операция от дискова херния - 3

  • 55 613
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
По-назад в старата тема писах за себе си. Сега ви пожелавам дано оздравявате повече! Да, имам дискова херния /или поне така казаха!/ бях планирана за операция но един доктор успя да ме спаси. Пожелавам го всекиму! А вие вижте това:
http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=42&t=9533

# 16
  • Мнения: 52
По-назад в старата тема писах за себе си. Сега ви пожелавам дано оздравявате повече! Да, имам дискова херния /или поне така казаха!/ бях планирана за операция но един доктор успя да ме спаси. Пожелавам го всекиму! А вие вижте това:
http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=42&t=9533

Който има желание ще отиде при  доктора за който пишеш, достатъ4но се изписа за него в последните дни. Най ве4е от него самия.

Няма нужда от пове4е зарибяване.

# 17
  • Мнения: 661
Дайте идея от къде да намеря боров терпентин ? Прочетох в книгата на Мермерски , че ако си наложиш на краката терпентин и топял шипове където и да имаш . Не съм тесногръда ,че да отричам нетрадиционната медицина и затова искам да пробвам  Hug

Фей ,

Много винце пиете бе , мила Simple Smile Няма лошо , ама  след време  да не ви подейства обратно . БАрем го разреждайте с лимонадка Simple Smile А на мен ми се пие тъмна бира "Столично " , ама като няма по магазините , ще си отворя Туламордю-ту хахаха . Ей , на - отивам . Времееее ееее . НАздравеее на всички . ПОвече настроение , по - малко болка !
Оф , първо ще украся елхата Simple Smile Тия празници дето идват , са ми стихията . Сега като се развихря ухаааа .
мартом , къде се скри ? Мигни само , да разберем ,че си добре .

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 19:04 от elpidaelpida

# 18
  • Мнения: 803


За тези упражнения, където говорите, ако са от 60-та стр. на предишната тема, нещо не ми излизат.

Фей, като отвориш линка се получава празна страница. Просто с плъзгача вдясно премини надолу.
изпращам пак линка.

http://www.compass-bg.net/gimnastika/

# 19
  • Мнения: 803

мартом , къде се скри ? Мигни само , да разберем ,че си добре .

Не само мартом, Ванилия, и ти къде си? Как е болния? Пък и другите от форума, които ни зарязаха.

Всъщност, Елпи, може би не им е интересно на хората да се товарят с нашите проблеми ако са забравили вече болките. Дай боже да е така. Да не им се сърдиме.
Боров терпентин не е ли препарат, който има в болничните лаборатории? Аз ще питам химиците.

# 20
  • Мнения: 898
Дайте идея от къде да намеря боров терпентин ? Прочетох в книгата на Мермерски , че ако си наложиш на краката терпентин и топял шипове където и да имаш . Не съм тесногръда ,че да отричам нетрадиционната медицина и затова искам да пробвам  Hug


Налага се на краката, а се топят шиповете на гръбнака така ли?
Трябва да се поразровя в книгата и аз я имам да видя за какво става въпрос.

# 21
  • Мнения: 62
Здравейте,
и аз да се разпиша в новата тема. Рядко успявам да влизам, но следя мненията.

Както бях споделила преди време се организирах и отидох на санаториум в Павел Баня. Честно казано още чакам ефекта .... Дали не седя твърде кратко, че да ми подейства лечението - само 7 дни?

# 22
  • Мнения: 2 740
 ОК,
благодаря отворих ги както си обяснила.

Елпида,
  по въпроса за винцето........ ами с какъвто се събереш Laughing.
Приятел на мъжа ми се занимава с  отглеждане на лозя,  и така , от дегустатор, веднъж на Каберне, после Мерло, достигнах до....както се пееше в една песен  " най - истинското вино нарича се Мавруд" Grinning   

# 23
  • Мнения: 234
Та кой каза- наздраве,дружина! Като в тотото- с малки суми,но редовно!Мавруда е най-българското вино,макар да предпочитам мерлото! Един ден,дай Боже ще си взема къща на село с 2 декара лозе- мерло или ако става мавруд!Ще си взема и една голяма мотика и ......ще си я лакирам и окача в хола,над камината! Joy Joy JoyИ ще си платя на някой да го копае..... пък аз ще си седя на верандата и ще му се радвам!!!Не звучи зле,нали? Joy Joy JoyНаздраве!!!
       

# 24
  • Мнения: 803
Ох, дзупо, не се бях смяла така от седмици! Браво, а може ли и ние да гледаме как се копа?
Ха, наздраве!

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 21:36 от OK

# 25
  • Мнения: 661
Ще садим лозите на 3 метра разстояние , за да може да минава трактор и да оре  JoyНема да го копаме .

# 26
  • Мнения: 234
Е, така му се губи чара, а и ще трябва да закръглям двора на 4-5 декара.Нека сме по-скромни и се считайте поканени за мачкането на гроздето-на босо и на голо! Joy Мезето и пиенето от мен-от вас-хорото! Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 2 020
Ихааа, супер план! Само ако може да е по-скоро, докато сме още млади и хубави и не много прегънати от дисковата херния!  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 669
Дзупо ,като прочетох за лозето ме напуши смях,но после видях,че друг ще го копае.Сега съм леко понадупена и крива  мога да се "подпирам "на мотика.Аз см регистриран зем.производител-копаенето ще ми бъде хоби.Макар,че може би ще се чудя от къде да хвана мотиката.Като оня виц,дето една жена се правила на гражданка и не знаела какво е това като я насъпила  и рекла"Да опустее тая мотика,кой я устави тука"

# 29
  • Мнения: 803
А може ли аз да ви сервирам кафенцето докато гледаме как младите изпотени мъже копаят! Ще е супер! И представете си един хував слънчев ден, причките пеят, цветята миришат, уискито е старо...

Общи условия

Активация на акаунт