Край с цигарите! - тема 6

  • 17 387
  • 450
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 248
Браво на съпружието.  Laughing  Ние вече направихме 3 инсеминации, от третата Ще има реzултат след 1 седмица.  Rolling Eyes

Миле Praynig Praynig Praynig

# 436
  • Мнения: 382
Миле Praynig Praynig Praynig Hug
Тонитка недей да 4ете6 прекалено, всеки слу4ай си е индивидуален. При мен така и не разбраха за6то всеки път ми действаха разли4но лекарствата. Важното е да има резултат накрая. И да не вземе6 да се на6а6ка6 от толкова инфо. Heart Eyes Аз статии нямам, ама съм цял дневник, ако иска6 питай. Как я кара6 с цигарките?

За Стелито и миризливките не питам, ама поне смени аватара.  bouquet
Стели ни6то не разказва6 за Ния. Crossing Arms
Мълнийка как си ду6ице?преди поне си излива6е което ти тежи. Hug

# 437
  • Мнения: 1 226
Яниииииии още ли си тук слънце? Паола не иска да излиза, а?  Joy Joy Joy Joy Joy

Миле силно гуш и стиснати палци и от мен.  Praynig

Тони не се вкарвай във филми. Стига чете. Господ си знае работата. Виж ме мен. Да не се повтарям. 8 години лекувах някакъв мистериозен стерилитет. Какъв ад беше - няма да ти казвам, и накрая Ния си дойде сама.  Peace

Ния е добре Яни. Мерси, че питаш. Само дето баща и ни заряза, заради друга, но това е друга тема. Затова е тоз аватар.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Преживях го. Сега се опитвам да подредя живота си отново.  Peace

Светкавицо драсни някой ред бе. Моля те.  Hug

# 438
  • София
  • Мнения: 1 311
Браво на съпружието.  Laughing  Ние вече направихме 3 инсеминации, от третата Ще има реzултат след 1 седмица.  Rolling Eyes
Пожелавам ви хубави резултати!  baby_neutral

# 439
  • Мнения: 1 248

Тонитка  Аз статии нямам, ама съм цял дневник, ако иска6 питай.
Не кани, че да не съжаляваш Joy
Не се шашкам, но имам доста недоизяснени въпросчета newsm78 Трябва да съм подготвена, няма как. Mr. Green
Ти няма ли да ходиш на доки...докога ще я чакат Паула, казаха ли нещо по въпроса?

Стелче, не те заслужава този твоя. #2gunfire Гледай да излизаш, да си сред хора, няма лесно, но времето оправя всичко Praynig
И ако почувстваш нужда от прегръдка, ние сме насреща, нали знаеш? Hug Hug Hug

# 440
  • София
  • Мнения: 1 311
Стели  Hug  Hug  Hug не се тревожи всичко ще се нареди!  newsm51

# 441
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет , ей ме на появявам се !
То аз изтърках темата от отваряне да проверявам как е Яни , пък тя Паолита бебита май е решила да ни опъва нервите аааа...  Laughing Heart Eyes Hug

Малеее...аз не смея да се изливам щото от лошо по - по най- лошо , пък за сетен път се убеждавам , че имало и  по...Стелка - обичам те ! Нямам думи и не проумявам такова поведение...освен да въздъхна , кво ли мога да направя....Ти си атрактивна жена , ще си намериш влака или пътника както дойде - вярвам го и ти го желая от сърце !
И като се стопли почвай да ни изреждаш с Ния на гости , все от нейде ще изкокне Заек ....да Го гръмнем!!!!  #2gunfire  Joy

Аз не се чувствам ОК , макар и нищо да ми няма реално , освен , че поради загуба на скъп човек не мога да спя , мъка ми е . Прегледа в събота не донесе нищо добро като инфо. За капак съм гладна и измъчвана от тестени видения.Работа - нерви , вкъщи - ступор и безвремие + безпаричие , което ме държи в напрежение и стрес....повече да се обяснявам едвали има нужда , бях решила да не ви обременявам , ама като питате ...

Имам огромно желание да попътувам към непознати места , с екзотични пейзажи и чужда реч ...скромна съм и Истанбул ще ми дойде ОК за 3-4дни , но за сега е само мечта....ще видим...

Внимавайте , пазете се  и помнете , че вие сте ми скъпи и държа да се видим все някога ! Обичкам ви ! Не пуша , мерака постепенно отшумя , надявам се , че и при мъжо е така - не съм го надушкала  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 4 700
Стели, нямам думи.  Sad Не те е zаслужил тоzи мъж. Не раzбирам как е въzможно да постъпи така след като сте преминали преz толкова много перипетии и след като си го дарила с такава принцеса. ПрегръЩам те силно и се надявам много скоро да оставиШ всички лоШи спомени zад гърба си и да намериШ мъж, които да ви цени теб и малката Ния.  Hug

Светкавичке, съжалявам и zа случваЩото се с вас. За пореден път се убеждавам колко е несправедлив животът понякога.  Hug

# 443
  • Мнения: 1 226
Миле имам най-ценното. То ми стига  Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 382
Стели не мога да повярвам, тея мъже не заслужават зна4и... Hug
Мълнийка Heart Eyes

Ние сме си на съ6тото дередже.  bouquet

# 445
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 #Crazy #Crazy #Crazy Crazy Crazy Crazy
Яни кво става пиле , ко туй чудууууууу ....изпренадахме се ....тия хиспански дохтори май един термин не могат да познаят.....
Гуши-муши , цун-мляс - Дръж съъъъъъъъ  Heart Eyes Hug  bouquet

# 446
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен. От много време не бях писала и направо може да ми се скарата. Благодарения на Грация ви пиша сега.
Искам първо да се похваля че съм бременна в 5г.с и че вече не пуша цигари. Както си бях казала още отдавна.
Чета ви от време на време и забелязвам някой лоши неща. По точно неприятни.
Стели съжалявам че така е станало. Но живота не свърша той като си е заминал. Ние сме за това тук за да се подкрепяме една друга. Hug

# 447
  • Мнения: 1 226
bilyana44   поздравления миличка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 448
  • Мнения: 36
Здравейте! Искам и аз да се включа! Харесва ми темичката ви. Ето малко и за мен.
Пуша от 15-16 годишна, сега съм на 28, по кутия на ден. Напоследък съм ги намалила на половин кутия, а съвсем напоследък /последната седмица/ нещо ми се гадеше и стигнах до 3-4 на ден!!! Което за мен е супер постижение, тъй като досега никога не съм ги спирала освен за един месец преди 2 години когато бях бременна, но имах мисед и после пак пропуших Sad Сега съм твърдо решена да ги спра, особено след като прочетох, че има връзка и с TSH, което е малко високо при мен - около 4. По принцип знам колко са вредни, но когато прочетеш черно на бяло някакви факти и имаш подкрепа от хора които са ги спрели си е по-друго Simple Smile
Възхищавам се на хората, които са ги спрели от раз... аз май не мога така... Вие как го правите?!!?

# 449
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
jojinko - с инат и воля мила , няма друг начин ...Искати се да запалиш , но стискаш зъбки , почерпваш се с нещо , за да си отвлечеш вниманието и така....после се бориш с няколко кг в повече , но това е отмъщението на наркотика .

Билянче
- ти ми връщаш вярата , че има шанс , каквото и да става - има шанс ! Благодаря ти душко , нямаш представа как ми действа новината ти ! Целувам те , пази се ! Честито !  Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт