Празнична работилничка за фотокниги - трета тема!

  • 34 706
  • 710
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 116
Благодаря ти, Ralfieta!
Сигурно докато дойде време да я поръчам и картата стане валидна, ще насеса и аз малко промени. Много съм доволна, че се пази книгата, понеже по -натам ще  поръчам и още бройки.
 Чудя се дали да не започна втората част на 2008 година  Laughing До края на януари като нищо ще я нахвърлям и нея.

# 631
  • Мнения: 29
[Но това само аз си го забелязах. Всички бяха много впечатлени, и даже шефа ми, който е дизайнер и ми се подиграваше през цялото време докато я правех, ми поиска фотоапарата на заем да снима и да направи за неговия син Simple Smile приех го като голям комплимент.


Разгледах книгата ти, страхотна е. Но би ли ми казала какъв точно ти е фотоапарата, защото ни предстои покупка на нов и се чудя какъв да е?

# 632
  • Мнения: 2 109
разпознавам себе си в горния цитат Simple Smile

канон 400Д (има по-нова версия, 450Д). с хубави обективи снимам обаче, и това има доста значение. 50 мм ф 1,4 и 100 мм ф 2,8 макро. наскоро си ховорехме за апарати, виж ако искаш в последно публикуваните ми отговори или назад в темата 2--3 страници.

теди, не се чуди изобщо. ТВОРИ Simple Smile
игуанка, покажи някоя снимка на книжката

# 633
  • Мнения: 1 675

Получих от инку книга с формат 11х8.5'' и много ми хареса качеството този път.Кориците са доста сполучливи и лъскави,а отвътре чак ми се струват шити страниците.Доста по-добро изпълнение от малкия квадрат с меки корици,който ми беше първата проба и се разпадна ( спомеха ли,че ми го пратиха повторно след като се оплаках,че се е разпаднал  Crazy )!

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 12:34 от yaya

# 634
  • Мнения: 29
разпознавам себе си в горния цитат Simple Smile

канон 400Д (има по-нова версия, 450Д). с хубави обективи снимам обаче, и това има доста значение. 50 мм ф 1,4 и 100 мм ф 2,8 макро. наскоро си ховорехме за апарати, виж ако искаш в последно публикуваните ми отговори или назад в темата 2--3 страници.

теди, не се чуди изобщо. ТВОРИ Simple Smile
игуанка, покажи някоя снимка на книжката

Благодаря, ще погледна! Страхотни неща правите тук. Аз само мога да мечтая... .

# 635
  • Мнения: 684
Теди, книжката ти е страхотна а за качеството на снимките...нямам думи.
Аз да творя нямам проблеми , но с тези карти з аплащания...нямаме нито аз нито мъжа ми точно такива и е голяям амъка, последно плащах чрез приятелка, но ми е неудобно Sad
Искам да ви питам кога долу горе след като изпратя книгата и платя ще дойде мейла в които пише до колко време ще дойде (и ак оне се лъжа от това което съм чела тук чер е шипната) каквото и да имате предвид. Аз получих един мейл веднага след плащането, който беше като ордер, и ми пращат някакви анкети вече 2 пъти Rolling Eyes
 Да видим кога аз ще се заема с втора книжка....

# 636
  • Мнения: 473
Момичета не си бях влизала в профила на кравичката и днес видях че имам една книжка от 39стр. 8х8 която изтича днес, аз се пробвах но и да пусна нещо ще е претупано. Остават четири часа (до 24,00), ако някой мисли че ще смогне или има нещо готово само да допълни да си я доподготвя и да ми пише на ЛС (ще дам кода на първия ми пратил ЛС) ще мога да влезна след 22.00 часа. Съжалявам че казвам в последния момент, но се не бях сигурна че няма да го използвам.

 То не остана време, но все пак t9mktue08qps

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 23:04 от ***Cvete***

# 637
  • Мнения: 3 050
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=330962
ето малко снимки
паролата е inku
доволна съм, само че още мн.я пазя -едвам я отварям  Mr. Green имам една повторена снимка(в бързината съм я сложила 2 пъти)
Но че ще се поръчва пак е ясно  Crazy

# 638
  • Мнения: 2 109
споделям опита си за ваденето на дебитна карта, което преди много ме плашеше, оказа се доста лесно и безплатно.

отидох на сайта на ПИБ. Избрах си клон на банката, който ми е на удобно място (има и в двата мола и работят с работното време на мола, и събота и неделя). после отидох на ДЕБИТНА ВИЗА ЕЛЕКТРОН.  После онлайн регистрация.
Попълних няколко полета (име, егн, адрес ). след 5 работни дни отидох и си взех картата от клона, който бях посочила. Вкарах на място колкото пари искам да имам в картата. и готово. Няма такса за плащане, поддръжка или каквото и да било. Картата е дебитна, не могат да ми изтеглят пари в нея, когато не съм сложила. и така.
Лесно бързо и не боли.

Игуанка, Simple Smile супер Simple Smile

теди, почна ли втората?

# 639
  • Мнения: 9
Здравейте момичета.
 Някой има ли код за картички в кравичката?
 Снощи се потрудих малко и направих картички за 8ми Март/тука не се празнува и няма от къде да купя/

# 640
  • Мнения: 473
Здравейте момичета.
 Някой има ли код за картички в кравичката?
 Снощи се потрудих малко и направих картички за 8ми Март/тука не се празнува и няма от къде да купя/

kivitoT ScrapBook Page 8" x 8" ScrapBook Page 12" x 12" но това ли казваш картичики ? Ако е така ще ти дам на ЛС кода.

# 641
  • Мнения: 9


kivitoT ScrapBook Page 8" x 8" ScrapBook Page 12" x 12" но това ли казваш картичики ? Ако е така ще ти дам на ЛС кода.
[/quote]

 Не картичките са 5" * 7" Photo Card

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз имам дебитна карта Виза Електрон, с нея ще плащам  Peace

Ted_cat снимките са много хубави, просто наистина нямат нужда от Фотошоп. Абе, който го може, го може....

# 643
  • Мнения: 4 116
Игуанке, много хубава ти е станала книжката! Поздравления!
Кали, благодарности за споделения опит. Ако не стане с картата на мъжа ми, определено ще си изкарам карта като твоята.
Здравче, сниките може да са хубави, но определено са  дооправяни в шопа  Laughing Мнооооооого рядко се получава снимката така, че да няма нужда поне от кроп.
Кали, не съм почнала втората. Вчера ми преинсталираха уиндоуса и сега нямам фотошоп. Днес следиобед ако успее мъжа да качи 04 ще е добре.

# 644
  • Мнения: 919
Kivito, картичките на кравичката са снимки с плик...

Общи условия

Активация на акаунт