Карлово и Сопот с вълнение чакат Коледното настроение

  • 9 988
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
ТУТКА ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,НОСИ СИ С ГОРДОСТ ИМЕТО СИ И ВИНАГИ ТАКА ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 844
Честит имен ден Тути!
С пожелания да бъдеш многоооо здрава и все така лъчезарна   bouquet

Ама аз също ще съм без деца, защото ще са при баба им Sad
м така де ние душа не носим ли що трябва да са все лепнати за нас newsm78

Ха ха съгласна съм  Joy Те ще си имат свой купон на рожденния ден така че  Simple Smile

# 62
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ъм кат не е за дЯцата, що го правим в 15 часа, а? Mr. Green
Бебешор, ако сме на долния етаж в Никото /Ели, ще правиш ли резервация?/ ще сме си само ние и няма да е опушено, пък и в събота следобяд нали се сещаш колко посетители ще има. Аз съм и с двете деца, вие ако щете Laughing
 
Анита, честит имен ден! С гордост да си носиш името и от здраве да не се отървеш!

# 63
  • Мнения: 844
Ами за тези които ще ги водят  Mr. Green Laughing

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, на кой скайп си, че искам да поръчвам нещо от ейвън.
сори за спама, ама ме домързя да отварям лични

# 65
  • Мнения: 236
Честит иман ден,Тути!Да си жива и здрава    bouquet
И мен ме бройте за събота,аз съм с детето,ама то като гледам само Мики и аз ще сме с децата.

# 66
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Предполагам и Ели ще е с Нико, не знам как ще издържи дълго и той без на мама млекцето Grinning Тутти не се обажда, но и тя ще е с деца, ако идва, предполагам само

# 67
  • Мнения: 1 232
Предполагам и Ели ще е с Нико, не знам как ще издържи дълго и той без на мама млекцето Grinning Тутти не се обажда, но и тя ще е с деца, ако идва, предполагам само
Grinningаз като пресаташе да кажа ,че тутка ще идва и ще е с двете госпожици аз самос голямата вероятно

# 68
  • Мнения: 3 360
Хехехее,правилно Grinning-и с двете ще съм!
Момичета,благодаря за хубавите пожелания!С малко закъснение да почерпя и да бягам на работа Close...Ще се видим в събота Hug

# 69
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ще им направим ли по една торбичка с лакомства за тържеството? на децата, за възрастните-по една бирка Mr. Green

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте!
Искам да питам някой може ли да ми даде адрес или тел. на д-р Колева или д-р Алексиев.
Много благодаря   bouquet

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 15:54 от Danielaa

# 71
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
Здравейте!
Искам да питам някой може ли да ми даде адрес или тел. на д-р Колева или д-р Алексиев.
Много благодаря   bouquet
аз имам на колева ако искаш
одеве питах в никото,съгласни са засъбота,няма ли резервация тогава,ще им направим торбички разбира се Peace

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
д-р Алексиев 0896853453

# 73
  • Мнения: 236
ще им направим ли по една торбичка с лакомства за тържеството? на децата, за възрастните-по една бирка Mr. Green
Ай,добре че казахте,мойто щеше да си остане без торбичка JoyАми кажете-всеки по избор или нещо имате в предвид.

# 74
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами най-добре ще е да са еднакви,  щото нали се сещате какво ще стане, искам това, искам онова. Може да погледнем от някъде да вземем готови, само трябва да се уточни точната бройка.

Общи условия

Активация на акаунт