ByNowFromUsa.com ??

  • 4 864
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Има ли някой, който вече си е поръчал нещо и е пристигнало???

# 16
  • Мнения: 63
Последно е само 10%, на сайта им обаче като търсих не е отразено. Аз понеже се записах за техния бюлетин (дадох си мейл-а) и за тази промоция ме уведомиха на пощата. Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Интересна тема, записвам се да поогледам. Simple Smile

# 18
az gi popitah ... 10 % e komisionnata bez minimuymi ve4e ... Sounds good Simple SmileSimple SmileSimple Smile bowuu

# 19
  • Мнения: 177
Аз пък им изпратих запитване, първо за няколко продукта от amazon.com. Казаха, че сумата е много малка и с доставката щяло да излезе много скъпо. После добавих още няколко от други сайтове и досега никаква крайна сума. Няколко пъти ми отговориха като ми обясниха, че от amazon.com, по - добре да не поръчвам, че имали 8usd за артикул доставка. Предложиха ми други сайтове, но в тях нямаше нищо от това, което ми трябва. Помолих ги за крайна цена, въпреки сумата за доставка и до там.
Нещо ми се струва, че не им се занимава с по-малки суми...

# 20
v kraina smetka nqkoi pory4a li i polu4i li ne6to i ako da kolko izleze dostavkata?

# 21
  • Мнения: 522
Да погледна

# 22
  • Мнения: 0
Az sam si porachvala ot Buynowfromusa i sam super dovolna. Naistina vzimat 10% komisionna bez minimalni 30$. Az si porachah palto ot VS i se kombinirahme s edna priyatelka, koyato si vze 2 chifta botushi. Vzeha ni $36 za dostavka do BG, koeto e super i otdelno komisionnata 10%. Paltoto mi izleze s vsi4ko 180lv Simple Smile Sashtoto palto go imashe v edin BG sait, koito predlaga neshta na VS i struvasha 300lv. Shte si poracham pak, samo chakam da zapochnat golemite USA namaleniata yanuari i shte se vazpolzvam  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт