Орифлейм 20

  • 10 992
  • 230
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 831
Да споделя за крема за ръце с шафран - не ми хареса миризмата, доста силна и натрапчива, иначе кремчето попива и овлажнява добре.

# 91
  • Мнения: 414
Аз мислех него да пусна, но поръчах с бадем и оризов пудинг.. много ми харесва Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 420
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук

# 93
  • Мнения: 223
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук


не искам да си налагам мнението,нито да ангажирам с него, но шампоаните им не са силна страна. съставките им са обсъждани в темата за  "скъпата и евтината козметика". съдържанието им е еднакво. Един и същи състав с разлика в цвета,аромата и опаковката. и  освен това на челно място имат СЛЕС. понижи ми се мнението ми за тях доста.
аз предпочитам балсам или маска да си купя от орифлейм,отколкото шампоаните им.
Peace

# 94
  • Мнения: 3 782
WHITE DREAM и аз имам това мнение, но не мога да го наложа защото има хора които са доволни именно от тях. Въпрос на късмет е може би.
 bonkaivanova, на мен ми мирише на розово  Laughing, ами на чисто не мога точно да то опиша.
Взех си днес ангелчето много е красиво.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Някой да даде отзиви за:
  • Silk & Smoothлосиона-върши ли работа и как ухае
  • Шампоана с кокос и оризово мляко и Дива роза и памук


Аз пък от 1 година ползвам шампоана с кокос и оризово мляко и за нищо на света не бих го сменила. Много мека ми прави косата и лесна за оформяне. И не ми се омазнява толкова бързо, колкото с др. шампоани.

# 96
  • Мнения: 9 095
от шампоаните на орифлейм за пореден път ще похваля 2 в 1 против пърхут  http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search няма такова чудо, невероятен е наистина и не е само мое това мнение, иначе с кокоса- той е за суха коса, ама наистина суха, а дивата роза за третирана, така че двете неща се различават


Серията с коприна за мен ухае невероятно леко и чисто...как обясних, свежичко и нежно някак си- за работата, сравнявам с копринен душ гел на Dove и този на орифлейм, о ттози на Dove кожата лепне, на орифлейм не, леки са консистенциите, лосиона предполагам също ще е лек и ще абсорбира добре, но лични наблюдения нямам, сега съм се хвърлила към тези за сияен тен,кажете нещо за тях Flutter

# 97
  • Мнения: 3 675
Аз не съм използвала шампоани, но моя приятелка е вземала този с памука и розата и е доволна, защото е много лек и не омазнява/отежнява косъма.Всичко си е явно до коса и скалп, за едни може да са върха, а при други причина за косопад.

# 98
  • Мнения: 3 675
Може ли да попитам кой фон дьо тен е подходящ за мазна кожа и за прикриване на пъпки, матиращия/новия/ става ли за тази цел.Или за прикривате си служите с колектор?

# 99
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 236
Може ли да попитам кой фон дьо тен е подходящ за мазна кожа и за прикриване на пъпки, матиращия/новия/ става ли за тази цел.Или за прикривате си служите с колектор?
Аз съм много доволна от него!
Вчера си получих и новия (зимен) цвят! Изравнява тена, по-късно лъсвам и то не грозно лъщене (все едно си се намазал с олио), но дали прикрива пъпки - сега имам 1 - изравнен е тена, но аз си я знам, но не смятам, че се личи!
А и сега е на промоция!

# 100
  • Мнения: 3 782
Ами добре е първо самите пъпки да се прикрият с коректор, след това да се постави ФДТ, за мен най-добрия е този от серията Джордани, друг подходящ е матиращият ФДТ, стр 66 от този каталог 17.

# 101
  • Мнения: 3 675
Какъв е този на джордани, да не е онова радиант луминайзър, на джорданито не ли е състаряващ или има и друг?

# 102
  • Мнения: 9 095
на джордани има и адаптиращ Peace

# 103
# 104
  • Мнения: 3 675
ами май ще се жертвам и ще си поръчам джордани като го намалят, май той е най-хубав.

Общи условия

Активация на акаунт