Декупаж - 24

  • 54 887
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 698
Зайка байка, страхотни неща си показала. Отдавна търся брокат на прах, но не намирам. Ти от къде си купуваш.
Амейче, каква е тази красота, дето си показала. Много ефектно и много красиво. Снега  какво е?

Имам едно въпросче към момичетата, ползващи изпичащия медиум на Марабу - На колко градуса и за колко време печете?
Аз имам от снощи още няколко чинийки:
от тук http://mimesg.multiply.com/photos/album/27/decopage#75 и до края

# 226
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дадуся, полукьлбото е дьрвена плоскост, в която сьм пробила 10 дупки 3а лампичките....иначе е декоукраса 3а про3орец.... всичко е салфетка, допьлнена с малко и3куствен сняг на Марабу и малко брокат....

благодаря 3а милите думи   bouquet Hug Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 167
Зайка Байка - Прекрасни неща!
Амей- продсто нямам думи. Перфекто хрумване и изпълнение!!!
Някъде в руските сайтове за рисуване бях виждала нещо подобно  но направено върху дървена рамка опънат паус и върху него декупаж или рисувано с туш имаше и двата варианта показани. и зад рамката свещички. получаваше се нещо като театър на сенките.

# 228
  • Мнения: 307
Ей момичета, много се радвам че ви харесват нещата ми. Това са моите първи опити   Crazy Embarassed. Направо ми давате стимул да продължавам.

Броката го купих от Слънчоглед.
Знаете ли от къде да си намеря трансферен медиум?

# 229
  • Мнения: 0
Момичета,здравейте!!!
Крис, малко късничко,но от все сърце ти пожелавам, здраве късмет,много положителни емоции и времето за хоби.

Момичета, невероятно красиви неща сте направили и за тази Коледа, както винаги имате много идеи и прекрасно изпълнение от мен аплодисменти и  bouquet  bouquet  bouquet.

Все нямах време да пиша, но ви четях и се наслаждавах на красотии които правите.....Днес дойдох съвсем съзнателно, щото имам да благодаря едно много мило момиче с голямо сърце .Мираж, миличка, нашето "Сдружение Подай ръка -Видин", всички момичета до една, ти благодарим от все сърце за жеста който си направила към нас и най вече към каузата  за която работим.Твоите златни ръчички успяха да зарадват хора с красиви сувенири, а  пари ,които  сме изкарали от продажба на  тези сувенири ще зарадват деца от дома.С тези пари ще бъдат закупени необходими неща за тях и от твоето име ще им бъдат предадени. Мерси!!!!!  bouquet.
Ако някой иска да види тези красотии може да ги види тук..http://www.podairuka.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=79 много се извинявам  за обърнати бутилки, ще ги редактирам утре сорриии...

# 230
  • Мнения: 0
И бях обещала да покажа новите си огледала в салона, но все това пусто време...


# 231
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Момичета, от мноооооооого отдавна не съм писала, но ви следя. Аз съм изпаднала в творческа дупка от многото подготовки за тържества в детската градина, но се радвам на новите попълнения,който се справят блестящо.
Зайка байка, поздравления за нещата, много нежно и фино направени.
dyffi, добро хрумване да си декорираш салона.
mimes, от чинийките ти лъха предпразнично настроение.
КЪдричке, личи си че си от старата школа, винаги ти хрумват нови и нестандартни идеи. И аз имам едно пакетче от носната кърпичка,която си използвала. От Гърция са ми. Ако някой иска имам 5 за размяна.
Ккаатт/b], невероятни икони. Аз също обмислям да се пробвам и да направя някоя икона, но още не се решавам.
Уна, развесели ме твоя комплект, в положителен смисъл.
МИрена, престраши се и на нещо по-голямо, много добри първи опити   bouquet
Амей, тази Коледна украса е невероятна. Прекрасно хрумване, което ще ползваш всяка година.

# 232
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Забравих да ви се похваля, защото тук във форума има хора, с които се познаваме задочно близо две години и не мога да не споделя с тях.
Миналата седмица бях на екскурзия в Гърция с моя приятел и там пред пълен рейс екскурзиянти ми падна на колене и ми предложи годежен пръстен. Още не мога да се опомня от еуфорията и тръпката, която изпитах. Аз приех естествено.

# 233
  • Мнения: 1 698
Валъри, честито. Страхотно предложение, много щастие и любов ви пожелавам.  bouquet

Мерси за милите думи за чинийките ми. Hug

# 234
  • Мнения: 167
 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51
браво на момчето , че е събрало смелост ,защото са малко тези които се осмеляват да предложет пред публика,желая ви много любов и сбъднати мечти! ЧЕСТИТООООО и  ГОРЧИВООО!

# 235
  • Мнения: 21
Valary,честито! newsm51
Да създадете едно здраво и обичащо се семейство!
Нека имате още много хубави моменти заедно!

А аз да ви покажа следващата си стъпка....(до края)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=317779&pid=9509212

# 236
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Валарииииииии, страхотна новина!!!  Hug Хайде, Честито!  Hug Много смела постъпка е предприел годеникът ти! Браво на него! Поздрави го от мен! Мислите ли вече за сватбата?  Wink
Благодаря на всички за милите думи около последното ми творение!   Hug
В момента нямам време, но искам да поздравя момичетата, които споделиха красотите си! Страхотни са!  Hug

# 237
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Чесито на Valary   newsm44 !!! Много се радвам  newsm10 !

# 238
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Чесито, Valary, и от мен   bouquet  bouquet  bouquet
много, много, много щастие ви желая  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   

# 239
  • Мнения: 0
valary , сердечни поздрави и много щастие ти пожелавам....браво на момечто, той много ти обича, за да направи това.....

kadrokosa ,здравей миличка, ти защо толкова далеч избяга от нас...пожелавам ти много късмет и успехи, да се сбъднат всичките ти мечти....аз чак сега разбрах, че може би не сте познали кой съм???

Мирена Д.,много срасиви кутии станаха, това  да не са кутии от бисквити???

Общи условия

Активация на акаунт