнения: 18
А работните им дни какви ще са през празниците - знаете ли?

# 174
  • Мнения: 9 095
А работните им дни какви ще са през празниците - знаете ли?

и за там пратиха мейл, не ги помян наизуст, погледни направо в пощата Peace

# 175
  • Мнения: 18
Аз не получавам такава информация. Къде другаде мога да проверя?

# 176
  • Мнения: 164
ЗАПИС В ТЕМИЧКАТА КУФАРА ИТОЙ БЕШЕ ОБЯВЕН ЗА 23.12.08 А СЕГА ЗА 30.12.08 ТАКА Ч Е НЕ СЕ ЗНАЕ МОЖЕ И ДОГОДИНА ЗАЛЪГАХА НИ С  ПО ЕДИН КОМПЛЕКТ НЕЖНА ГРИЖА И СЕГА МОЖЕ ДА ЧАКАМЕ БЕЗ ДА СЕ СЪРДИМ

# 177
  • Мнения: 2 922
Аз не получавам такава информация. Къде другаде мога да проверя?

24.12.2008 г.-от 9 до 14 ч.

25,26,27 и 28.12.2008 г.-почивни дни

29 и 30.12.2008 г.-от 9 до 19 ч.

31,01,02,03 и 04.01.2009 г.-почивни дни

# 178
  • Мнения: 18
baby_doll благодаря за инфото  Hug

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.

# 180
  • Мнения: 1 289
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

Ами моята коса се омазнява на 3-4 ден. По принцип ш-на с кокос е подхранващ, а за мазна коса мисля че е по-добре да пробваш със мента и червена боровинка, който се води специално за мазна коса. Него не съм го пробвала, но тук съм чела добри отзиви за него. Едно момиче, на което го бях препоръчала каза, че след първото измиване е имало ефект.  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 414
Значи ако пусна поръчха сега.. да се надявам на 29-ти евентуално така ли? Или чак догодина  hahaha

# 183
  • Мнения: 1 289
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

Ами моята коса се омазнява на 3-4 ден. По принцип ш-на с кокос е подхранващ, а за мазна коса мисля че е по-добре да пробваш със мента и червена боровинка, който се води специално за мазна коса. Него не съм го пробвала, но тук съм чела добри отзиви за него. Едно момиче, на което го бях препоръчала каза, че след първото измиване е имало ефект.  Rolling Eyes
Мойта ако не всеки ден,то през ден трябва да я мия.Сега съм с един на Гарниер,но няма ефект,та вече в чудо се видях с тия шампоани....

# 184
  • Мнения: 31
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

# 186
  • Мнения: 9 095
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

навихте ме и мен да го пробвам, сега почва дилемата- заздравявашата серия или този.. Rolling Eyes

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

навихте ме и мен да го пробвам, сега почва дилемата- заздравявашата серия или този.. Rolling Eyes

И двата.  Laughing И аз бях така като се чудех кой от двата - зимния или заздравяващия, но си взех 2-рия, защото чух много добри неща за него. Сега се замислям дали да не пробвам и маската. Гледам, че е намалена пак на 6,90 в к 1.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

# 189
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

Здравейте,
аз съм консултант от този месец.Много ми помагате с мненията си за продуктите.
Относно този гланц-имам го,цвета е естествен,почти не си личи.Аз съм много доволна от него.

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

Здравейте,
аз съм консултант от този месец.Много ми помагате с мненията си за продуктите.
Относно този гланц-имам го,цвета е естествен,почти не си личи.Аз съм много доволна от него.

Мерси за бързия отговор. А иначе има ли силен блясък гланца и траен ли е?

# 191
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
За мен има блясък,но за трайността не мога да ти кажа(при мен никога не оцелява много,защо не мога да ти кажа).Цветът е много дискретен и ненатрапчив(аз го ползвам като съм на лекции)

# 192
  • Мнения: 1 289
Весели празници момичета :
 



# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Весела Коледа! 

Нека радост и щастие като сняг в дома Ви да валят
и нека с весел звън камбаните да възвестят безбройни
чудеса за Вас и Вашето семейство!


 santa2   madnoel  Nature Snowman

# 194
  • Мнения: 31
ВЕСЕЛА КОЛЕДА момичета!  santa2 People Santa Nature Snowman

# 195
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Честито Рождество Христово! Весела Коледа!

# 196
  • Мнения: 1 035
  madnoel vesela koleda  madnoel

# 197
  • Мнения: 414
Весели празници и от мен  Heart Eyes lovekiss   bigdance2

# 198
  • Мнения: 3 782
Весели Коледни и новогодишни празници на всички! Hug  bigdance2 Tada

# 199
  • Мнения: 9 095
Весели празници и от мен и много успехи Hug

# 200
  • Мнения: 3 034
Весели празници и от мен !
с пожелание за много нови постигнати нива и много нови клиенти !   bouquet

# 201
  • Мнения: 9 095
Весели празници и от мен !
с пожелание за много нови постигнати нива и много нови клиенти !   bouquet

Мерси за пожеланията, аз си спомням че с теб коментирахме нивата и бонусите, сега на една моя консултантка й искат задължително сметка от Пощенска банка, за да й превеждат, неможело от друга! На тия какво им става вече незнам ooooh!

# 202
  • Мнения: 3 034
tedd , нищо не им става. поне не нещо ново. Laughing бонусите винаги са се превеждали в Пощенска банка.

# 203
# 204
  • Мнения: 3 034
ако питаш защо бонусите се превеждат само в пощенска банка - имат договор с нея.
не мисля, че трябва да има някакво друго обяснение.
във всяка фирма парите се изплащат в точно определена банка, с която фирмата има договор.

# 205
  • Мнения: 9 095
моята не е на пощенска, поне преди време като си подавах не беше, аз затова се матирах като ми каза Crazy

# 206
  • Мнения: 3 034
а в коя банка ти превеждат парите? в друга?

# 207
  • Мнения: 1 035
мацки, още ли не е ка4ен к2? Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 719
мацки, още ли не е ка4ен к2? Rolling Eyes

Направо тоя път прекалиха..... Crossing Arms
Изтекоха ми очите да го чакам. Mr. Green

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
мацки, още ли не е ка4ен к2? Rolling Eyes

Направо тоя път прекалиха..... Crossing Arms
Изтекоха ми очите да го чакам. Mr. Green

 Joy И аз съм така. Сутринта рано станах да проверя и няма.  #2gunfire Викам си ще са махнали 17ти и ще са качили 2 ама не. Сигурно утре вече ще го качат.  Simple Smile

# 210
  • Мнения: 9 095
Има го втори от няколко дни! къде гледате! срам за темата! да изоставате така Joy


Ивиче, аз последствие я промених на сметка в пощенска, ама искам да кажа че не ме задължаваха Crazy

# 211
  • Мнения: 1 035
Има го втори от няколко дни! къде гледате! срам за темата! да изоставате така Joy


Ивиче, аз последствие я промених на сметка в пощенска, ама искам да кажа че не ме задължаваха Crazy

ааааа, не се базикай така.... жестоко е.... Naughty
утре цяла вечер няма да спя да дебна дали няма да го качат Joy hahaha Joy

# 212
# 213
  • Мнения: 3 034


Ивиче, аз последствие я промених на сметка в пощенска, ама искам да кажа че не ме задължаваха Crazy

това сигурно отдавна ще да е било. защото аз откакто се помня като консултант, все си е в пощенска.
ама няма значение, де....важното е пари да превеждат. Laughing

# 214
# 215
  • Мнения: 3 675
Аз реших да си купя една четка за зъби за мен и за мъжа ми, само това ми хареса, всичко друго си имам.Дано във февруарския има повече интересни неща.Спорна година 2009 за всички консултанти и потребители на нашата любима козметика.

# 216
  • Мнения: 5

най-накрая се сетиха, вече мислех че чак догодина ще го качат. Това сигурно да ни е като новогодишен подарък  Peace

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз със сигурност ще си взема кремчето за ръце с бял ш-д и гела за вана и душ с черен ш-д. Ще си поръчам и Спа крема за ръце, тоника и млякото за лице с боровинка и розовия нюанс от червилата Вижънс в опаковката със сърца. Чудя се и за новия лосион за тяло Спа, но незнам дали ще ми хареса аромата му.  newsm78

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=324205  Ето каталога.  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 1 035
аз пък си харесах МИС О и мъжкия Мидсамър...за валентински подаръци Laughing
едно СПА балсамче за устни, че студа ми ги унищожи #2gunfire
и кремчето за ръце и нокти с бял шоколад Grinning

# 220
  • Basel
  • Мнения: 65
Мерси Ивченце  smile3501

# 221
# 222
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Честита Нова Година! Да е мирна и много ползотворна!    ura  ura  ura

# 223
  • Мнения: 5
Честита Нова Година!  Нека новогодишната фея, която носи щастие на хората, тази година бъде най-щедра към вас! Пожелавам ви много усмивки, здраве и щастие!
 newsm51

# 224
  • Мнения: 1 035
за мн години, момичета.  Hug
днес няма ли да може да се пускат поръчки от сайта? Rolling Eyes
кога ще може? newsm78

# 225
  • Мнения: 9 095
за мн години, момичета.  Hug
днес няма ли да може да се пускат поръчки от сайта? Rolling Eyes
кога ще може? newsm78

от утре

# 226
Zdraveite ,momicheta az iskam da stana konsultant na oriflame za da porachvam neshta za sebe si i za blizkite mi,iskam da vi popitam kade se vnasiat parite za porachkite?

# 227
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Zdraveite ,momicheta az iskam da stana konsultant na oriflame za da porachvam neshta za sebe si i za blizkite mi,iskam da vi popitam kade se vnasiat parite za porachkite?

зависи от къде - има ли в населеното място офис или ще ги получаваш по пощата. От къде си?

# 228
  • Мнения: 3 675
защо не зададете въпроса в настоящата тема, тук няма кой да ви отговори. Hug

# 229
Az iskam sega da stana konsultant veche razbrah kade triabva da vnasiam parite ama kak da stana sega iskam da se vazpolzvam ot bezplatnata reg. kakvo triabva da napravia?

# 230
  • Мнения: 9 095
 Rositamnt пиши в новата тема, там ще ти отговорим, иначе Ани правилно те е питала- от кой град си за да може най- точно да те насочим Hug

Общи условия

Активация на акаунт