Гласувайте за Антония Първанова!

  • 2 419
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Аз също гласувам.    bouquet  Дано до догодина нищо не се промени, че много  очи  на надежда са отправени към вас г-жо Първанова. PraynigМоля се за всички . Hug

# 16
  • Мнения: 1 768
Гласувах , и дано госпожо Първанова завършите този проект , дано това не е само предизборен трик , дано помогнете на изстрадалите ни души в борбата за детенце. Peace

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
 Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз гласувах, но признавам, че не съм запозната с конкретния й принос за решаване на   проблемите със стерилитета Embarassed
Тя е единствения политик, който ми е известен и който повдига въпроса за стерилитета в България и да се опитва да прокарва някаква политика за подпомагането на хилядите двойки с проблеми.
Има ли съществен принос в това, че за следващата година ще отделят доста повече пари за ин витро и т.н.???

# 19
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
И аз гласувах, но признавам, че не съм запозната с конкретния й принос за решаване на   проблемите със стерилитета Embarassed
Тя е единствения политик, който ми е известен и който повдига въпроса за стерилитета в България и да се опитва да прокарва някаква политика за подпомагането на хилядите двойки с проблеми.
Има ли съществен принос в това, че за следващата година ще отделят доста повече пари за ин витро и т.н.???
http://politics.actualno.com/news_174018.html
Направи ми голямо впечатление един неин цитат:

Цитат
Никъде в бюджета не са предвидени средства за ин витро програмите, които НДСВ предложи. Не е все едно, колеги, да се дадат 180 лева енергийна помощ или едно дете за цял живот. По всички морални норми, на везните натежава даването на шанс на детски живот, завърши Антония Първанова.
Не знам до колко това е PR, но е факт, че тя дава публичност на проблема.

# 20
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ще се въздържа от гласуване , защото още нищо съществено не е неправила . Като си доведе до успешен край проекта - ще гласувам от всеки възможен компютър .
На политик  не давам аванс , никога вече , стига им толкова - младостта ми мина в аванси !

# 21
  • Мнения: 452
Аз също гласувах! Peace

# 22
  • Мнения: 3 010
И от мен един глас за г-жа Първанова  Peace

# 23
  • Мнения: 1 284
Един глас и от мен Peace

# 24
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И аз дадох моя глас,дано нещо се промени! Praynig

# 25
  • Мнения: 1 715
И аз дадох моя глас,дано нещо се промени! Praynig

 Peace

# 26
  • Мнения: 9 973
даден глас-УСПЕХ!!! Hug

# 27
  • Мнения: 85
И аз дадох своя глас Peace

# 28
  • Мнения: 7 200
Аз също гласувах

# 29
  • Мнения: 2 259
Благодаря за вниманието  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт