Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 191
Мразя ги вече теми, мразя ги.
Поне да вземат да заковат една тема по въпроса.
Който иска ще си търси информация, а на когото му се спори, да си спори там.

# 16
  • малко градче
  • Мнения: 188
Когато бях в предродилна зала с второто  си дете буквално гледах такава операция.Вратата на операционната срещу мен бе през цялото време отворена.Представете си за каква хигиена говорим.През всичките 30мин. на секциото хирурзите и анестезиоложката се караха какви медикаменти да сложат.След това бяха едни велики шамари за събуждане.Момичето викаше,че го боли,а те и крещяха насреща да не се халосва.Естествено тя си беше платила на ръка предварително,но това не попречи да я хокат защо е толкова дебела,защо има алергии,защо има високо кръвно и т.н.Не благодаря.Ако не се налага никога не бих направила секцио.Имам две раждания-едното без никакви болки,а другото с доста силни болки(нормални за раждането).Но ако родя трети път(имам голямо желание), отново ще е нормално.Сестра ми има две операции и знам колко време се мъкнеше като призрак.Много са рядко жени ,възстановили се за 5 дни след секцио.Природата си е определила начина. Ако погледнете писанията на мами,които са в чужбина ще ви направи впечатление,че там са 100% за нормално естествено раждане,с минимална лекарска намеса.

Общи условия

Активация на акаунт