Изследване на кръвта за стафилококи в Анаста или някъде другаде?

  • 51 800
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
Съжалявам за откровенния негативизъм по отношение на лаборатория АНАСТА. Това което ще споделя се случи преди 18 години, когато синът ми беше на 4 години. Тогава започнаха да му излизат пъпки по главата, като циреи. Едната точно мине и излезе длуга. В поликлиниката не мажаха да му помогнат, като заявиха тогава, че сигурно се е замърсил и затова излизат тези пъпки Тога съвсем случайно, един лекар, колега на мъжа ми го видя и сподели,че и неговото дете имало същият проблем и много бързо са го ликвидирали точно в АНАСТА. Веднага заведох сина си и след проведеното лечение НАИСТИНА ПРОБЛЕМЪТ БЕШЕ РЕШЕН. Вярно, че това беше по тоталитарно време.Сега сигурно нещата са се променили и да има няквава комерсиализация, но нима цялото ни здравеопазване вече не е комерсиализирано? Нима днес не те гледат първо в ръцете, когато влезеш при догкора? Има и друго нещо. Няма универсални лекарства. Всяко лекарство действа индивидуално и по различен начин на всеки човек. Така, че не обобщавайте , ако на вас не са ви помогнали в АНАСТА.

# 16
Проблемът е много сериозен. Точно преди да отворя темата потърсих в няколко лаборатории колко ще ми струва изследване за стафилококи. Бях удивен, че в Цибалаб и в още две лаборатории няма изследване, което да съответства на това което търся. Та така попаднах на темата. Имам стафилококи от може би 15 години, като ги открих чрез посявка на секрет - но не знам откъде идват тези гадове. И само мога да ви кажа, че за мен лично традиционното лечение точно нищо не ми помогна. Освен че се натъпках с антибиотици с нулев успех. След това (може би 2000 г.) се обърнах към Анаста. Значи мен лично не ме излекуваха, но имаше подобрение състоящо се в намаляване драстично на пъпките по лицето. Болката от препарата, който вкарват е нищо и всеки ще я изтърпи въпроса е да помогне. Като цяло мога само да ви споделя опита който вече имам от над 15 години:
- почистване на лицето всеки ден след като се приберете със салицилов спирт или розова вода е напълно задължително иначе нещата стават още по - зле
- яденето на няколко ябълки на ден намаляват пъпките. Много странно обаче единственото ми обеснение беше, че съдържат пектин. За съжаление ябълки не обичам и почти не ям въпреки, че изсушава пъпките за два дена.
- пиене на пектин купен от аптеката - така замених яденето на ябълки и резултатът в моя случай също е удивителен. Като взема две лъжици пектин в кисело мляко и след два дена всички пъпки завехват и нови не се поевяват известно време. Проблемът е, че малко е гадно на вкус но има много добър ефект.
- всяка сутрин пия ленено олио или студено пресован зехтин и това също ми помага.
Нямам обеснение за това как ми помагат тези неща но при мен лично действа до известна степен. Обаче тия гадове не може цял живот да си живеят в мен и да не мога да  ги премахна веднъж завинаги. В XXI век живеем и да няма лек за някакви си стафилококи е странно , но е факт. Та според мен Анаста комбинирано с пектин или други естествени препарати може да помогнат.

# 17
  • Мнения: 1 726

Mr. N, ne mi se pishat golemi otgovori. Ne sum nito protiv nito sreshtu ANASTA, obache sum Doktorant po genetika v USA i mi stana mnogo interesno za tozi spor koito se vodi na nqkolko foruma, i vijdam che se izkazvash dosta po temata s golemi mneniq.

Az moga da ti kaja che mi otne tochno 2 chasa da razycha cqlata rabota za ANASTA i kakvo tochno e, i kak se pravi, i DA OTKRIQ ORIGINALNITE JURNALI PUBLIKUVANI koito pokazvat kak deistva i kakvo stava. Namerih originalniq RUSKI jurnal ot 1965 godina , sushto taka ABSOLYUTNO IDENTINCHNA terapiq ima i v USA no ne e udobrena a vse oshte se izuchava. IMAM PUBLUKVANI NAYCHNI JURNALI PO TEMATA.

Za samite hora koito rabotqt tam ne sum siguren dali sa izmamnici ili ne NO TERAPIQ TAKVA IMA!!!! I DA TI KAJA NE E "Imunoglobulna terapiq" i drygi tam podsilvaniq. Chisto i prosto injektirat Staph TOXIN i t.n. SUshto titer-a za koito govorqt e chisto i prosto nivoto na Anti-Hemolizinovite antitela koito prosto izmervat nivoto na toxina.

Interesna tema, ne garantiram dali deistva ili ne iskah prosto da kaja CHE KATO TERPAIQ TOVA NESHTO GO IMA I SE IZYCHAVA V USA no ne e dostignalo Ydobrenieto na FDA i t.n.

Pishi mi na skype: kalinusa i shte ti pratq jurnalite zashtoto temata e interesna.


Да, от години по света се правят опити за създаване на ваксини, автоваксини за стафилококи, но аз също не знам в момента да има официално одобрени такива методики или терапии. Т.е. моята информация е, че все още нещата са в сферата на опити и проучвания.
За Анста зная, че се опитват да правят автоваксини, но нямат доказан лечебен ефект.По-скоро може да се докаже, че това което правят няма терапевтичен ефект.

# 18
... Точно преди да отворя темата потърсих в няколко лаборатории колко ще ми струва изследване за стафилококи. Бях удивен, че в Цибалаб и в още две лаборатории няма изследване, което да съответства на това което търся. Та така попаднах на темата. Имам стафилококи от може би 15 години, като ги открих чрез посявка на секрет - но не знам откъде идват тези гадове. И само мога да ви кажа, че за мен лично традиционното лечение точно нищо не ми помогна. Освен че се натъпках с антибиотици с нулев успех.
....
правилно не сте намерили изследване от сорта на 'титър антитела към стафилококова инфекция', защото няма по принцип, точно за това става въпрос, престъпното поведение на АНАСТА започва с това - менте изследване за 10лв!!!
Въобще никакво изследване най-вероятно не правят, защото никой по света не купува техника само за 1 серологичен тест! Можете да пратите полиция и медии да покажат как фабрикуват измислени резултати, как на един пациент казват референтна стойност под 1 а на друг референтна стойност над 15 !?!?!
Вероятно химикала за мускулно приложение действа при някои пациенти положително срещу способността на стафилококите да се натрупват и така да намаляват пъпките, но не казвайте че бебе или имунокомпрометиран възрастен в септичен шок ще бъде излекуван от тази менте лаборатория.
Ако нямате стафилококи, то след посещение на АНАСТА гарантирано ще проимате! Това им е целта, да си заразят клиентелата за да пробутат повече препарат, който препарат вече споделиха пациенти че ги е съсипал.

И аз дълго не вярвах .. бях резервирана, приех на доверие от една ревматоложка препоръката да посетя анаста, отидох, боднаха ме и ужасно съжалявам че допуснах да ме бодат.

Вче се доверявам само на лицензирани лаборатории, като цибалаб и НЦЗПБ -  националният център по заразни и паразитни болести.

Повече без коментар от мен, оставям правото на всеки сам да решава колко му е рисковано да се боде когато и където си иска.

# 19
....
Имам стафилококи от може би 15 години, като ги открих чрез посявка на секрет - но не знам откъде идват тези гадове. И само мога да ви кажа, че за мен лично традиционното лечение точно нищо не ми помогна. Освен че се натъпках с антибиотици с нулев успех.
....

а 'посявката на секрет' откъде ви е, като правите изложение е логично да уточните(от пъпките или от нос/гърло .. еякулат????), и кой вид стафилококи.
кои антибиотици сте ползвали?
Тук някои от потребителките майки, казаха че са се излекували децата им с антибиотик - стафиломицин, но го нямало в БГ. В другите европейски страни лекарите са гледали като застреляни като им кажат какво псевдо лечение им е предоставяно в БГ.
Значи може би и вие може да си потърсите информация консултация с лекар, как да си набавите стафиломицин от чужбина и дали е приложим и необходим при вашите стафилококови пъпки.

# 20
hm, ima hora plateni da pishat ,kakto loshi taka i hubavi nesta za lekarstva i laboratorii. medicinskite predstaviteli plastat za tova.
Ne znam tuk koi kakav e...
az si napravih izledvaneto v anasta zaradi gnoini papki.Chaka rezultata i da vidia kakavo ste kazat i ste pisha pak.

# 21
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Брат ми също има стафилококова инфекция,откриха му я преди 2 седмици.Днес след поредните изследвания лек.лекар го е посъветвал да отиде в тази клиника Анаста.
Четейки коментарите съм леко объркана.

# 22
  • Мнения: 0
zdraweite pro4etoh kakkwo ste pisali wyw foruma. Predi 8godini i az biah sys stafilokokos aures infekcia.1godina po le4enia,doktori,kliniki sym hodilaa i nishto.Na edna poznata maika i me prati w Anastata kydeto nawremeto i tia i dyshteria sa bili s takiwa infekcii i tam im bili pomognali.Dosta lekari gi otrekoha ,no i mnogo gi podkrepiha.otidoh s nedowerie, zanesoh wsichki izsledwania ,recepti i tn.izlushaha me wzeha mi tityr i tn. Triabwashe da byda podlojena na injekcionno le4enie -da bolezneni sa ,iztrypwa ti rykata i tn.3godini mi beshe dori jenata ne garantirashe na maika che moga da se oprawia napylno. Biah mnogo zle zaradi antibioticite koito predi towa mi biaha dawali.
Oswen injekciite imashe i drugi neshta da se prawiat, da se pie 4ai ot kopriwa, sok ot morkowi po polowin lityr na den, ehinacea i tn.
Hora w Anasta mi pomognaha za koeto im blagodaria. Dori raboteh na Slyn4ew briag koogato po4naha pak gnoini pypki da mi izlizat wednaga im se obadih i te mi pratiha waksinite.
Lekarkata koyato raboti tam predi e bila w institutapo infekcioznii parazitni bolesti. Sega w Anastata dori ot cial swiat izprashtat ot zawodite mesa i drugi produkti za izsledwane za stafilokokowa infekcia. Lekarkata dori hodi i do Francia na seminarii da 4ete lekci za le4enieto na tozi wid infekcia. towa beshe predi 8godini sega neznam dali sa syshtite lekari ,no togawa mi pomognaha i na drugi hora syshto. Ne misla che sa izmamnici.
Dori pomnia che togawa mi dade hap4eta za glisti biaha 3 na broi.ne pomnia dali po 1na sedmica ili neshto takowa. obiasni mi che tezi hap4eta prawiat shok na imuniteta ili s dwe dumi restartirat ako toi e mnogo spadnal za da moje da se powlia e ot  le4enieto.no sym ubedena che ne s wsichki gi lekuwa po edin i syshti na4in. Imashe i mnogo bebeta zashtoto se zaraziawash w rodilnoto a te 4rez kyrmeneto maikata ta se nalagashe i mama i bebeto da lekuwa. Stafilokoki ima nawsiakyde wyw wsiaka edna bolnica po stenite, w hranata moje da e zarazena, wodata i dr. Dori za towa se kazwa che pyrjolite koito obi4ame da yadem triabwa da sa dobre izpe4eni a ne alangle(s kryw) zashtoto kriat riskowi zarazi.
Syshto taka Anasta niamat samo tityr na krywta da izsledwat imat i sekreti na men sa mi wzimali ot noso-glytka pri tiah.
Uspeh i ne slushaite za tiah che sa izmamnici.

# 23
  • Мнения: 0
Muhe- wyprosnata lekarka nawremeto e bila w  националният център по заразни и паразитни болести. na koito ti se doweriawash. poznatata koyato me prati pri neya se e lekuwala to4no tam pri tazi lekarka.Niamashe ei telefona za towa maika zwyna w centyra i te i dadoha neinite kordinati.
A ti da ne bi we4e da si se probwal da se lukawash tam i za towa da si s towa nesimisti4no nastroenie. da ti kaja te ne zalygwat i ne obeshtawat na horata dali shte gi oprawiat naprotiw na men kazaha taka - ne moga nishto da kaza i ot sega da kaja za rezultata na le4enieto shte naprawim wsichko wyzmojno zawisia i tia kak shte se powliae. Da 3godini beshe le4enieto no da chukam na dyrwo s efekt.A predi towa kato ima 1godina le4enie samo s antibiotici edin sled drug edin sled drug a stafilokoka raste i raste i nikoi nishto neznae edin profesor w BMA dori otwaria knigite da chete pred men i da se chudi kakwo e shto e.

# 24
  • Мнения: 478
стафилококи се изследват с:
1.)  обикновенна микробиологична посявка във всяка микробиологична лаборатория само и единствено от СЕКРЕТ например: гърлен секрет/ храчка, носен, ушен, раневи секрет, уретрален / простатен, гинекологичен., цена между 7-30лв.
2.) чрез ДНК - PCR анализ за метилицин резистентни стафилококи www.cibalab.com цена 22.30лв

Важно е както при всяка микробиологична посявка, секрета да се вземе от медицинско лице - лекар или лаборант, за да бъде годен, секрета трябва да се занесе в лаборатория възможно най-бързо под 2 часа, например от гърло се взема рано сутрин без да сте си мили уста нито зъби нито консумирали напитки/храна, отивате направо в кварталната ви лаборатория.


В кръвта за да се разпространят стафилококи трябва да има сериозно заболяване и тогава се нарича "септичен шок"с 40 градуса температура, щом си пишем във форум значи не сте в септичен шок. Сепсис може да се случи да речем при хора с подтисната имунна с-ма в следствие на противоракови терапии, кортикостероидни терапии, вроден синдром на имунен дефицит,  съдово заболяване .. т.н.

Били сме в Анаста, мизерията е тотална, откъм сграда .. откъм хигиена на венепункцията на изследването им, откъм лиценз и правоспособност, откъм референтни стойности на изследването им ... т.н.

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 01:07 от n

# 25
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Били сме в Анаста, мизерията е тотална, откъм сграда .. откъм хигиена на венепункцията на изследването им, откъм лиценз и правоспособност, откъм референтни стойности на изследването им ... т.н.

Към цитата ще добавя и това, че ако пътувате с градския транспорт ще я откриете, ама друг път.
Д-р Петрова си прави експерименти със своята ваксина върху няколкомесечното ми бебе. Резултат 0.  Такива колонии от стафилококи се образуваха следствие на ваксината й, че зарязахме прочутата докторка.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте ! Не бих искала да отварям стара тема , но съм длъжна да споделя, че в АНАСТА има резултати! При проведено лечение придружено със съответните изследвания , резултатът беше повече от хубав ! Преди да открия АНАСТА се мина през какви ли не светила от родната медицина, направени бяха и три операции – абсолютно излишни – докато все пак ни препратиха в АНАСТА , където само с инжекции се избегнаха още поне три безсмислени операции! Не се колебайте , който има проблем със стафилококовата гад , обърнете се към АНАСТА - резултатът ще ви удовлетвори!

# 27
  • sofia
  • Мнения: 786
чудих се дали да ходя да проверя какво правят в анаста, но звъннах на един приятел и каза че според него е измама това там - той дълги години имаше пъпки и червен нос, ходил в анаста и оттам му направили стафилококов титър или както се казва, но на ваксина не се подложил. След време си направил изследване на секрета от пъките и открил, че това е съвсем друга бактерия. Взел си правилното лекарство и приключил, но каза че който има проблеми с стафилококите, най-добре е да започне лечението на Севченко, което става и за деца и за всякакви и имало страхотни резултати. давам линк: http://www.nvshevchenko.ru/en/

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Е какви операции налага инфекцията със стафилококи? На дъщеря ми един път само разцепиха сляп цирей и сложиха дрен.

# 29
  • Мнения: 109
Искам да споделя какво се случи с моя позната.

2008-ма си прави изследвания за болно гърло във великата Самостоятелна медико-диагностична лаборатория "Анаста" ООД - http://www.bgmedicine.info/bolniciv.php?key=100

Там с й предписали лечение, което може да се види от листовката тук - http://vaksinite.info/ANASTA-text.pdf

"Лечението" е включвало едногодишен прием на тази ваксина, в която съдържанието на тиомерсал е повече от два пъти повече от това във тетадиф

Като  резултатът от това, тази жена (на 28 е в момента) е получила супер сериозна интоксикация със живак и в момента тя има нарушен стомах - ходи по 4-5 пъти на ден по голяма нужда.
Освен това тя е на път да загуби работата си (певица е), тъй като страда от постоянна болка в гърлото и не спиращи секрети и отхрачвания...
+ постоянна умора, признаци на анорексия, невъзможност от поглъщане на храна и още и още...

Общи условия

Активация на акаунт