Орифлейм 20

  • 10 974
  • 230
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Ооо, вече се виждам и аз като твоята спонскорка... поне ми действа успокояващо.. има и други със скапани коси като моята  hahaha

На всеки му се отразява различно на косата. И аз имам пърхут.  Confused

# 166
  • Мнения: 414
Аз нямам,а проблемът е, че почти всички прехвалени шампоани ми го правят. Като този зеленият против стареене на косата.... Що хвалби  изслушах за него, а като се измих ми идеше да се острижа нула номер...  От всичките, които съм пробвала на Орифлейм, само този с ориз и кокос ми действа добре... 

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Аз нямам,а проблемът е, че почти всички прехвалени шампоани ми го правят. Като този зеленият против стареене на косата.... Що хвалби  изслушах за него, а като се измих ми идеше да се острижа нула номер...  От всичките, които съм пробвала на Орифлейм, само този с ориз и кокос ми действа добре... 

Ооо този е много добър. Аз 2-3 шишета изхабих и сега имам още 1. Също съм доволна и от балансиращия 2 в 1 ш-н и балсам със сладък бадем и череша.

# 168
  • Мнения: 414
Затва ти казвам, че мойта коса е специална  hahaha Пък шампоани 2 в 1 просто е немислимо.... ставам като ...   Sick

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Затва ти казвам, че мойта коса е специална  hahaha Пък шампоани 2 в 1 просто е немислимо.... ставам като ...   Sick

Аз в момента съм се запасила с 4 броя. Един с кокоса, този 2 в 1, заздравяващия, за който питаше първо и с киви и портокал, който е за обем. Сега мисля да си взема за мазна коса с боровинка и мента и против пърхут - с бяла коприва и папая.  Simple Smile

# 170
  • Мнения: 18
Момичета, знаете ли кога ще пуснат липсващите продукти, които са с днешна дата?

# 171
  • Мнения: 9 095
Момичета, знаете ли кога ще пуснат липсващите продукти, които са с днешна дата?


пратиха мейл че се бави камиона и може да е чак следобяд ooooh!

# 172
  • Мнения: 3 420
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

# 173
  • Мнения: 18
А работните им дни какви ще са през празниците - знаете ли?

# 174
  • Мнения: 9 095
А работните им дни какви ще са през празниците - знаете ли?

и за там пратиха мейл, не ги помян наизуст, погледни направо в пощата Peace

# 175
  • Мнения: 18
Аз не получавам такава информация. Къде другаде мога да проверя?

# 176
  • Мнения: 164
ЗАПИС В ТЕМИЧКАТА КУФАРА ИТОЙ БЕШЕ ОБЯВЕН ЗА 23.12.08 А СЕГА ЗА 30.12.08 ТАКА Ч Е НЕ СЕ ЗНАЕ МОЖЕ И ДОГОДИНА ЗАЛЪГАХА НИ С  ПО ЕДИН КОМПЛЕКТ НЕЖНА ГРИЖА И СЕГА МОЖЕ ДА ЧАКАМЕ БЕЗ ДА СЕ СЪРДИМ

# 177
  • Мнения: 2 922
Аз не получавам такава информация. Къде другаде мога да проверя?

24.12.2008 г.-от 9 до 14 ч.

25,26,27 и 28.12.2008 г.-почивни дни

29 и 30.12.2008 г.-от 9 до 19 ч.

31,01,02,03 и 04.01.2009 г.-почивни дни

# 178
  • Мнения: 18
baby_doll благодаря за инфото  Hug

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Офф,направо се обърках.И кой в крайна сметка е хубав шампоан- с памука,с кокоса и..?

Подхранващия с кокос и оризово мляко.  Peace Страхотен е! Трета опаковка ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт