кога ви изневери?

  • 11 542
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не,все още не ми е изневерил, а да и когато избирате "таткото" не забременявайте само защото в главите ви любов=страхотен кекс,че и на мен вече взе да ми се  Sick от заключения,че обезателно не видиш ли всички мъже(свине) кръшкат...когато една жена не знае какво иска ,как да го намери и накрая да го получи,е нормално да си зададе някой и друг малко по-сложен въпрос,а не да обобщава абсурдите на своя живот,че и да ги възприема като вселенски закон според,който няма начин при другите да е различно...дръжте си очите широооооко отворени,казах очите...не краката... ooooh!

# 16
Що пък да нямам доверие, че няма такива дето не изневеряват? И нали точно съм написала какво да отговаряте.
Ще ме стопли това, че в момента съм ядосана на мъжкото съсловие и искам да видя колко от тях са такива гадове, че да изневеряват на жена си точно, когато е бременна. Когато и е най-тежко да ходят да дават ласки другаде и другаде да даряват тази любов, която трябва да дадът на жена си. И аз не бих му отказала секс, ако ми обръща такова внимание, каквото на любовницата. просто не разбирам защо трябва да се старае другаде, а не вкъщи. това, че преди 10 години веднъж ме е спечелил означава ли, че повече не трябва да се старае и да си мисли, че ще получава секс след поредното скъпа изкъпах се, приготви се. Значи за нея може да се старае, а за мен не може.
Не, че нещо просто си разсъждавам да не взема да се побъркам съвсем. Ей тъй да си поговоря с някой.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз се записвам, щото моя ще се окаже един заспал смотльо Wink

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
прочете ли назад темите?
пълно е с такива теми .... нищени, дъвкани .... там мисля бяха обяснявали подробно.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
че повече не трябва да се старае и да си мисли, че ще получава секс след поредното скъпа изкъпах се, приготви се. Значи за нея може да се старае, а за мен не може.
Е, нали се къпе какво толкова му придиряш. Wink
За нея какво толкова прави?

# 20
  • Мнения: 25 620
Сигурно се и бръсне. А може даже и парфюм да си слага, знам ли?

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
анален секс правите ли?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За сетен път се убеждавам, че форумското съсловие е пълно с.........  Twisted Evil
Ох, ще си затворя устата, че ще ме баннат.  
Как пък не ви писна да се правите на интересни у остроумни!?! Омръзнахте вече! Няма да изброявам, сами се разпознавайте!
На момичето му е тежко, криво и самотно. Решило да сподели, да и олекне- какво точно не разбрахте!?!? И доколкото аз разбирам, не я вълнува чак толкова, кой и кога точно си е топнал ...... извън къщи, а да сподели  със сродни души за случващото и се.
Де, засрамете се малко! Тоя форум съвсем се изврати! ooooh!

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вярно че е пълно с извратеняци  #2gunfire
както и със сродни души регистрирани или просто гости .....
да чете назад ...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аман от "ощипани госпожици"  Crossing Arms

вярно че е пълно с извратеняци  #2gunfire
както и със сродни доши регистрирани или просто гости .....
да чете назад ...
Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
вярно че е пълно с извратеняци  #2gunfire
както и със сродни доши регистрирани или просто гости .....
да чете назад ...
Тя не ще да чете назад. Тя иска да си има тема, своя тема и поне там да е главната героиня. Щото в къщи, както описва е в поддържаща роля.
Иска си 5-те минутки слава. Да и ги дадем, не е толкова трудно, малко човещинка и готово! Mr. Green

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ами да разкаже тогава на дълго и широко, как с аим били взаимоотношенията, колко често са правили секс, тя как се е държала с мъжът си .... няма да и вадим  думите с чингел.
ще спретна един анкетен лист за такива теми ....

# 27
прочете ли назад темите?
пълно е с такива теми .... нищени, дъвкани .... там мисля бяха обяснявали подробно.

Да,темите са доста  Sad но на всички ни се иска собствена тема и внимание. Доколкото разбрах в момента си бременна  bouquet мисли повече за бебчето и по-малко за мъжа. И понеже явно имаш нужда от инфо ще ти споделя за мен: нон-стоп секс през цялата бременност-не му пречеше,че съм 30 кг. в повече; родих-свалих 20 веднага, но както писах хванах го още преди 3 месец на детето ooooh! Секс никога не съм отказвала, аз го гонех след раждането, а той се оправдаваше: изморен съм, боли ме глава, схванат съм нещо, тежък ден в службата........... и аз си направих изводите, порових и разбрах, че има друга. Оказа се, че обича разнообразието и външният вид за него не е от голямо значение.

# 28
С профила си няма да влезна. Срам ме е.
ahasver аз знам какво искам и съм му казавала. не е било нужно да гадае. Отдавна сме заедно и спокойно мога да му споделя от какво имам нужда. работата е, че той обикновено обещава и до една седмица забравя за абсолютно всички обещания. Знаех, че някой ден все ще се стигне до тук, ама точно сега ли? Можеше да изчака поне да родя.
 Всички теми прочетох от последните дни. Просто не ми се искаше да ги спамя. Имам нужда да споделя с някой, а няма с кой. Sad Който не иска да не чете и да не пише. на мен ми се пише, той форума е за това. Както и ДиС, тук всяка трета тема е такава.
И да къпе се и се бръсне, ама постарателно откакто се е залюбил другаде. Преди все се налагаше да го подсещам.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
ами да разкаже тогава на дълго и широко, как с аим били взаимоотношенията, колко често са правили секс, тя как се е държала с мъжът си .... няма да и вадим  думите с чингел.
ще спретна един анкетен лист за такива теми ....
Ми кажете и какво се иска от нея, за да приемете темата и нормално. Що не и го казахте, ами я накацахте като лешояди?

П.С. Говоря на теб, но визирам и всички останали.

Общи условия

Активация на акаунт