Орифлейм 20

  • 11 000
  • 230
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 095
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing

# 136
  • Мнения: 223
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing


тц  Naughty - размера на кутийката в която е съответното 4ервило или сенки е еднакво.
просто в джорданито са 4 4ервила а в другата 6, сенките в джорданито са 4- в другата пове4е.
единственото което го прави "по-голямо " джорданито е бронзанта на мястото на пудри4ката и руж4ето от другата

еднакво миниатюрни, даже мойта май е по-зле щото се о4акваше да е пове4е... Tired

# 137
  • Мнения: 9 095
Знаех си !! Добре, че не я поръчах.. Дано поне са трайни нещата от нея и да са хубави цветовете...

аз за палитрата на джордани ще кажа обратното Laughing толкова голяма си е, колкото на каталога, обаче на живо цветовете са по- хубави Laughing


тц  Naughty - размера на кутийката в която е съответното 4ервило или сенки е еднакво.
просто в джорданито са 4 4ервила а в другата 6, сенките в джорданито са 4- в другата пове4е.
единственото което го прави "по-голямо " джорданито е бронзанта на мястото на пудри4ката и руж4ето от другата

еднакво миниатюрни, даже мойта май е по-зле щото се о4акваше да е пове4е... Tired


нали точно това казвам ooooh!

# 138
  • Мнения: 284
Фондьотенът Джордани голд има ли светлоотразяващи частички и бил ли е някога в тубичка, а не в шишенце с помпа или го бъркам с блясъка за лице и тяло  newsm78

# 139
  • Мнения: 3 782
Фондьотенът Джордани голд има ли светлоотразяващи частички и бил ли е някога в тубичка, а не в шишенце с помпа или го бъркам с блясъка за лице и тяло  newsm78
Бъркаш го, няма такъв със светлоотразяващи частици.

# 140
  • Мнения: 13 948
Да похваля маникюрния несесер на DG  и козметичката на същата серия. Хубава изработка, качествени инструменти, прекрасна визия. Хареся ми че маникюрния сет е с магнитна закопчалка, а не цип - той лесно започва да заяжда на изгъвките или се поврежда.
Можете да видите снимки на тези линкове.

# 141
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам дали може маслото с чаено дърво да се нанася директно върху пъпките или е прекалено силно и може мястото да започне да се лющи, някаква идея как се използва това масло, трябва да се капне в нещо, що ли?

# 142
  • Мнения: 223
аз го слагах направо отгоре, с тампон4е памук, не ми се е лющило нищо  Flutter

# 143
  • Мнения: 3 675
Като го намалят ще го купя, защото ми излизат много пъпки понякога, а все не мога да ги изгоря, понякога ми остават и петна.Да похваля лака от намалението цветно привличане, стои много готско, понеже имам и червилото мога да кажа, че си пасват на цвят.

# 144
  • Мнения: 9 095
маслото направо върху пъпката се слага, аз не съм имала случаи да се лющи, но е силен концентрат, по- силно от стика е Peace

# 145
  • Мнения: 3 675
Да, определено такова действие ми трябва, ще си го купя.Искам нещо с което да ги изгарям, когато се появят гадините.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Някой ползвал ли е нощния крем за лице Есеншълс? И подходящ ли е за мен-аз съм на 17 год.
Има ли доволни от крема за крака с авокадо в зелената (тубичка), противовъзпалителният гел от Серията Пюр Скин, почистващото мляко Оптималс за чувствителна кожа и тоал.мляко и тоник 2 в 1 с боровинка?   bouquet

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 19:03 от iv4enceto_91

# 147
  • Мнения: 31
Ивче от изброените продукти ползвам Противовъзпалителния гел - СТРАХОТЕН Е. За мен лично си е номер едно в унищожаването на "гадинките" #2gunfire  Peace

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ивче от изброените продукти ползвам Противовъзпалителния гел - СТРАХОТЕН Е. За мен лично си е номер едно в унищожаването на "гадинките" #2gunfire  Peace

Мерси на мен много рядко ми излизат пъпки, но сега гледам че е намален и мисля да го пробвам.   bouquet

# 149
  • Мнения: 2 922
крема за крака с авокадо в зелената (тубичка)

Аз съм много доволна от този крем.

Общи условия

Активация на акаунт