КАЗАНЛЪК 7

  • 43 204
  • 264
  •   1
Отговори
# 75
  • В събота
  • Мнения: 201

Иииии, тая пък... Още новата година не е дошла, а тя бърза вече ...  Laughing

И аз съм за (поне засега де... newsm78... ако ми разпишат отпуската...)

# 76
  • Мнения: 166
Честита Нова 2009 Година!

Как прекарахте новогодишната нощ?
Офи, как беше сещата у вас. Аз до последно се канех да дойда, но...се разсъхнаха работите. Предполагам, че е било весело.
За срещата на 17.01 съм ЗА. Някой да брои. Както споменахме на предната среща, нека сменим заведението Simple Smile
От известно време ми се върти нещо в главата. Гледах Бтв репортерите "С" като семейство. Филмът за 21 годишното момиче, което иска да прибере братята и сестрите си от домове. Вече има дом и живее с 15г си сестра и 2ма близнаци в 1ви клас. Та, много се трогнах и много ми се иска да им изпратя нещо. Проблемът е ,че не дадоха никакви връзки с тях. Писах до бтв, но никакъв отговор. Някой има ли идея???

# 77
  • Мнения: 1 639
Броя  - Нуцка , yanac , Tikvichka (ако не ти разпишат , ще разпишем ние  Mr. Green) , pepsito , Флайбъл.

# 78
  • Мнения: 2 907
За много години мадами! Бъдете здрави, оптимисти и много засмяни!!! Drunk

# 79
  • Мнения: 616
Честита Нова Година!!!

И аз съм ЗА среща, ама да е преди 12-ти...  Rolling Eyes Пак работата с детегледачката... Е, иначе ще извикам дядо Митко, но няма гаранция че ще се навие Simple Smile

Партито стана много забавно, цяла детска градина...  Mr. Green

Поздрави!

# 80
  • Мнения: 180
Броя  - Нуцка , yanac , Tikvichka (ако не ти разпишат , ще разпишем ние  ) , pepsito , Флайбъл, Angeliha - обичайните заподозрени Simple Smile

Хайде и другите да се включат, няма да съжаляват Wink

# 81
  • Мнения: 147
Охххх идва ми се много ама........  Sad

# 82
  • Мнения: 411
обичайните заподозрени Simple Smile

Joy Joy
Нема нищо...само тря да сменим обстановката Mr. Green

# 83
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен!Честита нова година на всички!
А за коя дата е срещата?Този път няма да обещавам,да не изникне нещо и пак да не успея,но трябва да дойда.

# 84
  • Мнения: 1 639
Задължително сменяме мястото.  Simple Smile
Дайте предложение за някое с хапване и пийване и като за сезона ....да е топло  Simple Smile
И не на поселдно място да е по-в центъра , нали....  Grinning

# 85
  • Мнения: 411
Задължително сменяме мястото.  Simple Smile
Дайте предложение за някое с хапване и пийване и като за сезона ....да е топло  Simple Smile
И не на поселдно място да е по-в центъра , нали....  Grinning
Оф молтиса ма Joy
Той па един център ooooh!
Друго нем да кажа.Кот решите Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 639
В Пицярията Ню Йорк ?

Не е особено топло , но поне масите са по-интимно обособени .

# 87
  • В събота
  • Мнения: 201
Оф молтиса ма Joy
Той па един център ooooh!

Ееей, не кради репликите на Пепсито  Naughty

Ню Йорк-а става  Peace Ма където решите де, мен ми е все тая. Само да не е в новата пицария, че само като се сетя и ми се драйфа..... Sick

Па ако решите да е без хапване - аз съм за Оргазма.  newsm78 Абе не го ли обсъдихме това миналия път - нещо едни колове ми се въртят из тиквата ...  smile3534

# 88
  • Мнения: 1 639
Оргазмът е за след това - черешката на вечерта ! Mr. Green

Коя в тази "нова "пицария ? За "Ричи" (на ул. Искра" )ли говорите , тя не е особено нова.  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 411




Па ако решите да е без хапване - аз съм за Оргазма. 
Ма как задължително ше идем там ...аз се изявих вече достойно.Нема са посрамим.Ама преди то,да идем да си попием некде.И тоз па Йорк де нема нищо свесно за едене Confused Ма в краен слу ше идем там.Само в тоз оргазъм имам  забележка към пилона.Много нисък беееееееее Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт