~*~ Пловдив ~*~ Ла Лече Лига среща, събота 29 ноември, 10:30 ч.

  • 2 024
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Супер, отсега казвам, че ще водя 1-2 бременни мами  Peace

Сега ми казаха, че 10.01 е работен ден  Rolling Eyes може ли да е на 11.01 примерно Peace

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 12:31 от змейковица

# 16
  • Мнения: 534
И аз искам да дойда ако може ще ми бъде интересно да видя как се провеждат такива срещи и ще ми е от полза защото ние все още се кърмим доста усилено  Simple Smile

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Сега ми казаха, че 10.01 е работен ден  Rolling Eyes може ли да е на 11.01 примерно Peace
Не знам, тук давайте предложения в темите. Не знам каква част от вас работят и това, че 10-ти е работен ден, се отразява Simple Smile
Аз работя, но по-вероятно на 10-ти няма да се трудя, така че за мен съботата е окей.
Ако са повече работещите, може би вариант е събота следобед? Ако е в неделя, ще се слеят две седмици една след друга...

# 18
  • Мнения: 2 132
Аз не работя и ми е все едно  Grinning

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ако е в събота, няма да мога да дойда със сигурност, както и бременните

Ако е проблем изместването на срещата - ще дойдем на следващата на 31-ви  Peace

# 20
  • Мнения: 534
Аз  неработя така че за мен няма значение кой ден щее Simple Smile

# 21
  • Мнения: 731
Аз нещо се обърках  newsm78 В сайта на Ла Лече Лига пише, че срещата е на 05.01., но не пише година  Thinking Ентусиазирах се да дойда и надявам се да не ми мине котка път Simple Smile Денят не е от значение за мен - не съм на работа  Peace

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Аз нещо се обърках  newsm78 В сайта на Ла Лече Лига пише, че срещата е на 05.01., но не пише година  Thinking Ентусиазирах се да дойда и надявам се да не ми мине котка път Simple Smile Денят не е от значение за мен - не съм на работа  Peace
Ъм, сайтът лееекинко не е бил обновяван скоро Blush
Ще се поправи в най-скоро време.
Датата ще е 10.01.2009 (тогава се мести декемврийската среща), а после на 31.01.2009 си е януарската.
Темата на първата (най-общо казано): След раждането/Живот с бебето. Темата на втората (най-общо): Избягване на обичайни трудности. Точната тема ще бъде формулирана допълнително и пусната в тема тук горе-долу седмица преди датата Simple Smile

# 23
  • Мнения: 731
Бу, благодаря за разяснението   bouquet Май не му е мястото да питам тук, но как се става член на Ла Лече Лигата?

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Даваш едни 20 лв (на срещата, ако ти е удобно, ако не - по сметка) и взимаш една карта в замяна Grinning

# 25
  • Мнения: 731
О, значи всичко може да се уреди на място и няма излишна бумащина! Чудесно! Ами ще направя всичко възможно с дреболина да дойдем - без нея никъде не ходя  Grinning Нали не е проблем?

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
О, значи всичко може да се уреди на място и няма излишна бумащина! Чудесно! Ами ще направя всичко възможно с дреболина да дойдем - без нея никъде не ходя  Grinning Нали не е проблем?
Дори напротив - бременни кореми, бебета и деца са добре дошли Grinning

# 27
  • Мнения: 731
Страхотно!!! Значи ще бъде мноого интересно  Grinning

# 28
  • Мнения: 534
Оставали срещата на 10.01 .2009г.

# 29
  • Мнения: 8 242
Дам Simple Smile
Само ще замоля наистина да сте точни .. защото към 12 трябва да бягам, че имам ангажимент, и торта имам да правя..
Та да започнем наистина 10:30..

Общи условия

Активация на акаунт