Орифлейм 20

  • 10 971
  • 230
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 726
хаха,и аз това щях да напиша,че явно ни надушиха Joy

# 121
  • Мнения: 3 034
трябваше по-тайно, ама на...като сме патки, сега ще си чакаме каталозите с първата пусната поръчка. Laughing

# 122
  • Мнения: 414
Аз да ви кажа, че чантата за лаптоп е страхотна... направо останах очарована от нея... Simple Smile Изобщо всичко, което пуснах ми харесва... този път оцелих от тотото  hahaha

Надушили са.... ама и са супер злобни щом не пускат... В другите държави в нета можеш да си видиш 2 каталога напред... и на Орифлейм и на Авон... Ама нали сме в България... що да се кефят хората отрано, нека да им е гадно  Joy

# 123
  • Мнения: 9 095
надушили ни били, просто немогат да се спряавят с толкова неща че и новия каталог да пускат според мен, по-тактично да го кажем hahaha

# 124
  • Мнения: 3 782
Дано скоро пуснат все пак каталога.
Минавам да похваля ангелчето, което наистина ми внася много уют http://picasaweb.google.com/ani4kap/hkyI#5280657921878726098

# 125
  • София
  • Мнения: 110
Момичета, да ви питам някоя от вас използвала ли е четката за грим на Джордани, дали наистина е от естествен косъм?

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
трябваше по-тайно, ама на...като сме патки, сега ще си чакаме каталозите с първата пусната поръчка. Laughing

 Cry  Всеки ден проверявам по 10 пъти и няма, и няма.  Sad

# 127
  • Мнения: 3 675
а вие от къде проверявате, това не ли е фирмена тайна, а?

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
а вие от къде проверявате, това не ли е фирмена тайна, а?

http://www.oriflame.bg/prod/offers/FlippCatLgImg.jhtml?pImgUrl=/ … y/brochure/bg_BG/200902/1_l.jpg

Е, ако е фирмена тайна няма как да знаем. На този линк проверяваме. А за др. каталози просто сменяш цифрите. 200902/1, 200903/1, 200904/1 и т.н.  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 9 095
аз се ядосвам с тия липси, от 50% разпродажба, защо само въпросителна значи! да казват ще има ли няма ли, ужасни са станали напоследък ooooh!

# 130
  • Мнения: 414
Аааа да напоследък само така правят --- > въпроси и след няколко дена  - окончателно изчерпано... Само да седиш и да даваш рефреш дали ще има инфо или н, и накрая те забиват, че няма да има никога хаха Simple Smile

Интересно ми е с тези намаления, като има Екла за 845375485 броя в чакащи поръчки, как ще ги набавят, че дори и за следващи каталози.. Като нищо ще кажат, че е окончателно изчерпан и ще сменят опаковките  Joy

# 131
  • Мнения: 3 675
че то ни правят на будали това е ясно, само сменят опаковките, а ние се мислим, че са подобрили продуктите, ще стане същото със стика за очи, някоя от вас момичета ползвала ли е предишните, някакви отзиви за тях, аз си поръчах розовия, който беше в намаленията.

# 132
  • Мнения: 223
днес ходих да си взема поръ4ката и впе4атленията са ми от :
тоалетната вода глет4ър- оранжавата- хареса ми аромата, горе долу траен аромат, 5 от 6
взех си и палитрата с гримовете код 13986 - не тази на джордани- а другата, избрах я защото има по-голям набор от сенки, но не съм много о4арована- оказа се доста мъни4ка. като кукленска е.
сенките и 4ервилцата - как да е,ама пудри4ката и руж4ето дето са сложили трябва да си ги нанасям с 4ет4ица за сенки, супер миниатюрни са, а каталога със снимката подвежда защото определено изглежда по-нормално
добре, 4е беше на промоция, защото на редовната цена от 30 и кусур щеше да ме е яд много
пиша й 3 от 6   Tired
Mystic Pinк -   13872 се оказа хубав цвят 4ервило ,нежен и не е сухо 4ервилото 5 от 6
мъжките крем4ета за след бръснене са из4ерпани , вкл. и екла, както и тоалетната вода екла

вси4ко това от промоционалното .pdf-че което ни изпратиха

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 17:25 от WHITE DREAM

# 133
  • Мнения: 5

взех си и палитрата с гримовете код 13986 - не тази на джордани- а другата, избрах я защото има по-голям набор от сенки, но не съм много о4арована- оказа се доста мъни4ка. като кукленска е.


и аз си я поръчах, но ще я взема утре. Май се прецаках с нея  Thinking

# 134
  • Мнения: 414
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

Общи условия

Активация на акаунт