Орифлейм 20

  • 10 984
  • 230
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 289
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

Ами моята коса се омазнява на 3-4 ден. По принцип ш-на с кокос е подхранващ, а за мазна коса мисля че е по-добре да пробваш със мента и червена боровинка, който се води специално за мазна коса. Него не съм го пробвала, но тук съм чела добри отзиви за него. Едно момиче, на което го бях препоръчала каза, че след първото измиване е имало ефект.  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 414
Значи ако пусна поръчха сега.. да се надявам на 29-ти евентуално така ли? Или чак догодина  hahaha

# 183
  • Мнения: 1 289
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.
За мазна коса става ли?

Ами моята коса се омазнява на 3-4 ден. По принцип ш-на с кокос е подхранващ, а за мазна коса мисля че е по-добре да пробваш със мента и червена боровинка, който се води специално за мазна коса. Него не съм го пробвала, но тук съм чела добри отзиви за него. Едно момиче, на което го бях препоръчала каза, че след първото измиване е имало ефект.  Rolling Eyes
Мойта ако не всеки ден,то през ден трябва да я мия.Сега съм с един на Гарниер,но няма ефект,та вече в чудо се видях с тия шампоани....

# 184
  • Мнения: 31
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

# 186
  • Мнения: 9 095
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

навихте ме и мен да го пробвам, сега почва дилемата- заздравявашата серия или този.. Rolling Eyes

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Да, да Ивче на мен го беше препоръчала и много съм доволна, той ми е вече на свършване даже. Сега в 1 каталог ще си взема същия пак - двойна опаковка.  Peace
Реши ми проблема с омазняването, преди да го използвам през ден трябваше да си мия косата, сега вече е на 3-4 дни  Crazy
Много съм благодарна на Ивчето  Hug   bouquet

Няма защо. Аз не съм го ползвала, но бях чела добри неща за него и затова ти го препоръчах. А и се води за мазна коса.   bouquet

навихте ме и мен да го пробвам, сега почва дилемата- заздравявашата серия или този.. Rolling Eyes

И двата.  Laughing И аз бях така като се чудех кой от двата - зимния или заздравяващия, но си взех 2-рия, защото чух много добри неща за него. Сега се замислям дали да не пробвам и маската. Гледам, че е намалена пак на 6,90 в к 1.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

# 189
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

Здравейте,
аз съм консултант от този месец.Много ми помагате с мненията си за продуктите.
Относно този гланц-имам го,цвета е естествен,почти не си личи.Аз съм много доволна от него.

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Някой пробвал ли е гланцовете за максимален блясък и по-точно цвета Rich Nude (№13909). Мисля да го взема, само да не се окаже някой тъмен цвят, че ...  #Cussing out

Здравейте,
аз съм консултант от този месец.Много ми помагате с мненията си за продуктите.
Относно този гланц-имам го,цвета е естествен,почти не си личи.Аз съм много доволна от него.

Мерси за бързия отговор. А иначе има ли силен блясък гланца и траен ли е?

# 191
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
За мен има блясък,но за трайността не мога да ти кажа(при мен никога не оцелява много,защо не мога да ти кажа).Цветът е много дискретен и ненатрапчив(аз го ползвам като съм на лекции)

# 192
  • Мнения: 1 289
Весели празници момичета :
 



# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Весела Коледа! 

Нека радост и щастие като сняг в дома Ви да валят
и нека с весел звън камбаните да възвестят безбройни
чудеса за Вас и Вашето семейство!


 santa2   madnoel  Nature Snowman

# 194
  • Мнения: 31
ВЕСЕЛА КОЛЕДА момичета!  santa2 People Santa Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт