Орифлейм 20

  • 10 968
  • 230
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 223
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?

# 106
  • Мнения: 1 243
И аз да си дам гласа за Джордани анти ейдж, нищо, че съм на 25.  Mr. Green Според мен е същият, като адаптиращия се, просто малко по-течна формула, която позволява нанасяне без толкова мазане и опъване на лицето. Става по-лесно и аз го предпочитам.  Peace Има си същата покривност, а и е по-евтин!
Взех си ексфолииращата гъба, но още не съм я пробвала.

Харесах си и едно кремче с аромат на бадем и още нещо.... Имаше още 2 вида такива със сапуни. Хубави ли са? Ухаят ли приятно?  Hug

# 107
  • Мнения: 9 095
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?


в студа е нормално да е такава кожата, вземи си подхранващ и регенериращ крем, щото ще станеш на лишеи Peace

# 108
  • Мнения: 101
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … fromWhere=catalog
Аз също съм много доволна от джорданито.Момичета балсама за устни"червена боровинка"заслужава ли си?

# 109
  • Мнения: 9 095
я ми кажете Класик- червилата имат ли тестери, щото не намирам нещо newsm78


за балсама, на мен ми харесва, обаче една клиентка каза че е "сух" Thinking

# 110
  • Мнения: 3 782
Не Теди нямат, и аз така се разтърсих снощи като бях сигурна че съм си поръчала, ама се светнах. Че си поръчах на Среднощен цвят май беше, а исках на тези но нямаше. Sad а така е много трудно. Без мостри.
Как не съм видяла лосиона за тяло от Серията СПА терапия. Заплювам си го въпреки че имам още кремове за тяло.

# 111
  • Мнения: 9 095
Не Теди нямат, и аз така се разтърсих снощи като бях сигурна че съм си поръчала, ама се светнах. Че си поръчах на Среднощен цвят май беше, а исках на тези но нямаше. Sad а така е много трудно. Без мостри.
Как не съм видяла лосиона за тяло от Серията СПА терапия. Заплювам си го въпреки че имам още кремове за тяло.


така е да, пак ще поръчвам 5-6 да има ooooh!

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
аз имам и 2та на джордани и анти age (изразходих го бързо,имам хубави спомени от него) и адаптиращият се, но като цяло май ми свикна кожата с него и вече ефекта не е така траен с адаптивният. след 2 часа лицето ми лъсва, хи4 не ще да се адаптира към каквото и да било  newsm78
вече се чудя какво да си поръчам...хем в студа ми е суха до лющене кожата,хем е смесена и лъсва ...

имам питанка към тоалетната вода ин тюн  до колко е трайна и какъв е аромата,нямам време за мостри,но горе долу да ме ориентирате какъв идва?


На мен Ин тюна ми мирише на лимони, даже на вкиснато бих казала  Sick . Лично на мен не ми харесва, но все пак различни хора и вкусове.

# 113
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

Извинявам се за двата поста, даде ми грешка и въпреки това ги публикува два пъти

# 115
  • Мнения: 5
Здравейте, скоро си взех спиралата ""Уондърлаш", признавам си че си я поръчах с малко недоверие, но останах направо възхитена. Много си харесвам миглите с нея, не ми се слепват, страхотна е. Peace

и аз съм доволна от нея, откакто излезе съм само с нея  newsm44

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Спиралата е невероятна за цената си.  Peace

Този 2ри каталог що така не го качиха този път.  Cry

# 117
  • София
  • Мнения: 110
кой втори каталог?

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730

2 каталог за 2009 год. на Орифлейм.  Grinning

# 119
  • Мнения: 3 034
Този 2ри каталог що така не го качиха този път.  Cry

явно ни четат редовно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт