КАЗАНЛЪК 7

  • 43 123
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Записче  Wink
Даниеле, честито и лека бременност!
Мystic май не се е разписвала скоро  newsm78

# 16
  • Мнения: 166
Offioly, питаше за шивач и платове. Мои познати имат ателие и магазин за дрехи. Имат купища платове в ателието, все ще си харесаш плат, а и модел за полата. Аз си взех наскоро една супер рокличка. Това е сайта www.dia.bg
Ако те заинтересува мога и аз да те заведа.

# 17
  • Мнения: 1 639
pepsito, трудът им е доста скъп на твоите познати.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 166
pepsito, трудът им е доста скъп на твоите познати.  Mr. Green
Всеки сам си преценя.

А при вас да те щракнат един път колко струва? Наистина ме интересува.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 16:09 от pepsito

# 19
  • Мнения: 616
А при вас да те щтракнат един път колко струва? Наистина ме интересува.
И мен ме интересува също, за документи Simple Smile А ако доведа Митака да го щракнем и него за един паспорт, дали ще се получи?
pepsito, ще взема да ги посетя следващата седмица! Като гледам по магазините цените какви са  ooooh! дори и да не ми излезе по-евтино, поне ще е точно каквото искам!

# 20
  • Мнения: 166
Offioly, когато снимахме Павел за 1та му годинка беше пълен кошмар, ревеше, да не говорим, че не беше проходил и едва го 'укрепихме' на скамейка до тортата. Joy

# 21
  • Мнения: 1 639
Ще стане, разбира се. Снимали сме бебе на 8 дни за документи. 
Цени на услугите - на място.

# 22
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Момичета,посъветвайте ми при кой козметик да отида за почистване на лицето,от кой сте доволни?Че напоследък съм се опъпчила като в пуберитета,та ми се иска да отида на някой професионалист,но не знам къде.Чувала съм отзиви само за козметичките при Стенли.

# 23
  • Мнения: 1 639
Моите познати са доволни от козметичния салон горе в халите.
 Не знам как се казва, обаче. Ползват много качесвени продукти , а цените не са високи.
Това знам, но не съм ходила лично.

# 24
  • Мнения: 616
Горе в халите само фризьорките сме ползвали, но все пак да си кажа... доволни сме (Роко де, а той е супер капризен откъм фризьорки, значи са ОК!) И в този ред на мисли, кажете къде правят читава кола маска? ... По възможност към салона да има забавачка  Joy шегувам се Simple Smile и как вървят цените в Казанлък? Аз нали още си нося бремето на софийските обекти... чак не ми се вярва как ефтино се работи тук, при това супер добре!  Peace

# 25
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз на кола маска ходих точно в халите и не съм доволна,сега ходя при баба Тинка(тя е доста известа)и от нея на моменти не съм доволна,но поне работи супер ефтино 10лв за цели крака + триъгълник,5лв ръце

# 26
  • Мнения: 1 639
Баба Тинка още ли работи ?  Laughing
И аз съм ходила преди при нея.

# 27
  • Мнения: 147
Преди време лицето ми беше ужасно. Тогава ходих при козметичките в "Контеса"-та и съм много доволна! Друг е въпроса, че сега пак ми е занемарено, но сега нямам много време и възможност за това.  Rolling Eyes
А тази баба Тинка да не се намира случайно зад поликлиниката, под аптека Марешки? Там ходи моята шефка и е много доволна от нея....ако е тя де.

# 28
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Баба Тинка си работи все още,макар че е възрастна.Да terre,точно там се намира зад поликлиниката.

# 29
  • Мнения: 166
И аз преди съм ходила в Контесата на козметик, но едно, че вдигнага цените, а друго, че постоянно сменят козметичките и не знам на коя ще попадна. Тъкмо харесам услугите на някоя от тях и тя напусне. Сега ходя над Аскента, срещу общината, фризьорски салон Теди. Но само при козметичката съм ходила и съм доволна. Добро почистване на лице, много приятно за 10лв.

Общи условия

Активация на акаунт